اقدام مشتریان هلندی کوین بیس - آکادمی بیتریوم

اقدام مشتریان هلندی کوین بیس

به گزارش آکادمی بیتریوم مشتریان هلندی کوین بیس ملزم به ارسال داده های KYC هنگام انتقال رمزنگاری به خارج از پلتفرم هستند

کوین بیس اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد تعدادی تغییرات را برای مشتریان در هلند اعمال کند تا با قانون تحریم‌های 1977 مطابقت داشته باشد، قانونی که اخیراً دستورالعمل‌های شناخت مشتری (KYC) را برای کیف پول‌های غیرقانونی اعمال می‌کند. اگر شخصی که در هلند زندگی می کند بخواهد رمزنگاری شده را از طریق کوین بیس به کیف پول شخص ثالث ارسال کند، باید نام صاحب کیف، هدف انتقال و آدرس کامل محل سکونت گیرنده را شناسایی کند.

با آکادمی بیتریوم بیشتر آشنا شوید 

اقدام مشتریان هلندی کوین بیس - آکادمی بیتریوم

در 27 ژوئن، Coinbase می‌گوید که اطلاعات KYC در هلند برای نقل و انتقالات ارزی خروجی مورد نیاز است.

اگر مشتریان کوین بیس هلندی اطلاعات KYC را ارائه ندهند، ممکن است برای ارسال وجوه به افرادی که دارای کیف پول شخص ثالث یا غیر حافظ هستند، مشکل بیشتری داشته باشند. از 27 ژوئن 2022، کوین‌بیس از کاربران هلندی می‌خواهد که اگر قصد دارند رمزنگاری را به کیف پولی خارج از پلتفرم کوین‌بیس ارسال کنند، داده‌های KYC را ارائه کنند.

سیگنال های رایگان روزانه آکادمی بیتریوم

کوین بیس می گوید قوانین جدید به این دلیل اعمال می شوند که شرکت باید با مقررات محلی مطابقت داشته باشد. قانون تحریم‌های 1977 همراه با قانون پیشگیری از پولشویی و تأمین مالی تروریسم (Wwft) ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) را ملزم می‌کند که داده‌های KYC را در مورد تراکنش‌های خروجی شامل کیف پول‌های غیرحضوری و شخص ثالث ارائه دهند.

تحلیل بیت کوین

قانون تحریم های 1977 توسط اداره بازارهای مالی هلند (AFM) و بانک مرکزی هلند (DNB) تدوین شده است. این بدان معناست که Coinbase یا هر VASP هلندی برای آن موضوع، باید مشخص کند که انتقال رمز به چه کسی و هدف از تراکنش است.

وقتی Coinbase قانون جدید را برای مشتریان هلندی اعمال می‌کند، آنها می‌توانند کادری را علامت بزنند که نشان می‌دهد انتقال برای خودشان ارسال می‌شود. با این حال، اگر مشتری کوین بیس از هلند بخواهد وجوهی را در خارج از کوین بیس برای فرد دیگری ارسال کند، باید مشخصات هویتی خود را ارائه کند.

اقدام مشتریان هلندی کوین بیس - آکادمی بیتریوم

جف گارزیک انتظار دارد که قانون KYC فراتر از هلند گسترش یابد

پست وبلاگ کوین‌بیس به مشتریان هلندی می‌گوید که آنها باید «نام کامل»، «هدف انتقال» و «آدرس کامل محل سکونت گیرنده» را ارائه کنند. اگر فرد آدرس را نمی‌داند، باید قبل از اقدام متوقف شود و اطلاعات را دریافت کند.

در پست وبلاگ پلت فرم معاملات کریپتو توضیح می‌دهد: «ما ملزم به جمع‌آوری اطلاعات اضافی برای همه تراکنش‌هایی هستیم که در آن مشتری در هلند از حساب صرافی Coinbase خود به آدرسی که توسط Coinbase کنترل نمی‌شود، رمزارز ارسال می‌کند.

اقدام مشتریان هلندی کوین بیس - آکادمی بیتریوم

در حالی که قانون جدید فقط برای مشتریان در هلند است، نگرانی وجود دارد که رویکرد نظارتی ممکن است در کشورهای دیگر رخ دهد.

جف گارزیک، توسعه‌دهنده سابق بیت‌کوین کور، در توییتر گفت: فعلا فقط هلند است، اما انتظار دارید این گسترش پیدا کند. کوین‌بیس را سرزنش نکنید – آن‌ها می‌دانند که با اکثر کاربران کریپتو مخالف است و داوطلبانه این کار را انجام نمی‌دهند. اجرای قوانین سفر یک میدان جنگ زشت خواهد بود. LEA می‌خواهد همه طرف‌ها را در تمام معاملات تحت نظر داشته باشد.»

گرزیک افزود:

توصیه فعلی جمعیت: همیشه از کیف پول خود واریز کنید و به آن برداشت کنید. این یک ایده خوب برای دلایل امنیتی، حریم خصوصی و حسابداری و همچنین قانونی است.

نظر شما در مورد قوانین جدید Coinbase که برای ساکنان هلند اعمال می شود چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

1,748
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست