ایلان ماسک و توئیتر - آکادمی بیتریوم

ایلان ماسک و توئیتر

ایلان ماسک به توئیتر اشاره می کند که در صورت موفقیت آمیز بودن پیشنهاد تصاحب او، پرداخت های رمزنگاری را ادغام خواهد کرد

ایلان ماسک به توئیتر اشاره می کند که پرداخت های رمزنگاری شده را تحت رهبری او یکپارچه خواهد کرد

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، ادغام پرداخت‌های رمزنگاری شده در توییتر را پیشنهاد کرده است. او در اولین جلسه حضوری خود با کارکنان توییتر گفت: «هدف من به حداکثر رساندن سودمندی این سرویس خواهد بود.

اولین ملاقات همه جانبه توییتر با ایلان ماسک، ادغام پرداخت های رمزنگاری شده

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا و اسپیسکس، که ممکن است مالک جدید شرکت توییتر شود، روز پنجشنبه اولین جلسه حضوری خود را با کارمندان توییتر داشت.

ماسک به سوالات بسیاری در مورد اینکه در صورت موفقیت آمیز بودن پیشنهادش برای خرید توییتر، چگونه قصد دارد این شرکت رسانه اجتماعی را اداره کند، پاسخ داد. با این حال، قرارداد 44 میلیارد دلاری در حال حاضر متوقف شده است و ماسک توییتر را به نقض اساسی توافقنامه ادغام متهم کرده است.

در طول جلسه، ماسک با توجه به متن لو رفته از جلسه و ویدئویی که توسط Project Veritas منتشر شده بود، چند بار به رمزنگاری اشاره کرد.

لزلی برلند، مدیر ارشد بازاریابی توییتر، از ماسک پرسید: «می‌توانید کمی در مورد توییتر و پرداخت‌ها صحبت کنید؟»

رئیس تسلا با بیان اینکه «پول اساساً نوعی اطلاعات است» شروع کرد و افزود که «اساساً دیجیتالی است». او اضافه کرد:

من فکر می کنم منطقی است که پرداخت ها را در توییتر ادغام کنیم تا این کار انجام شود به راحتی می توان پول را به عقب و جلو فرستاد، و ارز فیات و همچنین رمزارز – اساساً، هر چیزی که برای کسی مفید باشد.

بنابراین هدف من به حداکثر رساندن سودمندی سرویس خواهد بود – هر چه مفیدتر باشد، بهتر است. و اگر کسی بتواند از آن برای پرداخت راحت استفاده کند، این افزایش سودمندی است.»

کلاهبرداری های رمزنگاری و حساب های اسپم

برلند همچنین از ماسک در مورد برخی از مشکلاتی که با توییتر می بیند پرسید. مدیر عامل تسلا پاسخ داد:

قطعاً یک چالش مداوم با توییتر با حساب‌های ربات و حساب‌های اسپم وجود دارد. کلاهبرداری های رمزنگاری زیادی در توییتر وجود دارد.

او ادامه داد: “بهتر شده است، اما هنوز مقداری از آن وجود دارد.” همچنین افرادی هستند که لزوما ربات نیستند، اما ممکن است در حال فعالیت باشند. می دانید، یک نفر صدها حساب کاربری را اداره می کند و سعی می کند آنها را شبیه به افراد نشان دهد، اما اینطور نیست.”

ماسک قبلاً گفته بود که ربات هرزنامه تنها آزاردهنده‌ترین مشکل توییتر است و او قول داد در صورت موفقیت‌آمیز بودن پیشنهادش برای خرید پلتفرم رسانه‌های اجتماعی، آن را شکست دهد یا در تلاش بمیرد.

شفافیت، اعتماد و آزادی بیان

ماسک در ادامه به کارمندان توییتر توضیح داد: «به نظر من شفافیت بسیار مهم است. به همین دلیل است که من طرفدار آن هستم که الگوریتم منبع باز باشد تا مردم بتوانند آن را نقد کنند، آن را بهبود بخشند، اشکالات، بالقوه یا سوگیری را شناسایی کنند.»

رئیس Spacex با اشاره به اینکه “شفافیت به وضوح اعتماد را افزایش می دهد” تاکید کرد:

من فکر می کنم که اعتماد بسیار مهم است، و پس از آن فقط مفید بودن سیستم – خلاص شدن از شر مزارع ترول ها و ربات ها و هرزنامه ها فوق العاده مهم است.

ماسک در مورد آزادی بیان گفت: «به نظر من داشتن آزادی بیان و امکان برقراری ارتباط آزاد ضروری است… این آزادی بیان در چارچوب قانون است. بنابراین من در مورد این صحبت نمی‌کنم که فقط قانون را زیر پا بگذاریم، زیرا در این صورت تعطیل می‌شویم.»

نظر شما در مورد نحوه اداره توییتر ایلان ماسک چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

1,685
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست