بزرگترین بانک خصوصی و بانک SEBA

بزرگترین بانک خصوصی و بانک SEBA

بزرگترین بانک خصوصی متعلق به خانواده جهان اکنون سرمایه گذاری های رمزنگاری را از طریق بانک SEBA ارائه می دهد

روز چهارشنبه، LGT Bank، بزرگترین موسسه بانکی خانوادگی جهان، اعلام کرد که بانک SEBA را به منظور ارائه خدمات نگهداری و کارگزاری ارزهای دیجیتال به مشتریان انتخاب کرده است. LGT با ارائه سرمایه گذاری در بیت کوین و اتریوم شروع می کند و مشتریان بانک می توانند دارایی های دیجیتال را در پورتفولیوهای موجود تحت مدیریت بانک LGT خود بگنجانند.
بانک LGT با همکاری با بانک SEBA دارای مجوز FINMA، خدمات رمزنگاری را اضافه می کند
بزرگترین شرکت خصوصی بانکداری و مدیریت دارایی LGT که متعلق به خانواده است، فاش کرده است که مؤسسه بانکی شرکت مادر اکنون فرصت‌های سرمایه‌گذاری کریپتو را ارائه می‌کند. گروه LGT بیش از 100 سال قدمت دارد و این موسسه مالی متعلق به خانه شاهزاده لیختن اشتاین است.
در 4 می، بانک SEBA، یک پلت فرم بانکداری دارایی های دیجیتال دارای مجوز FINMA، فاش کرد که بانک LGT، SEBA را به عنوان شریک ارز دیجیتال انتخاب کرده است. LGT از پلتفرم رمزنگاری تنظیم شده و خدمات نگهبانی SEBA استفاده می کند تا مشتریان بانک بتوانند در دارایی های رمزنگاری سرمایه گذاری کنند. رولاند مت، مدیر عامل بانک LGT، لیختن اشتاین، توضیح داد که LGT شاهد افزایش تقاضا برای محصولات کریپتو از سوی مشتریان بوده است.

مدیرعامل LGT در بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت: «تقاضا برای ارزهای دیجیتال در سال های اخیر در بین مشتریان ما نیز افزایش یافته است. ما بسیار خوشحالیم که اکنون می‌توانیم به مشتریان خود دسترسی آسان به این کلاس دارایی را ارائه دهیم. هنگام توسعه پیشنهاد جدید خود، در عین تمرکز بر فرآیندها و رویه‌های واضح و قابل اعتماد، به امنیت توجه ویژه‌ای داشتیم.
مدیر عامل بانک خصوصی خانوادگی افزود:
آنها برای برخورد با این طبقه دارایی پویا و هنوز کاملاً جوان، مرکزی هستند. به لطف همکاری ما با بانک SEBA، دارایی های دیجیتال مشتریان ما در اختیار یک ارائه دهنده حرفه ای و معتبر با تجربه گسترده در این زمینه قرار می گیرد.

LGT در ابتدا سرمایه گذاری بیت کوین و اتریوم را ارائه می دهد

LGT و مشتریانش از “راه حل های نگهداری ذخیره سازی سرد و گرم ISAE 3402 بانک SEBA” استفاده خواهند کرد و بانک در ابتدا اجازه سرمایه گذاری در بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را می دهد. در ابتدا، فرصت سرمایه گذاری در کریپتو برای “گروه های مشتری منتخب” انتخاب شده توسط LGT در دسترس خواهد بود.
این بانک همچنین خاطرنشان می کند که مشتریان علاقه مند به خدمات رمزنگاری باید در لیختن اشتاین یا سوئیس اقامت داشته باشند. فرانتس برگمولر، مدیر عامل بانک SEBA، روز چهارشنبه توضیح داد که SEBA مشتاقانه منتظر همکاری با بانک LGT است.
برگمولر در طی این اعلامیه گفت: «گستره خدمات همراه با بالاترین استانداردهای امنیتی، ارائه خدمات بانک SEBA را منحصر به فرد می کند و ما بسیار خرسندیم که می توانیم LGT را با تخصص خود در گسترش خدمات آن در زمینه دارایی های دیجیتال پشتیبانی کنیم.

628
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست