بلاک چین طلای دیجیتال آکادمی بیتریوم

بلاک چین طلای دیجیتال

میلیاردر ری دالیو در داووس صحبت می کند – می گوید “بلاک چین عالی است، اما بیایید آن را طلای دیجیتال بنامیم”

این هفته جهان درباره نشست مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس سوئیس صحبت می کند که در 22 می آغاز شد و در 26 می به پایان می رسد. پول نقد و ارزهای دیجیتال. دالیو در کنفرانس WEF اشاره کرد که معتقد است بلاک چین عالی است، اما می‌گوید «بیایید آن را طلای دیجیتال بنامیم».

ری دالیو، مدیر صندوق سرمایه گذاری سرمایه گذاری میلیاردر، می گوید: “مشکلی در عرضه و تقاضا وجود خواهد داشت که باعث فشار می شود”

در هفته اول فوریه، Bitcoin.com News در مورد میلیاردر ری دالیو، موسس بزرگترین صندوق تامینی جهان، Bridgewater Associates، گزارش داد. در آن زمان، دالیو در مورد آینده پول صحبت کرد و سرمایه گذار گفت که رمزارزها “احتمالاً توسط دولت های مختلف غیرقانونی خواهد شد.” در حال حاضر، دالیو در داووس، سوئیس، به همراه سایر مقامات دولتی، اقتصاددانان و کلاه گیس های بزرگ مالی جهان به سر می برد. بنیانگذار Bridgewater Associates در مصاحبه ای با اندرو راس سورکین از CNBC در برنامه پخش Squawk Box صحبت کرد.

آکادمی بیتریم
ری دالیو، بنیانگذار Bridgewater Associates، هنگام حضور در رویداد مجمع جهانی اقتصاد در داووس، در مورد فدرال رزرو، پول نقد و ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

دالیو بار دیگر در مورد آینده پول و سیاست های پولی بعدی بانک مرکزی ایالات متحده صحبت کرد. مدیر اجرایی صندوق تامینی معتقد است که فدرال رزرو کاری جز فروش ندارد. در بخشی از مصاحبه دالیو آمده است: «فدرال رزرو می‌فروشد، افراد می‌فروشند، خارجی‌ها می‌فروشند، و دولت ایالات متحده می‌فروشد زیرا باید کسری خود را تأمین کند.» او افزود: «بنابراین یک مشکل عرضه/تقاضا وجود خواهد داشت، به این معنی که فشار ایجاد می‌کند».

چشم انداز دالیو تیره و تار است و او تنها کسی نیست که در داووس در نشست WEF معتقد است اقتصاد جهانی با تهدیدات متعددی مواجه است. گزارشگر رویترز، دن برنز، در گزارشی از کنفرانس چند روزه WEF تاکید کرد که تهدیدهای خاص مانند جنگ اوکراین و روسیه، کمبود مواد غذایی، و قرنطینه‌های اخیر کووید-19 در چین “پایان روشنی ندارند” و “تاریکی را تشدید کرده‌اند.” رابرت هابک، معاون صدراعظم آلمان نیز با این موضوع موافق است و گفت:

ما حداقل چهار بحران داریم که در هم تنیده شده اند. ما تورم بالایی داریم… بحران انرژی داریم… فقر غذایی داریم و بحران آب و هوایی داریم. و اگر فقط روی یکی از بحران ها تمرکز کنیم نمی توانیم مشکلات را حل کنیم.

دالیو درباره «نقطه کوچک نسبت به طلا» بیت کوین بحث می کند

بنیانگذار Bridgewater Associates در رویداد WEF توضیح داد که در حال حاضر پول نقد زباله است. دالیو به خبرنگار CNBC گفت: «البته، پول نقد همچنان زباله است. “من از شما می پرسم، آیا می دانید با چه سرعتی قدرت خرید نقدی خود را از دست می دهید؟” مدیر اجرایی صندوق تامینی پرسید. دالیو بیشتر توضیح داد که منظورش از گفتن اینکه پول نقد زباله است چیست.

دالیو تاکید کرد: «وقتی می‌گویم پول نقد زباله است، منظورم همه ارزها در [ارتباط] با یورو و در رابطه با ین است. «همه آن ارزها مانند دهه 1930، ارزهایی خواهند بود که [در رابطه] با کالاها و خدمات کاهش خواهند یافت.» دالیو علاوه بر صحبت در مورد ارزها و پول نقد در داووس، در مورد ارزهای دیجیتال که نوعی طلای دیجیتال هستند صحبت کرد.

دالیو به مجری برنامه پخش Squawk Box در CNBC گفت: «به ویژه ارزهای دیجیتال – به نظر من بلاک چین عالی است. اما اجازه دهید آن را طلای دیجیتال بنامیم. من فکر می‌کنم طلای دیجیتال، که نوعی بیت‌کوین است، چیزی است که – احتمالاً به‌منظور تنوع بخشیدن به یافتن جایگزینی برای طلا – نسبت به طلا و سپس نسبت به سایر دارایی‌ها جایگاه کمی دارد.

در حالی که از ماه می 2021 مشخص شده بود که دالیو شخصاً در بیت کوین (BTC) سرمایه گذاری کرده است، چهار منبع در مارس 2021 به خبرنگاران ارزهای دیجیتال دنی نلسون و ایان آلیسون توضیح دادند که Bridgewater Associates از “حجم کوچکی از صندوق خود استفاده خواهد کرد که مستقیماً در دیجیتال مستقر شده است. دارایی های.” در همان ماه، این سرمایه‌گذار میلیاردر و مدیر صندوق تامینی به دنیا گفت که فکر می‌کند دولت‌ها ممکن است مالیات‌هایی را برای ارزهای دیجیتال اعمال کنند که «می‌تواند تکان‌دهنده‌تر از حد انتظار باشد».

نظر شما در مورد نظرات ری دالیو از داووس چیست؟ نظر شما در مورد افکار مدیر صندوق سرمایه گذاری در مورد ارزهای دیجیتال چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

665
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست