3 آلت کوین جذاب برای کسب سود بیشتر در آلت سیزن 2024!

آلت کوین فچ ای آی

در پی بهبود احساسات معامله‌گران و شرایط بازار، چشم‌انداز آینده قیمت آلت کوین ها امیدوارکننده به نظر می‌رسد. اما در این میان، سه آلت کوین خاص وجود دارند که می‌توانند سود‌های بیشتری را برای دارندگان خود به ارمغان بیاورند. به گفته تحلیلگران، این سه آلت کوین عبارت‌اند از:

 1. فچ.ای‌آی (FET):
  • فچ.ای‌آی با استفاده از شبکه غیرمتمرکز یادگیری ماشین خود که در بستر فناوری بلاکچین ایجاد شده، در حال رهبری یک تغییر انقلابی است.
  • هدف این سیستم، ساده‌سازی تراکنش‌های دیجیتال و بهبود تجربه کاربر به واسطه تمرکززدایی است.

3 آلت کوین جذاب برای کسب سود بیشتر در آلت سیزن 2024!

  • قیمت فچ.ای‌آی با رشدی ۱۵ درصدی طی هفته گذشته به ۲.۴۲ دلار رسیده است. همچنین گفتنی است که قیمت این ارز دیجیتال طی سال گذشته، ۷۴۶ درصد رشد داشته که از پتانسیل رشد بیشتر آن در سال جاری حکایت دارد.
 1. ژوپیتر (JUP):
  • ژوپیتر یک پلتفرم تجمیع‌کننده نقدینگی در بلاکچین سولانا است که به دلیل ارائه جامع توکن‌ها و مسیریابی کارآمد برای انجام معاملات، مورد توجه قرار گرفته است.
  • قیمت توکن ژوپیتر علی‌رغم کاهش اخیر، طی سال گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرده است.

آلت کوین ژوپیتر

  • قیمت این توکن طی هفته گذشته با رشدی ۱۳ درصدی به ۱.۱۴ دلار رسیده است. در پی رشد قیمت، ارزش ژوپیتر نیز به ۱.۵۳ میلیارد دلار افزایش یافته و اکنون در رتبه ۶۲ برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد.
 1. پپه (PEPE):
  • رالی رشد قیمت میم کوین پپه در حال شتاب گرفتن است. روند قیمت این دارایی، حرکت‌های اولیه میم‌کوین‌هایی نظیر شیبا و دوج‌کوین را برای معامله‌گران تداعی‌ می‌کند.
  • قیمت پپه اگرچه در ماه گذشته افت جزئی را تجربه کرده، اما در سال گذشته ۱۹۶ درصد افزایش یافته است.

آلت کوین پپه

  • قیمت این میم‌کوین طی هفته گذشته حدود ۱۲ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۰۰۰۰۸۶ دلار رسیده است. پپه با ارزش بازار ۳.۵۹ میلیارد دلاری خود، اکنون در رتبه ۳۰ ارزهای دیجیتال برتر قرار دارد. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که این میم کوین در سال ۲۰۲۴ یک رالی عظیم را تجربه خواهد کرد.

به نظر می‌رسد که این سه آلت کوین با پتانسیل رشد قابل توجهی در آینده هستند. اما همچنان مهم است که سرمایه‌گذاران در هر نوع سرمایه‌گذاری، با دقت و تحقیق کافی عمل کنند.

برای دریافت تحلیل های روزانه رایگان آکادمی بیتریوم کافی است به صورت روزانه به سایت آکادمی بیتریوم مراجعه بفرمایید.

امتیاز دهید

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00