ایجاد پلتفرم تجارت ارزهای دیجیتال

سیتادل، چارلز شواب، و فیدلیتی برای ایجاد پلتفرم تجارت ارزهای دیجیتال به نیروهای خود ملحق می شوند.

طبق گزارش‌ها، Citadel Securities و Virtu Financial با کمک Fidelity Investments و Charles Schwab در حال ساخت یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال هستند. شواب گفت: “ما می دانیم که علاقه قابل توجهی به این فضای ارزهای دیجیتال وجود دارد و به دنبال سرمایه گذاری در شرکت ها و فناوری هایی خواهیم بود که برای ارائه دسترسی با تمرکز نظارتی قوی و در یک محیط امن تلاش می کنند.”

بلومبرگ روز سه شنبه به نقل از افراد آشنا گزارش داد که بازارساز جهانی Citadel Securities و Virtu Financial با کمک غول های کارگزاری خرده فروشی Fidelity Investments و Charles Schwab یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال ایجاد می کنند.

مردم گفتند که محصول کریپتو هنوز در مراحل اولیه توسعه خود است و افزودند که ممکن است اواخر امسال یا اوایل سال آینده در دسترس باشد.

سخنگوی شواب، مایورا هوپر، گفت که این غول کارگزاری “سرمایه گذاری استراتژیک اقلیت و منفعلانه ای را در یک سرمایه گذاری جدید دارایی دیجیتال انجام داده است.” او افزود:

ما می دانیم که علاقه قابل توجهی به این فضای ارز دیجیتال وجود دارد و به دنبال سرمایه گذاری در شرکت ها و فناوری هایی خواهیم بود که برای ارائه دسترسی با تمرکز نظارتی قوی و در یک محیط امن تلاش می کنند.

این سخنگوی همچنین فاش کرد که شرکت او در حال حاضر برنامه‌ای برای ارائه معاملات مستقیم کریپتو ندارد. با این حال، او خاطرنشان کرد که “هنگامی که وضوح نظارتی بیشتری وجود داشته باشد”، شرکت کارگزاری “معرفی دسترسی مستقیم به ارزهای دیجیتال را در نظر خواهد گرفت.”

کن گریفین، بنیانگذار Citadel Securities، در ماه مارس گفت که شرکت او قصد دارد «در ماه‌های آینده» بازارهای ارزهای دیجیتال را ایجاد کند.

سوزان کوبرن، سخنگوی Fidelity، به این نشریه گفت که این شرکت خدمات مالی “از تلاش‌های درون صنعت که اختیاری برای تامین نقدینگی برای مشتریان خود فراهم می‌کند، حمایت می‌کند.”

Fidelity در ماه آوریل اعلام کرد که بیت کوین را در حساب های 401 (k) مجاز می کند. این اطلاعیه وزارت کار ایالات متحده و چندین قانونگذار را ناراحت کرد.

نظر شما در مورد ساختن پلتفرم معاملات ارز دیجیتال سیتادل با کمک Fidelity و Schwab چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

685
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست