سوددهی دستگاه های ماینر

در این مطلب همراه آکادمی بیتریوم باشید تا درباره سوددهی دستگاه های ماینر بدانید ، همچنین جهت خواندن مطالب بیشتر دپارتمان رمز ارز کلیک کنید.

روش برای محاسبه سود مورد انتظار استخراج بیت کوین می تواند پیچیده و درگیر باشد.

محاسبه سود بالقوه استخراج بیت کوین می تواند پیچیده باشد. استخراج تعداد دقیقی از درآمد و سود استخراج مورد انتظار به ورودی داده های بیشتری نسبت به آنچه که اکثر مردم تصور می کنند نیاز دارد. و برآورد صحیح برای استخراج موفق در هر مقیاسی، کوچک یا بزرگ ضروری است. ماشین حساب سودآوری ماینینگ Braiins برای پشتیبانی از تمام ورودی های لازم برای تعیین دقیق درآمد طراحی شده است، اما برای برخی از ماینرها، مدیریت تقریباً دوجین فیلد داده مختلف می تواند بسیار دشوار باشد، به خصوص اگر اولین باری باشد که یک ماینر می نشیند تا اعداد را روی آنها اجرا کند.

این مقاله به عنوان یک منبع همراه برای ماشین حساب سودآوری نوشته شده است. هر یک از نقاط داده موجود در ماشین حساب Braiins توضیح داده شده است تا ماینرها بفهمند که آنها چه چیزی را نشان می دهند، چگونه داده های مورد نیاز برای هر زمینه را پیدا کنند و چگونه پیش بینی سود استخراج خود را به درستی محاسبه کنند.

همچنبن بخوانید: نکات مهم قبل از استخراج رمزارزها

سوددهی دستگاه های ماینر

هش ریت کنید

هش ریت مقداری است که از مقدار تخمینی هش های تولید شده برای حل بلوک های جدید به دست می آید. هر ساخت و مدل سخت افزار ماینینگ دارای هشریت تخمینی کارخانه در جزئیات محصول است. هش ریت عموماً برحسب تراهش در ثانیه (TH/s) اندازه گیری می شود. هش ریت هر ماشینی که عملیاتی است (یا خواهد بود) را پیدا کنید و کل هش ریت را برای همه ماشین های عملیاتی جمع کنید. مقدار را در قسمت Hashrat وارد کنید.

مصرف

مصرف برق یکی از مهم ترین ورودی های داده برای محاسبات سود عملیات ماینینگ است و برخلاف سایر داده ها، پیش بینی آن نسبتاً آسان است اگرچه عدد ثابتی نیست. ماینرها معمولا مصرف برق خود را بر حسب وات (W) در ساعت (W/h) یا کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) اندازه گیری می کنند. یک کیلو وات برابر با 1000 وات است. هر دستگاه استخراج بیت کوین مصرف برق تخمینی کارخانه خود را در جزئیات محصول مشخص می کند، اما عدد واقعی می تواند نوسان داشته باشد. از طریق استفاده معمولی، مصرف برق می‌تواند در طول زمان کمی افزایش یابد یا در هنگام استفاده از ابزارهایی مانند سیستم عامل Braiins OS+، با انتخاب اپراتور به میزان قابل توجهی تغییر کند.

مصرف برق تخمینی یک دستگاه را در جزئیات محصول بیابید و برای ماینرهایی که بیش از یک دستگاه کار می کنند، به سادگی کل مصرف مورد انتظار برای همه ماشین های عملیاتی را جمع آوری کنید و در صورت لزوم، افزایش های ناشی از اورکلاک با سیستم عامل سفارشی را در نظر بگیرید.

همچنین بخوانید: بهترین ارزهای دیجیتال برای استخراج کدام است؟

قیمت برق

هزینه برق یکی از نقاط داده ای است که استخراج کنندگان بیشتر به آن اهمیت می دهند و قیمت برق می تواند در مناطق مختلف جغرافیایی به طور قابل توجهی متفاوت باشد. قیمت‌ها همچنین می‌توانند در طول زمان متفاوت باشند، مگر اینکه یک ماینر قرارداد خرید برق را با قابلیت پیش‌بینی قیمت آینده تضمین کند. حتی بدون وجود آن توافق، برای اهداف تخمین درآمد آتی، یک ماینر به طور کلی می تواند از قیمت فعلی برق خود برای پروژه های آینده استفاده کند. همچنین کمی قیمت برق را بالا و پایین تنظیم کنید تا اثرات آن را بر سود آتی ببینید.

نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00