همکاری صرافی بایننس و نیروهای مجری قانون

همکاری صرافی بایننس و نیروهای مجری قانون

یک همکاری جالب و تامل برانگیز صرافی بایننس و نیروهای مجری قانون! با ما در این خبر همراه باشید تا دقیق تربه بررسی این همکاری بپردازیم.

صرافی ارز دیجیتال بایننس برای راه اندازی کمپین ضد کلاهبرداری به نیروهای مجری قانون می پیوندد.

صرافی ارزهای دیجیتال گفت، بایننس کمپین مشترک ضد کلاهبرداری خود را با همکاری آژانس های مجری قانون در سراسر جهان برای مبارزه با “روند صعودی هشدار دهنده” در کلاهبرداری های مرتبط با رمزنگاری راه اندازی کرده است. بایننس ادعا کرد: «تا کنون، این پروژه به نتایج فوق العاده ای دست یافته است.

کمپین مشترک ضد کلاهبرداری بایننس

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس روز جمعه اعلام کرد که اخیرا کمپینی را برای مبارزه با کلاهبرداری های مرتبط با ارزهای دیجیتال، با همکاری سازمان های مجری قانون راه اندازی کرده است.

بایننس با اشاره به “روند صعودی هشداردهنده در کلاهبرداری های سنتی و مرتبط با رمزنگاری”، گفت که “در حال مذاکره با آژانس های مجری قانون در سراسر جهان در مورد نحوه مبارزه و جلوگیری از چنین جنایاتی است.” صرافی بایننس به شرح زیر بیان کرده است:

ما اخیراً کمپین مشترک ضد کلاهبرداری را با مشارکت سازمان های مجری قانون در سراسر جهان راه اندازی کردیم.

این کمپین در هنگ کنگ آغاز شد، جایی که بایننس “با نیروی پلیس محلی برای ایجاد یک پیام هشدار هدفمند و پیشگیری از جرم کار کرد که شامل نکات مفید، نمونه هایی از رایج ترین کلاهبرداری ها، و منابع و مخاطبین مربوطه بود.”

این شرکت ارزهای دیجیتال جهانی ادعا کرد که «تاکنون، این پروژه به نتایج فوق‌العاده‌ای دست یافته است» و خاطرنشان کرد: «در چهار هفته اول پس از راه‌اندازی، تقریباً 20.4 درصد از کاربران یا در مورد برداشت تجدید نظر کرده بودند یا بررسی کردند که آیا این تراکنش خطر کلاهبرداری را به همراه دارد یا خیر. ”

بایننس به نقل از اداره جرایم امنیت سایبری و فناوری (CSTCB) برای نیروی پلیس هنگ کنگ گفت:

پلیس هنگ کنگ بر پیشگیری موثر از جرم تاکید دارد. در نتیجه، ما با ذینفعان مختلف، از جمله بایننس، متحد شدیم تا توصیه‌های کلیدی پیشگیری از جرم را به کاربران مربوطه ارائه دهیم.

بایننس توضیح داد که در حال حاضر “به دنبال همکاری با آژانس های مجری قانون در مناطق دیگر” در حالی که سایر طرح های ضد کلاهبرداری خود را ترویج می کند، نتیجه گیری کرد:

کمپین مشترک ضد کلاهبرداری، مکمل ابتکارات موجود ضد جرم و پیشگیری از جرم ما در سراسر جهان است.

ابتکارات ضد کلاهبرداری موجود صرافی رمزارز شامل کمک های اجرای قانون عملیاتی عمومی و برنامه آموزشی جهانی اجرای قانون است که سال گذشته اعلام شد.

شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های بلاک چین، Chainalysis هفته گذشته گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه درآمدهای کلاهبرداری رمزارز در سال 2022 46 درصد کاهش یافته است. با این حال، انواع خاصی از کلاهبرداری‌های رمزنگاری در حال افزایش هستند، از جمله کلاهبرداری هشداردهنده محبوب قصاب خوک‌ها که اداره تحقیقات فدرال ایالات متحده (FBI) انجام داد. بارها در مورد آن هشدار داده است.

در همین حال، بایننس و پلتفرم وابسته به آن بایننس ایالات متحده، یک نهاد جداگانه، در حال حاضر توسط سناتورهای آمریکایی در مورد “روش های تجاری غیرقانونی بالقوه” مورد بررسی قرار می گیرند.

نظر شما در مورد پیوستن بایننس به سازمان‌های مجری قانون در کمپینی برای مبارزه با کلاهبرداری‌های مرتبط با رمزارز چیست؟ در بخش دیدگاه زیر به ما اطلاع دهید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00