نزول فروش NFT تا 21 درصد؛ نزول تا کجا ادامه دارد؟

فروش NFT

در این هفته، بازار جهانی فروش NFT شاهد کاهش ۲۱ درصدی بود و فروش‌ ها به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار رسید. این افت در فروش در پس‌ زمینه‌ ی نوسانات گسترده‌ تر بازار ارز های دیجیتال رخ داد. با این وجود، شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد خریداران به میزان ۷۴.۶۲ درصد و فروشندگان به میزان ۶۴.۳۱ درصد بودیم.

اتریوم با فروشی معادل ۳۸.۴۶ میلیون دلار، در صدر جدول قرار گرفت، اگرچه فروش NFT های مبتنی بر اتریوم ۲.۶۲ درصد کاهش یافت. پالیگان با ۱۹.۹۲ میلیون دلار فروش، رشدی ۱۳.۲۴ درصدی را تجربه کرد و در جایگاه دوم ایستاد.

آمار فروش NFT

بیت‌ کوین با فروش ۱۷.۵۹۰ میلیون دلاری، سوم شد، اما فروش کلکسیون‌های دیجیتالی مبتنی بر بیت‌ کوین با کاهش ۵۹.۵۵ درصدی مواجه شد. سولانا با فروش ۱۴.۳۷ میلیون دلاری و کاهش ۱.۶۹ درصدی، در رتبه چهارم قرار گرفت و میتوس با ۴.۶۱ میلیون دلار فروش و کاهش ۳.۶۱ درصدی، پنجم شد.

در میان این‌ها، مجموعه کریپتو پانک‌های (Cryptopunks) اتریوم با ۴.۹۸ میلیون دلار فروش و افزایش ۱۷۱.۲۹ درصدی، به عنوان برجسته‌ ترین مجموعه هفته شناخته شد. دی‌ مارکت میتوس با ۴.۳۶ میلیون دلار فروش و کاهش ۲.۷۴ درصدی، در جایگاه بعدی قرار گرفت. پودی پنگوئن‌ های (Pudgy Penguins) اتریوم نیز با افزایش ۲۰۴.۲۵ درصدی و ۳.۶۷۲ میلیون دلار فروش، رشد قابل توجهی داشتند.

باشگاه قایق‌ سواری میمون‌ های خسته و کلکسیون‌ های دیجیتال پیتزا بیت‌ کوین نیز در میان برترین‌ها قرار گرفتند. گران‌ترین NFT فروخته‌ شده این هفته، کریپتوپانک شماره ۵,۵۶۹ بود که به قیمت ۲۰۴,۰۶۶ دلار به فروش رفت.

هرچند فروش NFT بیت‌ کوین این هفته کمتر بود، اما بیت‌ کوین توانست از رونین پیشی بگیرد و به سومین فروش بزرگ تمام دوران تبدیل شود. تاکنون، بیت‌ کوین به فروش ۴.۳ میلیارد دلار در NFT دست یافته است، که همچنان کمتر از ۴۳.۸۸ میلیارد دلار فروش اتریوم است.

امتیاز دهید

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00