چشم انداز قیمت بیت کوین در ماه فوریه

چشم انداز قیمت بیت کوین در ماه فوریه

فوریه برای معامله گران ارزهای رمزنگاری شده، با نوسانات بازار منجر به سطوح بالایی از عدم اطمینان قیمت شده است. پس از شروع یک ماه قوی، قیمت بیت کوین از آن زمان به بعد سقوط کرد و منجر به کاهش فعلی شد. با این حال، در حالی که کمی بیش از دو هفته از این ماه کوتاه باقی مانده است، چه چیز دیگری می تواند برای دلالان در انتظار باشد؟ همراه ما در این خبر باشید تا قیمت بیت کوین و عملگرد گاوها را بیشتر بررسی کنیم.

وضعیت فعلی بازار کریپتو به چه صورت است؟

بیت کوین در سال جاری عمدتاً با افزایش قیمت همراه بوده است، که به دلیل سطوح پایین تر تورم تقویت شده است، که به نوبه خود باعث شده است که فدرال رزرو با سرعت کمتری نرخ بهره را افزایش دهد. از ابتدای سال معامله با 16621 دلار، بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان بر اساس ارزش بازار، در یک دوره چهار هفته ای 8000 دلار به ارزش خود افزود.

با این حال، افزایش نرخ بهره در هفته گذشته که یک حرکت 25 واحد پایه بود، با افزایش قابل توجهی در حقوق و دستمزد غیرکشاورزی همراه شد که بازارها را سردرگم کرد. حقوق و دستمزدها، در برابر انتظارات 185000 به 517000 رسید که باعث شد بسیاری دیدگاه فدرال رزرو مبنی بر اینکه ما در یک چرخه کاهش تورم قرار داریم زیر سوال ببرند.

با وجود عناصر کلان که سرمایه‌گذاران را گیج می‌کردند، زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خدمات سهامداری را سرکوب کرد، صنعت کریپتو با احساسات نزولی بیشتری روبرو شد و به وضعیت تاسف‌انگیز اضافه کرد. به دنبال این، بازارها عمدتاً پایین‌تر حرکت کرده‌اند، به طوری که گاوهای قبلی سودهای اوایل ماه را تثبیت کردند.

چشم انداز فوریه (بهمن ماه) بیت کوین

در زمان نگارش این خبر آز آکادمی بیتریوم، BTC/USD در حال حاضر با قیمت 21690.20 دلار معامله می شود که پایین ترین نقطه آن از 20 ژانویه است. با نگاهی به نمودار، BTC یک کف قیمتی کلیدی را در 22500 دلار افزایش داده است و به نظر می رسد به سمت حمایت پایین تر در 21200 دلار حرکت می کند.

علاوه بر این، میانگین متحرک 10 روزه (قرمز) به شدت تغییر مسیر داده است و اکنون با همتای 25 روزه (آبی) خود به یک تلاقی نزولی نزدیک شده است. در نتیجه این تغییر نزولی، شاخص قدرت نسبی 14 روزه اکنون در 45.60 به پایین ترین حد یک ماهه رسیده است و اکنون به منطقه اشباع فروش نزدیک شده است.

این احتمال قوی وجود دارد که بیت کوین/دلار آمریکا با کف 21200 دلار برخورد کند، با این حال، اگر این نقطه حفظ شود، گاوها احتمالاً از این فرصت به عنوان فرصتی برای حرکت مجدد به سوی مرز 25000 دلار استفاده خواهند کرد.

آیا گاوها شکست زیر 21200 دلار را در این ماه رد خواهند کرد؟ به ما اجازه بدهید از تفکرات شما در نقطه نظرات آگاه شویم.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00