بهترین ارزهای دیجیتال برای سود روزانه کدام اند؟

بهترین ارزهای دیجیتال برای سود روزانه کدام اند؟

اطلاعات خود را در مورد بهترین ترید روزانه ارزهای دیجیتال و نحوه خرید دارایی های دیجیتال، افزایش دهید.
سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال، به آرامی بخش مالی را تصاحب می‌کنند، زیرا به دلیل نوسانات، بازدهی بالایی از سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کنند.

در این مقاله، دپارتمان رمزارز آکادمی بیتریوم اطلاعات مفیدی در مورد بهترین ارزهای دیجیتال برای ترید روزانه، ارائه می دهد. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بهترین ترید روزانه ارزهای دیجیتال در سال 2022:

1. بلاکتوپیا  (LBLOCK) – بهترین ارز رمزنگاری شده تا ترید روزانه

2. Fantom (FTM) – مقیاس پذیرترین رمزارز برای معامله گران روزانه

3. Solana (SOL) – سریعترین تجارت رمزنگاری تا روز

4. Cosmos (ATOM) – پیشرفته ترین ارز دیجیتال

5. اتریوم (ETH) – بهترین رمزنگاری مبتنی بر قرارداد هوشمند

6. ریپل، ارز دیجیتال سریع و کم هزینه

7. پالیگان (Matic)

8. ایپ کوین (APE) 

9. فایل کوین (FIL)

10. آوالانچ (AVAX)

بهترین ارزهای دیجیتال در ترید روزانه را بهتر بشناسید!

1. بلاکتوپیا (LBLOCK) برای ترید روزانه

لاکی بلاک یک نشانه قرعه کشی محور است که هنگام شرط بندی برای قماربازان، راحتی را فراهم می کند. توکن لاکی بلاک، یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده برای معامله به دلیل قیمت قابل توجه آن در هفته های گذشته است. این ارز دیجیتال در 25 ژانویه با قیمت 0.00020 دلار راه اندازی شد و رشد قابل توجهی را در مدت زمان کوتاهی ثبت کرد. دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 0.0040 دلار معامله می شود، که نشان دهنده افزایش بیش از 1000 درصدی در کمتر از سه ماه است.

لاکی بلاک گزاره‌های ارزشی منحصربه‌فردی را پیشنهاد می‌کند و هدف آن انقلابی کردن سیستم قرعه‌کشی با ارائه عدالت در قمار است. فناوری بلاک چین ادعا می کند که برنده شدن بازیکنان را از طریق یک سیستم انتخاب تصادفی افزایش می دهد. بلاک چین در حال برنامه ریزی برای ایجاد پلی برای بلاک چین اتریوم از طریق ارتقاء v2 است. این ارتقا در پاسخ به شکایات مالیاتی هنگام واریز از صرافی های غیرمتمرکز به صرافی های متمرکز است. توکن مبتنی بر اتریوم v2 برای سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند در صرافی‌های متمرکز معامله کنند، جذاب خواهد بود و از مالیات 12 درصدی اخذ شده از سپرده‌های بلاکتوپیا  LBLOCK عاری خواهد بود.

ارتقاء v2 نشان دهنده افزایش احتمالی اکوسیستم و قیمت Lucky Block است. بلاکتوپیا LBLOCK با ارتقاء لیست های CEX بیشتری را تجربه می کند و در نتیجه معامله گران بیشتری را وارد می کند. اکنون LBLOCK را معامله کنید. بازارهای ارزهای دیجیتال به شدت نوسان دارند و سرمایه گذاری شما در معرض خطر است.

2. ارز دیجیتال فانتوم (FTM) برای معاملات و سود روزانه

بهترین ارزهای دیجیتال برای سود روزانه کدام اند؟

Fantom یک بلاک چین مقیاس پذیر منبع باز است که مقیاس پذیری و امنیت را برای تراکنش ها با هزینه کم ارائه می دهد. توکن FTM در میان رکود نزولی بازار کریپتو در حال صعود از نردبان قیمت بوده و آن را به یکی از بهترین معاملات ارزهای دیجیتال در روز تبدیل کرده است. این دارایی در حال حاضر با قیمت 1.188 دلار معامله می شود که کمتر از میانگین متحرک ساده (SMA) 1.45 دلار است.

ارزش میانگین متحرک نمایی (EMA) فانتوم 1.156 دلار نشان می دهد که دارایی با سرعت نسبتاً آهسته ای در حال ایجاد حرکت است، زیرا معایب کلی بازار نقش مهمی در این حرکت بازی می کند. Fantom در راه پذیرش گسترده می باشد، زیرا توکن Fantom اکنون در eToro در دسترس است.

eToro یکی از معتبرترین پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال در جهان بوده و در چندین کشور در دسترس است. با راه اندازی FTM در eToro، این دارایی در دسترس معامله گران روزانه بیشتری قرار می گیرد و حرکت قیمت را بهبود می بخشد. با خروج بازار کریپتو از شتاب نزولی، دارایی دیجیتال قرار است روند صعودی را آغاز کند. دارایی‌های رمزنگاری شده یک محصول سرمایه‌گذاری غیرقابل فرار، بسیار فرار می باشد.

3. ارز دیجیتال سولانا (SOL) برای خرید و فروش روزانه

سولانا به عنوان سریعترین بلاک چین موجود در نظر گرفته می شود که بیش از 50000 تراکنش در ثانیه (TPS) را حل می کند. این ویژگی منحصربه‌فرد سولانا را به عنوان یکی از معاملات روزانه ارزهای دیجیتال در سال 2022 معرفی می‌کند. بلاک چین Solana مشکل مقیاس‌پذیری و سرعت را حل کرده و به دنبال ایجاد سهولت استفاده برای کاربران و توسعه‌دهندگان می باشد.

سولانا در چند روز گذشته با قیمت 83.61 دلار معامله شده است. این دارایی در حال حاضر زیر ارزش میانگین متحرک ساده (SMA) 57.31 دلار معامله می شود. سولانا، سرویس نام سولانا (SNS) را در صرافی FTX با کمک Bonafida و شراکت FTX معرفی کرده است. SNS به کاربران اجازه می دهد، بدون سردرگمی که هنگام استفاده از آدرس های کیف پول ایجاد می شود، واریز و برداشت داشته باشند. آدرس‌های کیف پول ناخوانا مشکل بزرگی در هنگام تراکنش ایجاد می‌کنند و اغلب منجر به از دست دادن وجه و ایجاد مانع برای ورود می‌شوند. با استفاده از سرویس نام سولانا، کاربران می‌توانند رمزنگاری را بدون خطر اشتباه ارسال و دریافت کنند، که چنین امری، آمار تراکنش‌های ناموفق در اکوسیستم سولانا را کاهش می‌دهد.

همچنین بخوانید: گوشی هوشمند سولانا و WEB3

4. ارز دیجیتال اتم (ATOM) برای ترید روزانه

بهترین ارزهای دیجیتال برای سود روزانه کدام اند؟

Cosmos یک بلاک چین باز و مقیاس پذیر است که بر ایجاد قابلیت همکاری برای اقتصادهای آینده متمرکز است. ATOM یکی از دارایی‌های دیجیتالی با کارایی بالا است که به دلیل به‌روزرسانی‌های مداومی که در سیستم خود ایجاد می‌کند، به کاربران و توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بهترین بهره را از بلاک چین ببرند.

به نظر می رسد این دارایی در تلاش برای ایجاد حمایت جدید قبل از رسیدن به قیمت مقاومتی جدید و ایجاد اوج های جدید، در حال معامله است. این دارایی در حال حاضر زیر ارزش میانگین متحرک ساده (SMA) 29.11 دلار با قیمت فعلی 27.27 دلار معامله می شود. دارایی رمزنگاری Cosmos یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای معاملات روزانه است، زیرا خدمات بلاک چینی با عملکرد بالا ارائه می کند. یکی از قدرتمندترین ویژگی های Cosmos SDK طراحی ماژولار آن است.

5.ارز دیجیتال اتریوم (ETH) برای سود روزانه

اتریوم به دلایلی واضح، بهترین ارزهای دیجیتال امروز را معامله می کند. بلاک چین جریان ثابتی از تراکنش ها را حفظ کرده و ابزارهای کافی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا چندین برنامه غیرمتمرکز را بر روی آنها بسازند.

این پلتفرم تغییراتی را در سیستم خود ایجاد کرده است؛ زیرا قصد دارد به مکانیزم اجماع اثبات سهام مهاجرت کند. بلاک چین یک شبکه آزمایشی ادغام Kintsugi را در اواخر دسامبر راه اندازی کرد تا به توسعه دهندگان احساسی از رابط اتریوم 2.0 بدهد. این تیم اخیراً راه اندازی شبکه آزمایشی ادغام Kiln را به عنوان بهبود شبکه آزمایشی Kintsugi اعلام کرد.

