رمزارز بلاک توپیا چیست و آینده آن چگونه خواهد بود؟

رمزارز بلاک توپیا چیست و آینده آن چگونه خواهد بود؟

تا انتهای این مقاله همراه آکادمی بیتریوم  باشید تا درباره رمزارز بلاک توپیا بدانید، همچنین جهت خواندن مطالب بیشتر دپارتمان رمز ارز کلیک کنید.

بلاک توپیا Bloktopia (BLOK) چیست و چگونه کار می کند؟

بلاک توپیا  Bloktopia یک آسمان خراش است که از 21 سطح تشکیل شده است که تجربه واقعیت مجازی را برای جامعه بلاک توپیا Bloktopians فراهم می کند.

متاورس یک کلمه مهم در دنیای رمزنگاری و فناوری، و همچنین در فضای هنر و بازی است. این اصطلاح در اوایل دهه 1990 توسط نویسنده علمی تخیلی آمریکایی نیل استفنسون در اثرش برف تصادف ابداع شد. در این رمان، او دنیای مجازی را در آینده ای تصور می کند که در آن کاربران عینک واقعیت مجازی (VR) در آواتارهای سه بعدی ساکن می شوند و املاک مجازی را در بازاری که سیاره را در بر می گیرند، خرید و فروش می کنند.

به طور خلاصه، مفهوم Metaverse به یک دنیای دیجیتال آنلاین شبیه سازی شده مداوم اشاره دارد که عناصر متعددی از فناوری مانند VR، واقعیت افزوده (AR)، واقعیت ترکیبی (MR) و بلاک چین را به همراه مفاهیم رسانه های اجتماعی ترکیب می کند.

اساساً Metaverse متاورس پایه غیرمتمرکز تکرار آینده اینترنت است که محیط هایی را ایجاد می کند که تعامل کاربران را با تقلید از دنیای واقعی غنی می کند. در متاورس ها، کاربران می توانند کار یا خرید انجام دهند، بازی کنند، با هم ملاقات کنند و معاشرت کنند و بیشتر فعالیت هایی را که در زندگی روزمره انجام می دهند به صورت آنلاین انجام دهند. علاوه بر این، بازی‌های ویدیویی معمولاً با ایجاد اقتصادهای مجازی و میزبانی رویدادهای درون‌بازی، نزدیک‌ترین تجربه متاورس را ارائه می‌کنند.

پس متوجه شدیم که بلاک توپیا Bloktopia یک پروژه متاورس است که هدف آن تبدیل شدن به یک مرکز آموزشی و سرگرمی برای تمام سطوح تجربه رمزنگاری با اطلاعات و تجربه همه جانبه در یک مکان است. بلاک توپیا Bloktopia که در بالای شبکه Polygon ساخته شده و توسط موتور بازی چند پلتفرمی Unity پشتیبانی می‌شود، از این فناوری برای ایجاد تجسم‌ها و تجربیات کاربر خیره‌کننده استفاده می‌کند.

همچنین بخوانید: متاورس چیست؟ 10 پروژه برتر بلاک چین متاورس

پلت فرم متاورس بلاک توپیا Bloktopia به عنوان یک آسمان خراش VR غیرمتمرکز از 21 طبقه طراحی شده است. عدد ۲۱ تصادفی نیست، بلکه به افتخار عرضه کل ۲۱ میلیون بیت کوین که توسط مخترع آن ساتوشی ناکاموتو برنامه ریزی شده بود، انتخاب شد.

فناوری‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده برج بلوک‌توپیا، در کنار بلاک چین و رمزارز، همگی برای ایجاد یک محیط غیرمتمرکز برای کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، بازیکنان و توسعه‌دهندگان آینده ادغام می‌شوند. اقتصاد بلاک توپیا Bloktopia metaverse مبتنی بر مکانیزم اختصاصی توکن غیرقابل تعویض (NFT) است که به کاربران خود، بلاک توپیا Bloktopians، اجازه می‌دهد تا زمین را به عنوان املاک مجازی با تبلیغات و رویدادهایی که فرصت‌های کسب درآمد را برای بازدیدکنندگان ایجاد می‌کنند، داشته باشند و توسعه دهند.

متاورس بلاک توپیا Bloktopia مانند یک مرکز خرید غول‌پیکر است، جایی که فروشگاه‌ها در کنار انواع دیگر فعالیت‌ها وجود دارند که در آن پروژه‌های بلاک چین و NFTs، صرافی‌ها، تأثیرگذاران و برندها محصول خود را به نمایش می‌گذارند. به طور خلاصه، بلاک توپیا Bloktopia برای آموزش، درآمد، بازی، خلاقیت و تجربه اجتماعی VR استفاده می شود.

همچنین بخوانید: بلاک چین چیست؟ و چگونه کار می کند؟

اگر تعجب می کنید که چه کسی پشت بلوکتوپیا است، پاسخ ساده است: کهنه سربازان باتجربه بلاک چین که دهه ها در حوزه فناوری، رمزارز و فیلم فعال بوده اند. آنها یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل راس توکلی، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد بازاریابی پدی کارول و مدیر ارشد فناوری سایمون بنسون هستند.

رمزارز بلاک توپیا چیست و آینده آن چگونه خواهد بود؟

 

بلاک توپیا Bloktopia (BLOK) چگونه کار می کند؟

با ارائه یک تجربه VR برای جامعه بلاک توپیا Bloktopians، کاربران بلاک توپیا Bloktopia می توانند در یک محیط همه جانبه بر اساس چهار ستون اصلی پروژه شرکت کنند: یادگیری، کسب درآمد، بازی و ایجاد.

به طور کلی، متاورس پیشرفته بلاک توپیا Bloktopia به بازدیدکنندگان اجازه می دهد:

اول از همه، برای تعامل با بلاک توپیا Bloktopia، کاربران نیاز به ایجاد آواتارهایی دارند که در خارج از آسمان‌خراش 21 طبقه بلاک توپیا Bloktopia ایجاد می‌شوند. سپس، هنگامی که کاربران آواتارهای خود را ایجاد می کنند، وارد سطح اول می شوند که یک فضای تجاری درجه یک است. در آنجا می توانند اطلاعاتی در مورد قیمت ارزهای دیجیتال دریافت کنند، با پشتیبانی تماس بگیرند، از ناحیه ناوبری و میز کمک استفاده کنند و دستور کار رویدادها و خلاصه همه رویدادها را ببینند. کاربران سطح یک نیز می توانند از طریق ثبت نام در رویدادها شرکت کنند.

اساساً، سطح یک نمای کلی از آنچه در Metaverse می گذرد را ارائه می دهد و منطقه ای برای تأثیرگذاران رمزنگاری برای تبلیغات است. بلوکتوپیا تابلوهای تبلیغاتی به نام توتم را ارائه می دهد: 21 تابلوی بزرگ و 84 تابلوی کوچک که در این طبقه قرار دارند و فرصت های تبلیغاتی بسیار خوبی محسوب می شوند.

در طبقه ششم، کاربران می توانند سالن را پیدا کنند. این مکان میزبان ارائه های ویدئویی همه جانبه  و تعاملی از اینفلوئنسرهای رمزنگاری است و بخشی از رویدادهای کلیدی در متاورس بلاک توپیا Bloktopia را تشکیل می دهد. برخی از سخنرانی‌ها و ارائه‌های رمزنگاری در این متاورس تبلیغ می‌شوند و کاربران برای حضور در آن‌ها جوایزی دریافت می‌کنند.

فضای دیگر پنت هاوس و بخش بازی است. این طبقه برای تازه کردن حال و هوای بلاک توپیا Bloktopians ایجاد شده است. در آن، بلاک توپیا Bloktopians می توانند پوکر یا برخی از بازی های شانسی چند نفره بازی کنند. علاوه بر سرگرمی، یکی از مزایای بازی آنها، فرصت برنده شدن توکن های بومی بلاک توپیا Bloktopia metaverse است.

همچنین بخوانید: کوین و توکن چیست؟

علاوه بر موارد استفاده برجسته بلاک توپیا Bloktopia مانند دسترسی به ابزارهای آموزشی و یادگیری در مورد رمزارز، رویدادهای مجازی و گردهمایی ها، کاربران بلاک توپیا Bloktopia می توانند چندین جریان درآمد غیرفعال و فعال و همچنین سهام را باز کنند. یکی از فرصت‌های کسب درآمد، گزینه‌ای برای خرید بلوک‌های املاک و مستغلات به شکل NFT است که بعداً می‌تواند به مهمانی‌های تبلیغاتی اجاره داده شود یا برای میزبانی رویدادهای بلاک توپیا Bloktopian استفاده شود

 

توکن های داخل بلاک توپیا Bloktopia

توکن بومی بلاک توپیا (BLOK) نام دارد. این یک توکن ابزاری است که با آن کاربران می توانند به رویدادهای انحصاری دسترسی داشته باشند و چیزهایی را در metaverse بلاک توپیا Bloktopia خریداری کنند. به طور خاص، BLOK ملزم به خرید آواتارهای سفارشی شده یا اجاره تمام املاک مجازی در بلوکتوپیا است که توکن های BLOK را برای عملکرد اکوسیستم ارزشمند و ضروری می کند. به عنوان مثال، برای ارتقاء فضای املاک و مستغلات یا خرید اقلام از داخل بازار بلاک توپیا Bloktopia استفاده می شود.

همچنین بخوانید: متاورس چیست؟ 10 پروژه برتر بلاک چین متاورس

BLOK یک توکن ERC-20 است که بر روی شبکه Polygon، یک راه حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم و بر روی زنجیره BNB (بایننس هوشمند زنجیره‌ای سابق، BSC) ساخته شده است. BLOK در اکتبر 2021 راه اندازی شد و مجموع انتشار آن 200 میلیارد BLOK است. تمام توکن های BLOK از خریدهای اولیه املاک و مستغلات تبلیغاتی سوزانده می شوند و عرضه کلی توکن را کاهش می دهند. بلاک توپیا Bloktopians قادر به خرید و فروش BLOK از طریق صرافی های غیرمتمرکز (DEX) هستند. BLOK برای خرید و فروش در OKEx ،KuCoin ،Gate.io و QuickSwap در دسترس است.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره ی ارز دیجیتال متیک

همچنین NFT هایی وجود دارند که از طریق توکن های رمزنگاری BLOK قابل خرید هستند: NFT های REBLOK برای خرید یا اجاره املاک مجازی، NFT های ADBLOK برای خرید یا اجاره فضای تبلیغاتی در متاورس، و NFT های حاکمیتی BLOKG که به قدرت اساسی سازمان غیرمتمرکز خودگردان بلاک توپیا Bloktopia تبدیل می شوند. به زبان ساده، BLOK NFTs به دارندگان آن اجازه می‌دهد تا NFT‌هایی را خریداری کنند که نشان دهنده مالکیت REBLOK و ADBLOK است و با BLOKG رأی دهند.

آینده بلوک توپیا Bloktopia

بلاک توپیا Bloktopia metaverse یک پروژه نوپا است که به دلیل پتانسیل تبدیل شدن به یک مرکز اطلاعاتی مخرب سرگرمی و آموزش فراگیر، قبلاً توجه جامعه رمزنگاری را به خود جلب کرده است. بلاک توپیا Bloktopia یک پروژه رمزنگاری خوب است که قصد دارد یک رقیب سرسخت در بازارهای جهانی VR و AR و بازی باشد که به تدریج به سمت نسل بعدی فناوری‌های بازی حرکت می‌کنند.

نمونه‌هایی از پروژه‌های متاورس برجسته مانند Decentraland و The Sandbox قبلاً به جامعه نشان داده‌اند که چه چیزی می‌توانند بیاورند. بنابراین، چرا در بلاک توپیا Bloktopia سرمایه گذاری کنید؟ ایده اصلی و دامنه فناوری های جدید به کار رفته توسط بلاک توپیا Bloktopia بدون شک چشمگیر است. با این حال، هنگام سرمایه گذاری در هر پروژه، همیشه ریسک ها را همراه با مزایا در نظر بگیرید.

پیش بینی قیمت بلاک توپیا

پیش بینی قیمت 2023-2025 BLOK:

اگر به دنبال پیش‌بینی قیمت بلوک‌توپیا برای سال‌های، 2023، 2024، 2025، 2030 هستید و می‌خواهید بدانید که قیمت‌های بلوک‌توپیا (BLOK) در آینده به کجا خواهد رسید؟ ما قیمت های گذشته بلوکتوپیا (BLOK) را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد و متوجه خواهیم شد که کارشناسان در مورد اقدامات قیمتی آتی آن چه می گویند.

لطفاً به خاطر داشته باشید که باید این پیش‌بینی و هر پیش‌بینی دیگر را با این هدف انجام دهید که این تنها پیشنهاد برخی از (کارشناسان/تحلیل‌گران) بازار باشد.

ناگفته نماند که پیش بینی چیزی بسیار عالی کاملا غیرممکن است. اما ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد. بیا شروع کنیم.

