آیا ETF های بیت کوین میلیاردها دلار به بازار کریپتو اضافه خواهند کرد؟

کوین بیس

صرافی ارزهای دیجیتال کوین‌بیس می‌گوید صندوق‌های نقدی قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) می‌توانند میلیاردها دلار به کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال اضافه کنند. کوین بیس همچنین معتقد است که شانس تایید یک یا چند ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قبل از پایان سه ماهه چهارم “به شدت بهبود یافته است.”

پیش بینی ETF بیت کوین نقطه ای کوین بیس

Coinbase Institutional، بخش صرافی رمزارز Coinbase (Nasdaq: COIN) که راه‌حل‌هایی را برای سرمایه‌گذاران نهادی ارائه می‌کند، چشم‌انداز ماه نوامبر خود را با عنوان «چرا یک ETF مهم است» در روز یکشنبه منتشر کرد.

دیوید دوونگ، رئیس تحقیقات نهادی در صرافی ارزهای دیجیتال، توضیح داد که صندوق‌های نقدی قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) می‌توانند بیت‌کوین را «بیشتر وارد جریان اصلی کنند، و آن را در دسترس میلیون‌ها سرمایه‌گذار در کارگزار-فروشنده، RIA [مشاور سرمایه‌گذاری ثبت‌شده» قرار دهند] و ساختارهای حساب دارای مزیت مالیاتی.» او ادامه داد:

در بلندمدت ETF های بیت کوین نقطه ای می توانند میلیاردها دلار به کل ارزش بازار کریپتو اضافه کنند و همچنین سرمایه گذاری های بالقوه جدیدی را برای طبقه دارایی ایجاد کنند.

او گفت: “در حالی که این کار زمان بر است، ما انتظار داریم ETFهای [بیت‌کوین نقطه‌ای] پایه و اساس یک محیط منظم‌تر، دربرگیری بیشتر و رشد مادی در تقاضا را ایجاد کنند.”

رئیس تحقیقات سازمانی Coinbase توضیح داد: تأثیر یک یا چند تأییدیه ETF بیت کوین قابل توجه است، زیرا فرصت بزرگی را برای جامعه مدیریت ثروت که بیش از یک سوم کل ثروت در ایالات متحده را اداره می کند، باز می کند. علاوه بر این، ما فکر می کنیم که ETF ها به طور بالقوه می توانند به محصولات مالی جدید (مانند وام و مشتقات) منجر شوند.

جزئیات بیشتر گزارش Coinbase :

به نظر ما، احتمال اینکه یک یا چند صندوق نقدی قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قبل از پایان سه ماهه چهارم سال 23 تایید شود، به شدت بهبود یافته است.

صرافی ارز دیجیتال فهرست شده در نزدک، «معمولاً، SEC پنجره تصمیم گیری خود را تا دورترین حدی که چارچوب قانونی خود مجاز می‌داند، گسترش می‌دهد، که در این مورد آخرین مهلت 10 ژانویه 2024 برای برنامه ARK-21Shares Bitcoin ETF خواهد بود.» توضیح داد. با این حال، جدول زمانی کنونی به دلیل بن بست در مجلس نمایندگان ایالات متحده پیچیده شده است. تعطیلی احتمالی دولت در 17 نوامبر بیش از 90 درصد از کارکنان SEC را مرخص می کند. در نتیجه، ما فکر می کنیم در حال حاضر یک پنجره باز برای SEC وجود دارد که پیش از تعطیلی احتمالی فعال باشد.

Coinbase در ادامه به نقل از بلومبرگ اینتلیجنس اشاره کرد: “در هفته‌های اخیر، شاهد بودیم تعدادی از متقاضیان دفترچه‌های خود را با زبانی به‌روز اصلاح کرده‌اند که نشان‌دهنده گفتگوی معنادار بین این تیم‌ها و SEC است. اگرچه این برای چنین برنامه‌هایی در سایر کلاس‌های دارایی معمول است، اما این اولین مورد برای کریپتو است.”

آیا با Coinbase موافقید که ETF های بیت کوین میلیاردها دلار به ارزش بازار کریپتو اضافه می کند؟ و آیا فکر می کنید SEC امسال برخی از برنامه ها را تأیید کند؟ نطرات خود را در بخش دیدگاه های آکادمی بیتریوم با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقاله های مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00