اطلاعات کم یاب از بیت کوین و اتریوم

  1. خانه
  2. /
  3. مستند رمز ارز
  4. /
  5. اطلاعات کم یاب از بیت کوین و اتریوم

به گفته بابی لی، کهنه کار رمزارز، در اینجا چیزی است که می تواند بیت کوین و اتریوم را به بالاترین حد خود برساند.

اطلاعات کم یاب از بیت کوین و اتریوم - آکادمی بیتریوم

بابی لی، کهنه کار ارزهای دیجیتال، می گوید علیرغم رکود اخیر، همچنان نسبت به بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال مثبت است.

این مقاله را مطالعه کنید : خرید بیت کوین بهتر است یا اتریوم ؟

لی در مصاحبه‌ای با بلومبرگ می‌گوید که اگر پیش‌بینی‌ها برای زمستان سخت ارزهای دیجیتال محقق نشود، بیت‌کوین و اتریوم به راحتی به بالاترین رکورد ثبت‌شده در نوامبر ۲۰۲۱ بازخواهند گشت.

پیشنهاد آکادمی بیتریوم : تماشای ارتقای اتریوم

این کهنه کار ارزهای دیجیتال می گوید که ارتقای اتریوم که منجر به انتقال اتریوم از مکانیزم اجماع اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) می شود، به عنوان کاتالیزوری عمل می کند که شاهد بازگشت این دو دارایی ارز دیجیتال به بالاترین حد خود خواهد بود.

 

من نسبت به بیت کوین و ارزهای دیجیتال بسیار خوشبین هستم. فقط فکر می کنم آخرین باری که در برنامه حضور داشتم نگران قیمت بودم. در کوتاه مدت، یک اصلاح قیمت وجود داشت. و در مقایسه با آن زمان، بیت کوین و اتریوم هر دو بیش از 20 درصد قیمت داشته اند. و من فکر می کنم که فراخوان برای بازار نزولی ممکن است زودرس باشد. خواهیم دید.

 

اگر بازار نزولی محقق نشود، به‌راحتی می‌توانید مشاهده کنید که بیت‌کوین و اتریوم به بالاترین سطح قبلی خود بازمی‌گردند، مخصوصاً با این ارتقای آتی برای اتریوم. این برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال بسیار مهم است. همه آن را پیش بینی می کنند

 

از سوی دیگر، اگر واقعاً بازار نزولی وجود داشته باشد، من فکر می‌کنم که این یک امر کوتاه مدت یک تا دو ساله است. و این فقط برای ایجاد زمینه برای یک سوپر رالی جدید بزرگ در سال های آینده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1,920
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner
1,920
امتیاز دهید

ویدیو های مرتبط

فهرست