پس از یک سری آزمایش در مورد ادغام، لایه اجرای Kiln به همراه زنجیره Beacon راه اندازی شده است. انتظار می رود شبکه آزمایشی ادغام Kiln آخرین شبکه آزمایشی باشد که قبل از ارتقاء شبکه های آزمایشی موجود ایجاد می شود. توسعه دهندگان و اپراتورهای گره باید شبکه آزمایشی Kiln را امتحان کنند تا از انتقال روان به شبکه های آزمایشی عمومی موجود اطمینان حاصل کنند. با به‌روزرسانی‌های جدید، انتظار می‌رود که قیمت اتریوم از محدوده‌های فعلی عبور کند و آن را در صدر فهرست بهترین ارزهای دیجیتال برای تجارت روزانه قرار دهد.

6. ارز دیجیتال ریپل (XRP) برای سود روزانه

ریپل یکی از ارزهای دیجیتال پر سود است که به مصرف انرژی کمتر و سرعت بیشتر نسبت به بیت کوین معروف است. این ارز دیجیتال برای ترید روزانه افرادی که بودجه کمی دارند، مناسب‌تر از سایر گزینه‌ها می باشد؛ زیرا قیمت پایین‌تری نسبت به بیت کوین و اتریوم دارد و هزینه تراکنش آن نیز پایین‌تر است. از طرفی نوسان، نقدینگی و حجم معاملات بسیار مناسبی دارد. بنابراین اگر به دنبال بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه هستید، حتماً توجه ویژه‌ای به ریپل داشته باشید.

7. ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) برای خرید و فروش روزانه

بهترین ارزهای دیجیتال برای سود روزانه کدام اند؟

پالیگان بزرگ‌ترین راه‌حل مقیاس بندی لایه 2 برای شبکه اتریوم است. همچنین باارزش‌ترین و بهترین راه‌حل لایه‌بندی لایه دو محسوب می‌شود. ما آن را در لیست بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 قرار داده‌ایم، زیرا عملکرد قابل‌توجه در زمینه قیمت، انعطاف‌پذیری اثبات‌شده آن و روند کلی صعودی قیمت آن توانسته تا نگاه‌ها را به‌سوی خود جلب کند.

همچنین بخوانید: لایه 2 اتریوم چیست؟

ما باید توجه داشته باشیم که حتی اگر ادغام اتریوم باهدف اصلاح مقیاس‌پذیری (ویژگی اصلی پالیگان) صورت گرفته باشد، بازهم این اصلاح نمی‌تواند اثر مخرب ماندگار یا طولانی در روند صعودی این رمز ارز داشته باشد. ادغام تنها بهبود مقیاس‌پذیری محدودی را برای شبکه اتریوم فراهم می‌کند (یعنی برندهایی که در شبکه ساخته می‌شوند همچنان باید از پالیگان برای تکمیل مقیاس‌پذیری اتریوم استفاده کنند).

همچنین بخوانید: همه چیز درباره ی ارز دیجیتال متیک

با راه‌اندازی این سیستم روی پلتفرم‌های جدید بلاک چین و همچنین افزایش رمز ارزها/بلاک چین ها، سرمایه‌گذاران و معامله گران ارزهای دیجیتال متقاعد شده‌اند که قیمت ارز MATIC قله‌های صعودی جدیدی را فتح خواهد کرد. بنابراین، ما آن را در میان برترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 قرار داده‌ایم و انتظار داریم که قیمت پالیگان در آینده نزدیک به سمت بالا اصلاح شود. تا سال 2030 ما تخمین زده‌ایم که قیمت ارز پالیگان تا 9 هزار درصد افزایش خواهد یافت و به بالای 60 دلار خواهد رسید.

8. ارز دیجیتال اِیپ کوین (APE) برای سود روزانه

اِیپ کوین در مارس 2022 راه‌اندازی شد و یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال موجود در لیست ما جز بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 بوده و یکی از دلایلی که ما آن را در این لیست قراردادیم، قدرت انعطاف‌پذیری قیمت آن می باشد.

ارز اِیپ کوین در بحبوحه بازار ارزهای دیجیتال، با حالت عجیبی راه‌اندازی شد و عملکردی باورنکردنی‌ از خود نشان داد و در بازه زمانی مشخصی به بالاترین قیمت خود یعنی 39 دلار رسید. بیشتر این پیشرفت را مدیون ارتباط نزدیک خود با پروژه‌های NFT معروف یعنی BAYC و MAYC است. البته نباید از ارتباط این ارز و NFT های افراد مشهور و اینفلوئنسرهای این رمز ارز هم چشم‌پوشی کنیم، زیرا آن‌ها نهایت تلاش خود را برای حفظ روند صعودی اِیپ کوین انجام داده‌اند.

