السالوادور و خرید 500 بیت کوین

السالوادور 500 بیت کوین در میان حمام خون رمزنگاری می‌خرد

السالوادور افت بیت کوین را خریده است. در بحبوحه فروش سنگین بازار ارزهای دیجیتال، رئیس جمهور سالوادور اعلام کرد که کشورش 500 بیت کوین دیگر خریداری کرده است. از زمانی که السالوادور ارز رمزنگاری شده را به عنوان ارز قانونی پذیرفته است، دولت سالوادور در مجموع 2301 بیت کوین خریداری کرده است.

السالوادور افت بیت کوین را می خرد

السالوادور در میان حمام خون کریپتو، این افت را خریده است. نایب بوکله، رئیس جمهور سالوادور، دوشنبه در توییتر اعلام کرد که کشورش 500 بیت کوین دیگر خریداری کرده است. السالوادور به تازگی دیپ را خریده است! 500 سکه با قیمت متوسط ​​دلار آمریکا 30744 دلار است.
توییت او زمانی منتشر شد که بازار کریپتو میلیاردها دلار از دست داد و قیمت بیت کوین بیش از 50 درصد از بالاترین قیمت خود کاهش یافت.
در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 31607 دلار معامله می شود. در 24 ساعت گذشته 8.5 درصد، در 7 روز گذشته 18.1 درصد و در 30 روز گذشته 25.4 درصد کاهش داشته است.
السالوادور اولین کشوری بود که در ماه سپتامبر سال گذشته بیت کوین را در کنار دلار آمریکا به عنوان ارز قانونی اقدام کرد.
از آن زمان، این شرکت به صورت دوره ای بیت کوین خریداری می کند. پس از خرید اولیه 700 بیت کوین، این کشور در ماه اکتبر 420 بیت کوین، در نوامبر 100 بیت کوین، در دسامبر 171 بیت کوین و در ژانویه 410 بیت کوین خریداری کرد. با خرید روز دوشنبه، تعداد کل بیت کوین های خریداری شده توسط السالوادور به 2301 بیت کوین افزایش یافته است.

بر اساس یک برآورد، کل دارایی بیت کوین السالوادور بیش از 30 میلیون دلار از ارزش خود را از دست داده است. با این وجود، رئیس جمهور بوکله همچنان نسبت به بیت کوین خوش بین است و انتظار دارد قیمت بیت کوین در سال جاری به 100 هزار دلار برسد.
السالوادور همچنین قصد دارد اوراق قرضه بیت کوین منتشر کند اما تاریخ عرضه آن مشخص نشده است. الخاندرو زلایا، وزیر خزانه داری السالوادور، توضیح داد که شرایط بازار و جنگ روسیه و اوکراین بر انتشار اوراق قرضه تأثیر گذاشته است. وی خاطرنشان کرد: “ما منتظر لحظه مناسب هستیم و رئیس جمهور می گوید که چه زمانی… بستگی به وضعیت بازار دارد.”

نظر شما در مورد خرید 500 بیت کوین السالوادور پس از افت 50 درصدی قیمت ارز دیجیتال چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

652
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست