واچ لیست

واچ لیست بیتریوم رو حتما دنبال کنید تا از بازار جا نمونید!

تکلیف تعیین نرخ بهره در مرحله بعد 🤔​🤔​🤔​🤔​

دپارتمان ارز دیجیتال

در نشست دیروز و صحبت های اعضای فدرال رزرو اشاره شده که هنوز تورم کنترل نشده و میتونیم مرحله بعد افزایش نرخ بهره رو داشته باشیم. و در صورتی که تورم کنترل بشه باز هم برای کاهش نرخ بهره با سرعت کمی حرکت میکنیم.

امروز دو تا آمار مهم داریم: یکی PMI که تاثیر مستقیم بر دلار داره و روی ارزش طلا بسیار موثر هست. ( روند دلار و طلا عکس هم هستند. ) بعد از اون ساعت 18:30 آقای پاول از فدرال رزرو صحبت های مهمی داره که نوسان سنگینی به بازار میده. مدیریت سرمایه رو فراموش نکنید رفقا مثل همیشه پر سود و شاد باشید.

خبر های خوب روزانه نسبت به BTC

دپارتمان ارز دیجیتال

بچه ها اعضای کنگره ایالات متحده آمریکا از کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) درخواست داشتند که ETF اسپات بیت‌ کوین را تأیید کنه. کم کم بوی قبول کردن SEC نسبت به ETF بیت کوین میاد و در صورتی که تاییدیه رو بده ما شاهد خرید های سنگین و رشد سنگین قیمت خواهیم بود.

خرید بیت کوین توسط نهنگ ها شروع شد 🤔​🤔​🤔​

دپارتمان ارز دیجیتال

مایکرو استراتژی 5,445 بیت‌کوین به ارزش 147 ملیون دلار خرید. داریم میبینیم که شرکت های بزرگ از قیمت تخفیف خرده بیت کوین به خوبی استفاده میکنند.

شما هم میتونید از تحلیل های بلند مدتی که براتون قرار میدیم استفاده کنید و به صورت پله ای خرید هاتون رو انجام بدید ( یک پله مارکت و 2 پله برای بعد از ریزش شدیدی که در روز های آتی میتونیم داشته باشیم. )

نقدینگی بیت کوین در صرافی ها به پایین ترین حد خودش در ۶ سال اخیر رسیده.
و این موضوع ترید رو کمی سخت تر کرده
اما یکی از بهترین خبر ها برای روند بلند مدت بیت کوین هست. ( آرامش قبل از طوفان)

پول به سمت کریپتو 😊😊

دپارتمان ارز دیجیتال

دیشب فدرال رزرو با بررسی آمار اقتصادی، وضعیت اقتصادی آمریکا رو نسبت به دوره های پیش، بهتر دانست و نرخ بهره رو بالا نبرد.
سیاست‌ انقباضی، رو به اتمام هست و پول به سمت کریپتو می آید.

احساساتتو به دست بگیر …!

دپارتمان روانشناسی

دوست من برای معامله بهتر خود و کسب سود هیچ وقت احساساتی رفتار نکن. و حتما هوش هیجانی خودتو تقویت کن. 

هوش هیجانی چیه ؟

روزانه ما رو دنبال کن تا یاد بگیری.

بیتریومی ها همونطور که از کاهش قیمت خودرو صحبت کردیم و اتفاق افتاد الان هم منتظر ریزش و کاهش خودرو های خارجی باشید که به زودی شروع میشه …

روند بعدی بیت کوین

دپارتمان ارز دیجیتال

امروز 20 تیرماه قیمت 30500

به زوووودی منتظر بیت کوین 32 و 34 هزاری دلاری هستیم.

یادت باشه بیتریوم اول بهت گفت

بچه ها همونطور که قبلا برای اونهایی که در فضای مجازی ما رو دنبال می کنند گفتیم ، قیمت خودرو همچنان نزولی است و فعلا هم کاهشی خواهد بود …

هوشیار باشید

Volume
Play
1x
00:00/00:00