ما همچنین این ارز را در لیست خود قراردادیم زیرا آینده‌ی بسیار امیدوارکننده‌ای برای آن متصور هستیم و اگر شما هم توجه اساسی به سطح توسعه در اکوسیستم اِیپ داشته باشید، قطعاً با ما هم‌نظر خواهید بود. برای شروع می‌توانیم به پروژه متاورس اِیپ کوین یعنی Otherside اشاره‌کنیم که هنوز قیمت‌گذاری مناسبی برای آن انجام‌نشده است. همچنین توسعه‌دهندگان ارز اِیپ کوین قبلاً به راه‌اندازی احتمالی یکی شبکه اصلی برای این ارز اشاره‌کرده‌اند. انتظار می‌رود که این پیشرفت‌ها و محبوبیت گسترده ارز اِیپ کوین تأثیر فوق‌العاده‌ای بر قیمت آتی میم کوین داشته باشد. برای مثال، انتظار می‌رود که تا پایان دهه این ارز به بیش از 300 دلار برسد و احتمالاً سرمایه‌گذاری فعلی شما تا آن زمان حدود 10 هزار درصد افزایش داشته باشد.

9. ارز دیجیتال فایل کوین (FIL) برای سود روزانه

آخرین مورد از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید، ارز فایل کوین است که از ارزش در بازار جز کوچک‌ترین‌ها قرار دارد. بااین‌حال، ارز فایل کوین به‌هیچ‌وجه ارز جدیدی نیست و سابقه‌ای این ارز به سال 2017 برمی‌گردد. همانند پروژه کازماس، ارز فایل کوین هم نسبت به سایر ارزهای مشهور گمانه‌زنی‌های بسیاری در مورد آن وجود دارد، ولی جاه‌طلبی‌های این پروژه‌ها خاص و استثنایی است و همین موضوع باعث می‌شود تا ارزش تماشا کردن و زیر نظر گرفتن را داشته باشند.

فایل کوین یک شبکه ذخیره‌سازی غیرمتمرکز بوده که هدف آن ذخیره مهم‌ترین اطلاعات جهان است و ماهیت غیرمتمرکز آن باعث می‌شود تا این شبکه مناسب برای افرادی باشد که بخواهند اطلاعات مهم خود را در جایی مناسب ذخیره و نگهداری کنند. قیمت کنونی فایل کوین در حال حاضر صد و هشتاد هزار تومان است که احتمال در ماه‌های آینده این ارز پیشرفت‌هایی خواهند داشت.

10. ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) برای سود روزانه

AVAX آوالانچ ارز اصلی بلاک چین آوالانچ بوده و این ادعا را دارد که سریع‌ترین پلتفرم قراردادهای هوشمند در جهان است. هدف آوالانچ برای پلتفرم خود تبدیل‌شدن به چیزی شبیه به آمازون ارزهای دیجیتال می باشد. AWS همان مخفف خدمات وب آمازون بوده که بخشی از کمپانی آمازون محسوب می شود و بزرگ‌ترین شرکت فناوری فضای ابری در جهان است.

بسیاری از مؤسسات مالی و سازمان‌های بزرگ جهانی از آمازون و سرویس فضای ابری آن برای تقویت عملیان آنلاین خود استفاده می‌کنند. آوالانچ هم قصد دارد تا همین کار را برای سیستم بلاک چین انجام دهد و دورنمای هر نهاد تجاری یک بلاک چین را در ذهن خود ترسیم کرده است.

سرعت انجام تراکنش در ارز دیجیتال آوالانچ بسیار بالا می باشد. به‌طوری‌که در حال حاضر این پلتفرم در هر ثانیه 4500 تراکنش را انجام می‌دهد. همچنین ارز آوالانچ از کل ابزارهای اتریوم استفاده کرده و علاوه بر آن از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. کارمزدهای تراکنش‌ها که به‌صورت ارز پرداخت می‌شوند به‌سرعت سوزانده خواهند شد. بر همین اساس در طول زمان شاهد کمیاب شدن این ارز و بالا رفتن قیمت آن خواهیم بود. درنهایت کارمزد معاملات این ارز به دلیل پشتیبانی از قراردادهای هوشمند، بسیار اندک است.

