کارت جدید همستر کامبت اضافه شد (30 خرداد 1403)

کارت جدید همستر

بازی جذاب این روز های تلگرام با نام همستر کامبت که توانسته بیش از 155 میلیون کاربر فعال جذب کند؛ با ارائه کارت جدید همستر کامبت به شما امکان می دهد تا روزانه profit per hour یا سود در هر ساعت خود را افزایش دهید تا در هر ساعت بتوانید سکه های بیشتری جذب کنید.

اما فراموش نکنید هر 3 ساعت یکبار باید وارد بازی همستر کامبت شوید تا سود آن 3 ساعت را دریافت کنید در غیر اینصورت به تعداد سکه های شما اضافه نخواهد شد و عملا همان 3 ساعت برای شما محاسبه می شود بنابراین برای اینکه سکه های خود را از دست ندهید حتما هر سه ساعت یکبار به بازی سری بزنید.

 کارت جدید همستر کامبت کدام است؟

اما کارت جدیدی که 30 خرداد 1403 به بازی همستر با نام Licence Indonesia اضافه شده است را حتما به کارت های خود اضافه کنید. این کارت در قسمت Legal و آخرین کارت قرار گرفته است.

کارت جدید همستر کامبت

با روش های افزایش سکه و پرافیت بازی همستر کامبت می توانید در آینده نیز شامل سود بیشتری از سمت سازنده بازی شوید چرا که به گفته سازنده بازی همستر کامبت پرافیت ارزش بیشتری نسبت به سکه دارد اما توصیه می شود تعادل بین سکه و پرافیت برقرار شود.

با دنبال کردن اخبار روزانه آکادمی بیتریوم شما می توانید از آخرین تغییرات بازی همستر کامبت و سایر بازی های محبوب تلگرام با خبر شوید.

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00