همکاری با تیم بیتریوم

عضو خانواده ما شوید

همکاری با آکادمی بیتریوم

مجموعه آکادمی بیتریوم، پایگاه جامع اطلاع رسانی، خبری و آموزشی در حوزه ارزهای دیجیتال، اقتصاد و روانشناسی است که با هدف آموزش و توانمندسازی افراد در این حوزه ها فعالیت می‌کند. این آکادمی، دوره‌های آموزشی متنوعی در زمینه‌های مختلف ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد که شامل آموزش‌های مبتدی، پیشرفته و حرفه‌ای می‌شود.

آکادمی بیتریوم، از همکاری با افراد و سازمان‌های مختلف  استقبال می کند، چرا که ما معتقدیم برای ساختن و توسعه فضای بهتری در دنیای ارزهای دیجیتال نیازمند همکاری یکدیگر هستیم. آکادمی بیتریوم، همکاری با افراد و سازمان‌های مختلف را در قالب‌های زیر ارائه می‌دهد:

  • همکاری آموزشی: آکادمی بیتریوم، با افراد و سازمان های فعال در حوزه های آموزشی مرتبط با دنیای ارز دیجیتال، اقتصاد و روانشناسی می‌تواند همکاری کند. این همکاری می‌تواند در قالب ارائه دوره‌های آموزشی اختصاصی، همکاری در برگزاری دوره‌های عمومی یا همکاری در تولید محتوای آموزشی باشد.
  • همکاری رسانه‌ای: آکادمی بیتریوم، با رسانه‌های مختلف می‌تواند در زمینه اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی مردم در مورد ارزهای دیجیتال همکاری کند. این همکاری می‌تواند در قالب تولید محتوای آموزشی، برگزاری رویدادها یا مشارکتی (تبلیغاتی) باشد.
  • همکاری تجاری: آکادمی بیتریوم، با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف می‌تواند در زمینه توسعه محصولات و خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال همکاری کند. این همکاری می‌تواند در قالب مشاوره، توسعه محصول یا ارائه خدمات فنی باشد.

لطفا درخواست های خود را از طریق صفحه همکاری با ما، ارسال کنید. تیم آکادمی بیتریوم، پس از بررسی درخواست شما، در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت. همچنین می توانید از طریق پشتیبانی تلگرام آکادمی بیتریوم با ما در ارتباط باشید.

اگر شما به دنبال همکاری با یک پلتفرم خبری، تحلیلی و آموزشی معتبر در حوزه ارزهای دیجیتال هستید، آکادمی بیتریوم، گزینه مناسبی برای شما است.

همکاری با ما

همکاری باما

بدون عنوان
اطلاعات خود را وارد نمایید(Required)
آدرس(Required)
Accepted file types: pdf, Max. file size: 5 MB.
Volume
Play
1x
00:00/00:00