ارز آوالانچ به‌طور منحصربه‌فرد برای ایجاد چنین دورنمایی از یک ویژگی نسبتاً جدید به نام زیر شبکه رونمایی کرده است. اگرچه ارزش بالای 5 میلیارد دلاری این شبکه در بازار سهام کاملاً چشمگیر نیست، اما پروژه آوالانچ در بین 20 ارز دیجیتال برتر قرار دارد. این ارز در حال حاضر با قیمت پانصد و شصت هزار تومان به ازای هر سکه به فروش می‌رسد. در 52 هفته اخیر پایین قیمت این ارز چهارصد و پنجاه و پنج هزار تومان و بالاترین قیمت آن چهار میلیون و هشتصد هزار تومان بوده است.

کدام ارز دیجیتال را نخریم؟

در بازار کریپتو کارنسی، بعضی از کریپتوها بالای 1000% رشد را تجربه کرده‌اند. سوال این است که بین این 84,00 رمز ارز کدام‌ برای سرمایه‌گذاری مناسب هستند و کدام یک ارزش خرید ندارند؟

4 معیار اصلی وجود دارد که ما باید به آن‌ها توجه داشته باشیم تا در سرمایه‌گذاری خود موفق باشیم.

این 4 پارامتر عبارتند از:

1- وایت پیپر (White Paper)

بهترین ارزهای دیجیتال برای سود روزانه کدام اند؟

وایت پیپر یعنی گزارشی کامل از عملکرد یک طرح یا پروژه و مشکلی که حل می‌کند. در واقع وایت پیپر یک رمز ارز بیان می‌کند، مسئله چیست؟ و آن رمز ارز برای حل این مسئله چه راهکاری ارائه می‌دهد؟ به این ترتیب می‌توانید با چشم‌انداز و آینده آن ارز رمزنگاری شده آشنا شده و درک شرایط آن برای شما راحت می‌شود. ما رمز ارزهایی را در لیست ارزهای دیجیتال برتر خود قرار دادیم که، وایت پیپر جذابی دارند.

همچنین بخوانید: وایت پیپر ارز دیجیتال چیست؟ و چه کاربردهایی دارد؟

برای بررسی وایت پیپر هر ارز کافیست در مرورگر خود، مثلاً وایت پیپر اتریوم را جستجو کنید. وایت پیپر اکثر رمز ارزها به زبان فارسی نیز ترجمه شده است؛ اما اگر چیزی پیدا نشد به انگلیسی سرچ کنید. مثلاً: ripple white Paper

2- ارزش بازار

در سایت coinmarketcap.com رمز ارزها بر مبنای بیشترین ارزش بازار و کمترین ارزش بازار رتبه بندی شده‌اند. هر قدر ارزش بازار یک ارز بیشتر باشد، بیانگر توافق و تمرکز بیشتری روی آن ارز دارد. احتمالاً خیلی از نگرانی‌ها و ضعف‌هایی که در دیگر رمز ارزها وجود دارد در آن رمز ارز وجود ندارند. crypto compare، سایت دیگری است که در این زمینه می‌توان از آن بهره گرفت.

3- شاخص BTC.D

شاخص BTC.D یا بیت کوین دامیننس (bitcoin dominance) نشانگر نفوذ و غلبه بیت کوین است. این شاخص شرایط بازار بیت کوین را با بازار سایر ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد. نموداری است که می‌توان آن را بر مبنای دانش تحلیل تکنیکال نمودار آنالیز کرد. اگر این نمودار سیگنال روند صعودی را در آینده بدهد، به معنای این است که بیت کوین قرار است در آینده از سایر کوین‌ها رشد بیشتری داشته باشد. در نتیجه سرمایه‌گذاری در بیت کوین انتخاب بهتری نسبت به سایر رمز ارزها است. برعکس در صورتی که بر مبنای این نمودار روند نزولی را پیش بینی کنیم، یعنی خرید آلت کوین‌ها (رمز ارزها به جز بیت کوین) گزینه‌های بهتری برای سرمایه‌گذاری هستند.

برای مشاهده شاخص BTC.D می‌توانید به سایت tradingview.com مراجعه کنید.

4- تحلیل نمودار بیت کوین

بیت کوین لیدر و پیشرو بازار ارز دیجیتال است؛ تجربه نشان داده اگر بیت کوین ریزش را تجربه کند، به نوعی سیگنال خروج از بازار را می‌دهد. یعنی اگر بیت کوین افت داشته باشد آلت کوین‌ها ریزش به مراتب بدتری خواهند داشت.

نظر شما در مورد ترید روزانه با ارزهای دیجیتال چیست؟ در بخش دیدگاه های آکادمی بیترییوم برای ما بنویسید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00