رمزارز بلاک توپیا چیست و آینده آن چگونه خواهد بود؟

تجزیه و تحلیل قیمت گذشته بلوکتوپیا

طبق آخرین داده های جمع آوری شده، قیمت فعلی بلاک  Bloktopia توپیا  0.003 دلار است. عرضه  17,536,640,676 تیراژ بلوکتوپیا با ارزش بازار 52,487,448 دلار است.

قیمت بلوکتوپیا با افزایش حجم معاملات و ارزش بازار، رشد خوب 2.39 درصدی را در 24 ساعت گذشته نشان داده است.

بلوکتوپیا با مشکلی مواجه است که با سایر سکه های رمزنگاری شده همکاری کند. BLOK در 7 روز گذشته تقریباً به 10.42٪ کاهش یافته است. سکه همچنان بخش‌های فریم ریسکی را در چند روز گذشته نشان می‌دهد، سکه ممکن است پایه‌های بنیادی قوی داشته باشد، اما ما فکر نمی‌کنیم که در کوتاه‌مدت دارایی سودآوری باشد.

در یک ماه گذشته، قیمت BLOK تا -21.278٪ کاهش یافت و میانگین مبلغ 0.00080898 دلار را از ارزش فعلی آن حذف کرد. این کاهش ناگهانی به این معنی است که سکه در حال حاضر افت کرده است، به این معنی که می تواند فرصت خرید خوبی برای سرمایه گذاری سریع باشد.

تغییر قیمت 90 روزه حدود 5.04٪ است و قیمت از حداقل میانگین قیمت 0.003 دلار به حداکثر میانگین قیمت 0.003 دلار در 90 روز گذشته در گردش بوده است.

بلاک توپیا Bloktopia با 62.28٪ کاهش یافته است و حداکثر میانگین قیمت سکه در حدود 0.007 دلار و حداقل میانگین قیمت در حدود 0.006 دلار در 4 ماه گذشته بوده است.

پیش‌بینی قیمت بلاک توپیا Bloktopia (BLOK) برای سال‌های 2022، 2023، 2024، 2025 و 2030:

ما در PricePrediction.Net، پیش‌بینی‌های آینده قیمت بلاک توپیا Bloktopia/پیش‌بینی BLOK را با استفاده از تحلیل تکنیکی عمیق به کمک هوش مصنوعی بر روی داده‌های قیمت گذشته بلاک توپیا Bloktopia پیش‌بینی می‌کنیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا حداکثر داده های تاریخی را برای سکه BLOK جمع آوری کنیم که شامل پارامترهای متعددی مانند قیمت گذشته، بازار بلاک توپیا Bloktopia، حجم بلاک توپیا Bloktopia و چند پارامتر دیگر است. اگر به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال دیجیتال هستید و می خواهید بازدهی خوبی از سرمایه گذاری خود داشته باشید، حتما پیش بینی های ما را بخوانید.

پیش بینی قیمت بلاک توپیا Bloktopia 2023

با توجه به قیمت پیش‌بینی‌شده و تحلیل تکنیکال، پیش‌بینی می‌شود در سال 2023 قیمت بلاک توپیا Bloktopia به حداقل 0.005 دلار برسد. قیمت BLOK می تواند با میانگین قیمت معاملاتی 0.005 دلار به حداکثر سطح 0.006 دلار برسد.

پیش بینی قیمت BLOK برای سال 2024

پیش‌بینی می‌شود قیمت بلاک توپیا Bloktopia در سال 2024 به پایین‌ترین سطح ممکن 0.006 دلار برسد. طبق یافته‌های ما، قیمت BLOK می‌تواند به حداکثر سطح ممکن 0.008 دلار با میانگین قیمت پیش‌بینی 0.007 دلار برسد.

پیش بینی قیمت بلاک توپیا Bloktopia (BLOK) 2025

با توجه به تجزیه و تحلیل فنی عمیق ما در مورد داده های قیمت گذشته BLOK، در سال 2025 قیمت بلاک توپیا Bloktopia در حدود حداقل ارزش 0.010 دلار پیش بینی می شود. ارزش قیمت بلاک توپیا Bloktopia می تواند حداکثر به 0.011 دلار با میانگین ارزش معاملاتی 0.010 دلار به دلار برسد.

پیش بینی قیمت بلوتوپیا 2026

قیمت بلاک توپیا Bloktopia در سال 2026 به حداقل 0.015 دلار خواهد رسید.

پیش بینی قیمت بلوتوپیا 2027

با توجه به تجزیه و تحلیل فنی عمیق ما در مورد داده های قیمت گذشته BLOK، پیش بینی می شود در سال 2027 قیمت بلاک توپیا Bloktopia به حداقل سطح 0.022 دلار برسد. قیمت BLOK می تواند با میانگین قیمت معاملاتی 0.022 دلار به حداکثر سطح 0.026 دلار برسد.

بلاک توپیا Bloktopia (BLOK) پیش بینی قیمت 2028

انتظار می رود قیمت 1 بلوکتوپیا در سال 2028 به حداقل سطح 0.033 دلار برسد. قیمت BLOK می تواند به حداکثر سطح 0.039 دلار با میانگین قیمت 0.033 دلار در طول سال 2028 برسد. بیشتر بخوانید.

پیش بینی قیمت بلاک توپیا Bloktopia 2029

طبق پیش بینی و تحلیل تکنیکال، انتظار می رود در سال 2029 قیمت بلاک توپیا Bloktopia به حداقل ارزش قیمت 0.045 دلار برسد. قیمت BLOK می تواند به حداکثر ارزش قیمت 0.056 دلار با ارزش متوسط ​​0.046 دلار برسد.

سوالات متداول پیش بینی قیمت بلاک توپیا Bloktopia

بلوکتوپیا چقدر می تواند بالا برود؟

متوسط ​​قیمت بلاک توپیا Bloktopia (BLOK) ممکن است تا پایان سال جاری به 0.003 دلار برسد. اگر برنامه پنج ساله را برآورد کنیم، تخمین زده می شود که سکه به راحتی به مرز 0.015 دلار برسد.

ارزش بلوکتوپیا در 5 سال آینده چقدر خواهد بود؟

در پنج سال آینده، بلاک توپیا Bloktopia حداقل قیمت 0.017 دلار و حداکثر قیمت 0.015 دلار برای هر BLOK خواهد داشت. از آنجایی که بلاک توپیا Bloktopia بر اساس عرضه و تقاضا معامله می شود، ارزش آن به شدت در نوسان است.

آیا بلاک توپیا Bloktopia (BLOK) سرمایه گذاری خوبی است؟

انتظار می رود ارزش بلوکتوپیا همچنان به رشد خود ادامه دهد، زیرا کمبود تمایل به افزایش قیمت دارد. لطفا توجه داشته باشید، هر گونه سرمایه گذاری خطراتی دارد. فقط قبل از اینکه به هر نتیجه ای برسید روی آنچه می توانید انجام دهید سرمایه گذاری کنید و حداکثر تحقیقات ممکن را انجام دهید.

بلاک توپیا Bloktopia در سال 2030 چقدر خواهد بود؟

از نظر قیمت، بلاک توپیا Bloktopia پتانسیل فوق العاده ای برای رسیدن به ارتفاعات جدید دارد. پیش بینی می شود که ارزش BLOK افزایش یابد. به گفته کارشناسان خاص و تحلیلگران تجاری، بلاک توپیا Bloktopia می تواند تا سال 2030 به بالاترین قیمت 0.12 دلار برسد.

قیمت بلاک توپیا Bloktopia در سال 2023 چقدر است؟

قیمت بلاک توپیا Bloktopia با مشارکت بیشتر سرمایه گذاران در پروژه افزایش می یابد. در سال 2023، بلاک توپیا Bloktopia تقریباً قیمت متوسط ​​​​0.005 دلار خواهد داشت.

قیمت بلوتوپیا امروز چقدر است؟

امروز بلوکتوپیا (BLOK) با قیمت 0.003 دلار با ارزش بازار 52,487,448,000 دلار معامله می شود.

پس آینده بلاک توپیا Bloktopia به شدت به عملکرد کلی صنعت کریپتو بستگی دارد. وقتی صحبت از سرمایه گذاری در BLOK می شود، باید مطمئن شوید که از استراتژی درستی استفاده می کنید. این نوع سرمایه گذاری برای کسانی که دارای پروفایل ریسک نامتقارن هستند مناسب نیست. با این حال، هنوز هم یک سرمایه گذاری عالی برای کسانی است که تحمل ریسک بالایی دارند و موقعیت مالی خوبی دارند. BLOK علاوه بر ماهیت حدس و گمان خود، قرار گرفتن در معرض یک فناوری جهانی و یک اکوسیستم همیشه در حال رشد را نیز ارائه می دهد.

بالاترین قیمت پیش بینی شده BLOK برای سال 2022 چقدر خواهد بود؟

انتظار می رود قیمت BLOK در پایان سال 2022 به حداکثر سطح 0.004 دلار برسد.

با سپاس از هراهی شما بیتریومی های عزیز که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00