رمزارز واقعاً خطرناک است اما می‌تواند برای حواله‌ها مفید باشد

رمزارز واقعاً خطرناک است اما می‌تواند برای حواله‌ها مفید باشد

دوستان همیشه درباره رمزارزها حاشیه و نظراتی بوده است و حتما فعالان این حوزه هم تا این لحظه مواردی را به گوششان خورده است، اما این امروز هم یک نظریه جدید داریم درباره تیم برنرز لی، مخترع وب جهانی، که می‌گوید رمزارز واقعاً خطرناک است اما می‌تواند برای حواله‌ها مفید باشد. در این خبر همراه آکادمی بیتریوم باشید تا بدانیم که این نظریه درست است یا خیر.

سر تیم برنرز لی، مخترع وب جهانی، می‌گوید که ارز دیجیتال «واقعاً خطرناک» و «فقط حدس و گمان» است. او در حالی که ادعا می‌کند رمزارز برای کسانی است که «می‌خواهند از قمار بیرون بیایند»، اشاره کرد که می‌تواند برای حواله‌ها مفید باشد.

برنرز لی ارزهای دیجیتال را «خطرناک» خواند و آن را به قمار تشبیه کرد. او با این ادعا که «ارز دیجیتال می‌تواند 100 درصد سوداگرانه باشد» و «اصلاً به هیچ چیز مرتبط نیست»، اظهار داشت:

فقط حدس و گمان است بدیهی است که واقعاً خطرناک است.

او اظهار داشت که کریپتو برای «اگر می‌خواهید اساساً از قمار خارج شوید» است. او همچنین ارز دیجیتال را با حباب دات‌کام مقایسه کرد و اشاره کرد که مردم سهام‌های مختلف اینترنتی را به‌خاطر آنچه تصور می‌کردند، دیگران برای آن‌ها ارزش قائل می‌شوند، ارزش‌گذاری می‌کنند، بنابراین به عبارت دیگر بر اساس درآمد یا چیز واقعی نبوده است. وی در ادامه تاکید کرد: سرمایه‌گذاری روی برخی چیزها که صرفاً سوداگرانه است، چیزی نیست که بخواهم وقت خود را در آن بگذرانم. با این حال، برنرز لی گفت که ارزهای دیجیتال می توانند برای حواله ها مفید باشند. او به اشتراک گذاشت:

استفاده از آن برای حواله ها، به نظر می رسد مفیدترین چیز باشد، اگر چیزهایی را به بلاک چین منتقل کنید، زیرا می توانید آن را بلافاصله به خانواده خود برسانید.

دانشمند کامپیوتر بریتانیایی تاکید کرد: “فقط ارز را نگه ندارید… آن را خلاص کنید، آن را به دلار برگردانید.”

نظر شما در مورد دیدگاه تیم برنرز لی در مورد کریپتو چیست؟ در بخش دیدگاه زیر به ما اطلاع دهید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00