مهاجرت ماینر ها از بیت کوین به استخراج اتریوم

مهاجرت ماینر ها از بیت کوین

ماینرها در حال مهاجرت از بیت کوین به استخراج اتریوم هستند تا بازدهی بازدهی بیشتر آن را داشته باشند

همانطور که بیت کوین میلیون ها قلب را در اقتصاد و مالی به دست آورد، سیاست گذاران و موسسات مالی بزرگ مدام به سرمایه گذاران در مورد اثرات موجی که نوسانات آن ممکن است ایجاد کند هشدار می دادند. اکنون، در حالی که بازار در حال از دست دادن تمام امیدهای خود برای بهبود پایدار بیت کوین است، سرمایه گذاران به دنبال ارزهای متمرکز و اشکال سنتی سرمایه گذاری هستند تا از دست دادن بیشتر پول خودداری کنند. به غیر از سرمایه گذاری مستقیم، سرمایه گذاران نیز به دنبال دستیابی به حداقل سود استخراج بیت کوین بودند، اما در حال حاضر، شبکه BTC نیز به شدت آسیب می بیند زیرا دشواری استخراج بیت کوین در حال افزایش است. بر اساس گزارش ها، اکثر ماینرهای بیت کوین به دلیل بازگشت سرمایه بیشتر به اتریوم مهاجرت می کنند. استخراج اتریوم زمانی سودآورتر شد که کریپتو در سال 2021 مقاومت 4000 دلاری آمریکا را شکست. و در حال حاضر، با نزدیک شدن به راه اندازی ETH 2.0، باقی ماندن پادشاه کریپتو برای بیت کوین به طور فزاینده ای دشوار شده است. با نزدیک شدن به این پیشرفت‌ها، ماینرهای بیشتری به شبکه اتر مهاجرت می‌کنند و از خرابی‌های ناگهانی در میانه کار خود اجتناب می‌کنند.

قواعد اجماع بیت کوین از نظر تاریخی تغییر نکرده است و برخی از بزرگترین صرافی ها و ماینرهای رمزنگاری قبلاً دست خود را برای انجام این کار امتحان کرده اند. در حالی که اتریوم دائما در حال تکامل است و بزرگترین تغییر آن در سه ماهه دوم سال 2022 رخ می دهد. اتر قرار است از یک پروتکل اجماع مبتنی بر اثبات کار به یک پروتکل اثبات سهام تبدیل شود که شبکه را سبزتر و سبزتر می کند. ماینر کارت گرافیک دیگر برای افزودن بلاک به بلاک چین اتریوم مفید نخواهد بود. اما در عین حال، این مزیت ماینینگ ممکن است برای ماینرهای موجود در شبکه نیز مخرب باشد، زیرا آنها باید کارت های گرافیک خود را به استخراج سکه های دیگری که قبلاً با تجهیزات فعلی خود سودآور هستند، تغییر دهند. با این وجود، حتی پس از این تعهدات، تحلیلگران و ماینرها بر این باورند که استخراج اتریوم بسیار ایمن تر و سودآورتر از بیت کوین خواهد بود.

استخراج بیت کوین در مقابل استخراج اتریوم: سودآورترین گزینه برای شما

چندین تفاوت مهم وجود دارد که استخراج کنندگان بیت کوین و اتریوم باید بدانند. این دو متمایز هستند زیرا توسعه دهندگان در هنگام راه اندازی سکه ها اهداف کاملاً متفاوتی دارند. در ابتدا، ممکن است برای ماینرهای جدید درک تفاوت ها کمی دشوار باشد، اما اهداف آنها به عنوان بزرگترین تضاد عمل می کند.

در طی دو سال گذشته، به دلیل افزایش قدرت هش در شبکه، دشواری استخراج بیت کوین به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. دشواری استخراج بیت کوین برای جبران افزایش قدرت هش تنظیم می شود تا مطمئن شوید که زمان های بلاک برای حدود ده دقیقه ثابت می مانند. در سال 2015، ماینرهای بیت کوین متوجه افزایش قابل توجهی در قدرت هش بیت کوین شدند. و اکنون در آوریل 2022، بیت کوین چهارمین بار خود را در افزایش تمام دوران سختی استخراج بیت کوین تجربه کرد.

اکنون استخراج اتریوم از بسیاری جهات با بیت کوین متفاوت است. اولا، این یک پلت فرم نرم افزاری متمرکز است و از ساختار حساب دوگانه پشتیبانی می کند که در آن هر دو حساب کلید خصوصی، کنترل شده و کد قراردادی وجود دارند که به عنوان قراردادهای هوشمند نیز محبوب هستند. اتریوم یک تیم فنی قوی دارد که بر رشد و تسلط کلی رمزارز تمرکز دارد. ویتالیک بوترین همچنین یک کمپین بازاریابی قوی برای دعوت از سرمایه گذاران بیشتر برنامه ریزی کرد. تفاوت اصلی بین استخراج بیت کوین و اتریوم در این است که توکن های ERC-20 قابل تعویض هستند.

چندین دلیل دیگر به غیر از اینها وجود دارد که بر پدیده ROI بیشتر اتریوم حاکم است. به گفته کارشناسان، کارمزد تراکنش های بیت کوین از تابستان 2021 در وضعیت بدی قرار داشته و استخراج کنندگان تا 1 درصد از بیت کوین را به دست می آورند. در همین حال، برای اتریوم، کارمزد تراکنش بخش بزرگی از درآمد ماینرها را تشکیل می دهد. درآمد روزانه آنها به طور تصاعدی متفاوت است، اما ذاتاً سودآورتر از بیت کوین است. کارمزد تراکنش‌های اتر در درجه اول به تقاضای شبکه بستگی دارد و با راه‌اندازی پیش‌بینی‌شده ETH 2.0، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال درباره آینده اتریوم هیجان‌زده هستند. از این رو، به جرات می توان گفت که اگر فردی هستید که می خواهید اتریوم را استخراج کنید، یا از بیت کوین به استخراج اتر می روید، مطمئن شوید که همه جوانب مثبت و منفی را بررسی کرده و سپس در رالی غوطه ور شوید.

نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقاله های مرتبط

به روز رسانی مطالب
Volume
Play
1x
00:00/00:00