یازدهمین کیف پول بیت کوین متعلق به تتر غول پیکر استیبل کوین است

یازدهمین کیف پول بیت کوین متعلق به تتر غول پیکر استیبل کوین است

گزارش ها حاکی از آن است که یازدهمین کیف پول بیت کوین متعلق به تتر غول پیکر استیبل کوین است.

یک تحلیلگر تحقیقاتی 21.co فاش کرده است که تتر، شرکتی که در پشت برجسته ترین استیبل کوین جهان بر اساس ارزش بازار قرار دارد، به طور بالقوه می تواند یازدهمین آدرس بزرگ بیت کوین (BTC) را داشته باشد. علاوه بر این، فردی که با این موضوع آشناست، به The Block تأیید کرده است که آدرس مذکور واقعاً متعلق به Tether است.

تحلیلگر تحقیقاتی و منبع ناشناس آدرس 1.6 میلیارد دلاری بیت کوین را به شرکت Stablecoin پیوند می دهد.
اخیراً، گزارش‌های گواهی تتر بحث‌هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال در مورد درآمد این شرکت و دارایی بیت‌کوین (BTC) برانگیخته است. گزارش اطمینان سه ماهه اول 2023 برای تتر نشان داد که دارای ذخایر بیت کوین به میزان 1.5 میلیارد دلار است.

BDO آخرین گواهینامه را تهیه کرد که نشان دهنده افزایش 850 میلیون دلاری ذخایر تتر در سه ماهه دوم 2023 بود. در 3 آگوست 2023، تام وان، تحلیلگر تحقیقاتی در 21.co، در یکی از پلتفرم های رسانه اجتماعی پست کرد که معتقد است یک آدرس خاص مرتبط با تتر است.

Reports Suggest 11th-Largest Bitcoin Wallet Belongs to Stablecoin Giant Tether

یک نکته قابل مهم که کیف پول بیت کوین که ظاهراً در اختیار تتر، صادرکننده استیبل کوین است.
یوگیتا خاتری، روزنامه‌نگار کریپتو، پس از پست رسانه‌های اجتماعی گزارش داد که «یک منبع با آگاهی مستقیم از این موضوع به The Block تأیید کرد که تتر یازدهمین دارنده بیت‌کوین است». با توجه به فهرست ثروتمند BTC، آدرس “bc1qj” دارای موجودی 55022.19 BTC است که معادل 1.6 میلیارد دلار با نرخ ارز فعلی است.

اگرچه تتر مالکیت این آدرس BTC را نه رد کرده و نه تایید کرده است، داده‌های زنجیره‌ای بر اساس داده‌های Arkham Intelligence نقل و انتقالات بیت‌کوین متعددی را نشان می‌دهد که از Bitfinex سرچشمه می‌گیرد.

کاوشگران بلاک چین آدرس مرتبط با کیف پول ادعایی تتر بیت کوین “1Kr6Q” را به عنوان آدرسی که متعلق به Bitfinex است توصیف می کنند. آیفینکس مالک Bitfinex و Tether است. کاوشگر بلاک چین OXT حاشیه نویسی را از 14 ژوئن 2020 نشان می دهد که می گوید: “این یک کیف پول داغ Bitfinex است که هنوز هم استفاده می شود.”

در می 2023، تتر اعلام کرد که 15 درصد از سود خود را به بیت کوین اختصاص خواهد داد. Bitfinex همچنین آدرس بیت کوین “bc1qg” را مدیریت می کند که دومین کیف پول بزرگ جهان است که حاوی 178010.08 بیت کوین است.

نظر شما در مورد گمانه زنی ها و گزارش هایی که می گویند یازدهمین کیف پول بزرگ بیت کوین متعلق به تتر است چیست؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش دیدگاه های آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقاله های مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00