ایلان ماسک و دوج کوین / آکادمی بیتریوم

ایلان ماسک و دوج کوین

مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، مجدداً تأیید می کند که Dogecoin به عنوان ارز دارای پتانسیل است زیرا معامله توییتر متوقف شده است.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیسکس می گوید که دوج کوین به عنوان یک ارز پتانسیل دارد. با این حال، قرارداد خرید وی از توییتر به حالت تعلیق درآمده است «جزئیات در انتظار محاسبات مبنی بر اینکه حساب‌های اسپم/جعلی در واقع کمتر از 5 درصد از کاربران را تشکیل می‌دهند».

ایلان ماسک می گوید که دوج کوین به عنوان یک ارز پتانسیل دارد

ایلان ماسک و دوج کوین | آکادمی بیتریوم
ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، علی‌رغم فروش گسترده در بازار کریپتو، اظهارات صعودی دیگری درباره ارز دیجیتال میم دوج کوین (DOGE) ارائه کرده است.

ماسک تأیید کرد که دوج کوین “به عنوان یک ارز دارای پتانسیل است.” توییت او در پاسخ به نظر بیلی مارکوس، یکی از خالقان dogecoin بود که گفت دلیل اینکه او ارز دیجیتال میم را دوست دارد این است که “می داند احمقانه است.”

مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، مجدداً تأیید می کند که Dogecoin به عنوان ارز دارای پتانسیل است زیرا معامله توییتر متوقف شده است.

توییت مدیر عامل تسلا بیانیه قبلی او را تکرار کرد که DOGE بهترین رمزارز برای تراکنش است. در مقابل، او گفت که بیت کوین برای ذخیره ارزش مناسب تر است. ماسک، که در جامعه رمزارزها به نام دوج‌پدر شناخته می‌شود، همچنین گفت که دوج‌کوین «کریپتوی مردم» است.

ماسک، یکی از حامیان قدیمی DOGE، در آوریل 2019 توییت کرد: «دوج کوین ممکن است ارز دیجیتال مورد علاقه من باشد. خیلی باحال است.» رئیس تسلا همچنین فاش کرد که او شخصاً علاوه بر بیت کوین و اتر دارای دوج کوین است.

معامله توییتر ماسک در حالت تعلیق است

ایلان ماسک و دوج کوین : توافق خرید توییتر فعلاً لغو شد  / آکادمی بیتریوم
رئیس تسلا پیشنهاد خرید توییتر را به قیمت حدود 44 میلیارد دلار داده است که شرکت رسانه های اجتماعی آن را پذیرفت. از آن زمان، او راه های مختلفی را برای بهبود پلتفرم مورد بحث قرار داده است.

با این حال، ماسک روز جمعه اعلام کرد که قرارداد خرید توییتر او در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده است و توییت کرد:

معامله توییتر به طور موقت متوقف شده است و جزئیات معلق از محاسبات پشتیبانی می کند که حساب های هرزنامه/جعلی در واقع کمتر از 5٪ از کاربران را تشکیل می دهند.

با این وجود، ایلان ماسک افزود که “هنوز به  خرید دوج کوین متعهد است.”

یکی از بزرگترین مشکلاتی که او سعی در حل آن دارد مربوط به ربات های اسپم ارزهای دیجیتال است. ماسک آن را “تنها آزاردهنده ترین مشکل توییتر” نامید. ستاره کوسه تانک و مالک تیم NBA دالاس ماوریکس، مارک کوبان، استفاده از dogecoin را به عنوان راه حلی برای حل مشکل ربات هرزنامه توییتر پیشنهاد کرده است. ماسک در پاسخ گفت که این ایده بدی نیست. او همچنین اشاره کرد که ممکن است dogecoin برای سرویس Twitter Blue پذیرفته شود.

نظر شما در مورد اظهار نظر dogecoin ایلان ماسک و تعلیق معامله توییتر او چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

650
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست