قیمت بیت کوین در سال 2024 به 180000 دلار می رسد

قیمت بیت کوین در سال 2024 به 180000 دلار می رسد

در یادداشت اخیر به سرمایه گذاران، شخصی به اسم فاند استرات افزایش احتمالی قیمت بیت کوین را تا رقم خیره کننده 180000 دلار پیش از رویداد بعدی نصف شدن پاداش بلوک در آوریل 2024 پیش بینی کرده است. تقاضا، که عمدتا توسط تایید پیش بینی شده یک ETF بیت کوین تقویت می شود.

فاند استرات پیش بینی می کند که تایید ETF بیت کوین می تواند قیمت را تا سال 2024 به 180000 دلار برساند.
شان فارل، رهبر استراتژی دارایی دیجیتال در فاند استرات، در یادداشتی برای سرمایه‌گذاران توضیح داد که موجودی حال حاضر ۲۵ میلیون دلاری پاداش استخراج روزانه بیت‌کوین (BTC) و مقدار معادل آن در تقاضای روزانه می‌تواند با چراغ سبز مورد انتظار شاهد تغییر قابل‌توجهی باشد. صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF).

قیمت بیت‌کوین ۱۲۰ هزار دلاری تا پایان سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی شد.

پیش‌بینی‌های فاند استرات و فارل از پیش‌بینی اواسط جولای غول بانکی استاندارد چارترد پیروی می‌کند که قیمت بیت‌کوین ۱۲۰ هزار دلاری را تا پایان سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کرد. تحلیل فارل به یک ETF بیت‌کوین اشاره می‌کند که احتمالاً ۱۰۰ میلیون دلار اضافی به تقاضای روزانه اضافه می‌کند، در حالی که نصف شدن قریب‌الوقوع خواهد شد. پاداش استخراج روزانه را به 12 میلیون دلار کاهش دهید.

با راه‌اندازی نقدی ETF بیت‌کوین تقاضای روزانه به ۱۲۵ میلیون دلار خواهد رسید، در حالی که عرضه روزانه تنها ۲۵ میلیون دلار است. قیمت تعادل ضمنی باید افزایش یابد تا عرضه روزانه با تقاضای روزانه مطابقت داشته باشد. تحلیل تعادلی قیمت تسویه 140000 تا 180000 دلار را قبل از نصف شدن در آوریل 2024 نشان می دهد.

علاوه بر این، فاند استرات این امکان را برای یک ETF بیت‌کوین بلک راک برای تبدیل شدن به یکی از مهم‌ترین راه‌اندازی‌های ETF تا کنون پیش‌بینی می‌کند، که احتمالاً از ۳۶ میلیارد دلار ورودی سال اول QQQ ETF پیشی می‌گیرد. این شرکت بر این عقیده است که دارایی های بیت کوین ETF ممکن است از ETF های فلزات گرانبها – بازاری به ارزش 230 میلیارد دلار پیشی بگیرد و در نهایت به دسته ای با ارزش بیش از 300 میلیارد دلار تبدیل شود.

با این حال، تایید یک ETF بیت کوین نقطه ای می تواند دستکاری مشابه ادعاهای مربوط به ETF های فلزات گرانبها مانند GLD و SLV را امکان پذیر کند. انتظار می رود یک ETF بیت کوین با پشتوانه فیزیکی، پذیرش و قیمت کریپتو را افزایش دهد. اما این احتمال وجود دارد که بتواند GLD و SLV را تقلید کند تا به اهرم منابع ادعایی BTC برای مدیریت موقعیت های آتی اجازه دهد. وقتی قیمت ها خیلی سریع افزایش می یابد، این عرضه خیالی بیت کوین می تواند برای کاهش قیمت های جهانی کنار گذاشته شود.

مدتی است که فاند استرات یک جهش به قلمرو شش رقمی قیمت BTC را پیشگویی کرده است، اگرچه این پیش بینی های جسورانه هنوز محقق نشده است. در می 2021، دیوید گریدر، استراتژیست ارشد دارایی دیجیتال شرکت، با اطمینان اظهار داشت که قیمت بیت کوین هدف 100 هزار دلار به ازای هر سکه دست نخورده باقی مانده است. او همچنین افزایش مقیاس اتریوم (ETH) را تا 10 هزار دلار پیش بینی کرد. با انعکاس چشم‌انداز وسیع‌تر ارزهای دیجیتال، دیدگاه گرایدر از دو سال قبل پیش‌بینی کرد که کل اقتصاد کریپتو به سمت نقطه عطف خیره‌کننده ۵ تریلیون دلار شتاب می‌گیرد.

نظر شما در مورد پیش بینی بیت کوین فاند استرات چیست؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه های آکادمی بیتریوم با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00