آکادمی بیتریم یک ویدیو آموزشی عالی در رابطه با ارتقای اتریوم برای شما با ترجمه اختصاصی آماده کرده است.

شبکه اتریوم قرار است تحت ارتقاء یخچال خاکستری در ارتفاع بلوک 15,050,000 قرار گیرد که انتظار می‌رود در 30 ژوئن تقریباً ساعت 11:00 BST رخ دهد.

در این مدت، صرافی ها به طور موقت اتریوم و برخی از خدمات ERC-20 را برای مدت کوتاهی متوقف می کنند، از جمله واریز و برداشت. دارندگان باید برای قطعی های خاص با صرافی خود مشورت کنند.

یخچال خاکستری اتریوم چیست؟

ارتقاء Ethereum Grey Glacier یک جزء حیاتی در انتقال به ETH 2.0 Proof-of-Stake (PoS) است. این به تاخیر انداختن بمب سختی برای 700000 بلوک دیگر مربوط می شود، به این معنی که تا اکتبر 2022 منفجر نمی شود.

ارتقای شبکه Grey Glacier پارامترهای بمب عصر یخبندان/سختی را تغییر می‌دهد و آن را تا 700000 بلوک یا تقریباً 100 روز عقب می‌اندازد.

اپراتورهای گره و ماینرها باید به آخرین لیست مشتری ارتقا پیدا کنند. عدم ارتقاء به معنای گیر افتادن در زنجیره قدیمی پیش فورک است که از عملیات در شبکه جدید ارتقا یافته پشتیبانی نمی کند. دارندگان ملزم به اقدام نیستند مگر اینکه دستور داده شده باشند.

بمب دشواری/عصر یخبندان

Difficulty Bomb سختی استخراج را به طور تصاعدی در طول زمان افزایش می دهد تا زمانی که عصر یخبندان رخ دهد. استخراج شبکه در این مرحله آنقدر سخت می شود که تولید بلوک را متوقف می کند.

“بمب سختی” اتریوم به مکانیزمی اشاره دارد که در یک عدد بلوک از پیش تعریف شده، سطح دشواری پازل‌ها را در الگوریتم استخراج اثبات کار افزایش می‌دهد و در نتیجه زمان بلوک‌های معمولی طولانی‌تر است (و در نتیجه پاداش ETH کمتری برای ماینرها).

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1,706
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner
1,706
امتیاز دهید

ویدیو های مرتبط

فهرست