250000 دلار بیت کوین رابرت کندی جونیور، نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا

250000 دلار بیت کوین رابرت کندی جونیور، نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا

بر اساس گزارشی که روز جمعه منتشر شد، رابرت اف کندی جونیور، نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا، بین 100 تا 250 هزار دلار بیت کوین (BTC) دارد. این دارایی ها با اظهارات او در کنفرانس بیت کوین 2023 در ماه مه (اردیبهشت 1402)، جایی که کندی ادعا کرد سرمایه گذار نیست، تناقض دارد. مدیر مبارزات انتخاباتی کندی معتقد است که کسب بیت کوین پس از اظهارات نامزد در ماه مه رخ داده است.

 فاش شدن ثروت بیت کوین رابرت کندی جونیور

سوابق مالی کشف‌شده توسط CNBC نشان می‌دهد که رابرت اف کندی جونیور، نامزد دموکرات‌ها در رقابت با جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، بیت‌کوینی به ارزش بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار دارد که معادل ۳.۳۱ تا ۸.۲۷ بیت کوین است. طبق گزارش CNBC، کندی، پسر سناتور سابق رابرت اف کندی و برادرزاده جان اف کندی، رئیس جمهور سابق، ظاهراً با اظهارات قبلی خود در کنفرانس بیت کوین 2023 در میامی مخالفت کرد.

کندی در آن زمان اظهار داشت: «من سرمایه‌گذار نیستم و برای مشاوره سرمایه‌گذاری اینجا نیستم» و همچنین به مخاطبان اطلاع داد که کمپین 2024 او کمک‌های مالی بیت‌کوین را خواهد پذیرفت. با توجه به سوابق مالی، نامزد ریاست جمهوری در 30 ژوئن 2023، بیش از یک ماه پس از کنفرانس، مدارک را تکمیل کرد. پس از انتشار مقاله CNBC، دنیس کوچینیچ، مدیر کمپین کندی، به نشریه اطلاع داد که بیت کوین پس از کنفرانس به دست آمده است.

در رابطه با ملاحظات اخلاقی، کوچینیچ به CNBC گفت:

“اینجا هیچ تعارضی وجود ندارد”.

کندی همان طور که خودش در مناسبت های مختلف اظهار داشت احساس می کند توسط رسانه های جریان اصلی به حاشیه رانده شده است. کندی در طی مصاحبه ای با نیویورک پست تصریح کرد که علیرغم اینکه رسانه های جریان اصلی او را یک “ضد واکسن” معرفی می کنند، او مخالف واکسن نیست. کندی در طول این مصاحبه تاکید کرد: «من از مردم می‌خواهم به جای گوش دادن به صدای طعنه‌آمیز که رسانه‌های جریان اصلی برای توصیف نادرست و تحریف مواضع من در مورد طیف وسیعی از موضوعات ارائه می‌دهند، به آنچه من واقعاً می‌گویم گوش دهند».

گزارش CNBC که توسط برایان شوارتز تهیه شده است، همچنین اشاره می‌کند که کندی در مقاله‌ای که کاملاً نامرتبط با واکسن‌ها است، «به دلیل انتشار اطلاعات نادرست درباره واکسن‌ها در کل مورد انتقاد قرار گرفته است». قابل‌توجه، تقریباً هر مقاله‌ای که جریان اصلی را پوشش می‌دهد، موضع ادعایی «ضد واکسن» او را ذکر می‌کند و اغلب از اصطلاحاتی مانند «نظریه‌پرداز توطئه» یا «ضد واکسن» برای به حاشیه راندن دیدگاه او استفاده می‌کند. با این حال، سوابق مالی مورخ 30 ژوئن 2023، زمان دقیق خرید بیت کوین کندی (BTC) را مشخص نمی کند.

نظر شما در مورد دارایی بیت کوین رابرت اف کندی جونیور چیست؟ نظرات خود را در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقاله های مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00