FBI به سوابق مشتریان FTX می پردازد!

FBI به سوابق مشتریان FTX می پردازد!

بر اساس گزارش ها، اداره تحقیقات فدرال ایالات متحده (FBI)، داده‌های مربوط به مشتریان FTX را از مشاوران این شرکت ورشکسته دریافت کرده است. این مشاوران حداقل با پنج درخواست از دفاتر محلی FBI در ایالت‌های مختلف همکاری کرده‌اند.

ورشکسته شدن FTX منجر به جستجوی گسترده داده‌ ها توسط FBI شد

فروپاشی FTX توجه FBI را به داده‌های این شرکت جلب کرده است، پس از اینکه یک گزارش از بلومبرگ به قلم جاناتان رندلز فاش کرد که مشاوران این صرافی ( آلوارز و مارشال ) اطلاعات معاملات و جزئیات مشتریان را در اختیار این آژانس قرار داده‌اند.

FBI ممکن است در حال بررسی مزایای ویژه ای باشد که برخی از مشتریان در طول فروپاشی FTX دریافت کرده اند. طبق گزارش Randles، مشاوران این صرافی “احضاریه‌های حداقل پنج دفتر میدانی FBI” را در شهرهایی مانند پورتلند، فیلادلفیا، مینیاپولیس و اوکلند دریافت کرده‌اند.

اسناد صورت‌حساب Alvarez & Marsal نشان می‌دهد که FBI جزئیات معاملات و «داده‌های رایانش ابری» FTX را بررسی کرده است.

آلوارز و مارشال به درخواست رندلز برای اظهارنظر پاسخی ندادند. پیگیری اطلاعات توسط FBI در مواردی مانند FTX، اغلب نشانه تحقیق در مورد تخلفات مالی مشکوک مانند کلاهبرداری، پولشویی و سایر جرایم مالی است.

از طریق بررسی داده های مشتریان، FBI می تواند یک روایت جامع از تراکنش ها را بازسازی کند، ناهماهنگی ها یا رفتارهای نادرست را شناسایی کند و شواهدی را برای هر گونه اقدام قانونی بعدی جمع آوری کند.

پس از محکومیت سم بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX به تمام اتهامات، این خبر منتشر شد. جلسه صدور حکم برای بنکمن-فرید برای 28 مارس 2024(9 فروردین 1403) برنامه ریزی شده است و او با بیش از 100 سال زندان روبرو است.

نظر شما راجب بررسی سوابق مشتریان FTX، توسط FBI چیست؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقاله های مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00