نات کوین لیست شد! بوی لیست شدن Notcoin اینبار بیش از پیش به مشام می رسد!

نات کوین لیست شد! بوی لیست شدن Notcoin اینبار بیش از پیش به مشام می رسد!

پروژه‌ی تپ‌-تو-ارن (Tap-to-Earn) یا کلیک برای به دست آوردن، تلگرام به نام نات کوین (NOT$) اخیراً در کوین ‌مارکت‌ کپ CoinMarketCap لیست شده است.

تا به امروز، اطلاعات زیادی در صفحه‌ی پروژه وجود ندارد، به جز متن “احتمالاً هیچ‌چیز” در بخش توضیحات و مقدار  NOT 420 که به عنوان میزان عرضه‌ی گردشی خود-گزارش‌ شده، ذکر شده است.

نات کوین NOT$ چیست؟

نات کوین یک پروژه‌ای است که توسط تلگرام در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۲۳(22 آبان 1402) ایجاد شده و می‌توان آن را به عنوان تپ-‌تو-ارن یا پلی-‌تو-ارن (Play-to-Earn) نامید، جایی که شما می‌توانید با کلیک بر روی نماد توکن در صفحه‌ی نمایش از طریق یک برنامه‌ی تلگرام، NOT$ های درون‌بازی را به دست آورید.

اما از تاریخ اول آوریل (1 اسفند 1402)، فرآیند تپ‌-تو-ارن به پایان رسیده و آمار بزرگی را پشت سر گذاشته است. در یک دوره‌ی سه‌ماهه، ۳۵,۱۹۷,۳۹۷ نفر، که معادل ۰.۴۴٪ از جمعیت جهان است، با کلیک بر روی صفحه‌های نمایش خود دقیقاً ۸,۸۸۷,۷۳۸,۱۴۴,۹۰۱ بار نات کوین (NOT$) استخراج کرده‌اند.

این ارقام نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی زیاد به این پروژه است. در کانال تلگرام نات کوین، که بیش از ۶ میلیون مشترک دارد، نظرسنجی‌ای منتشر شد که در آن از اعضا پرسیده شد که NOT$ های درون‌بازی باید با چه نرخی به  NOT$ های واقعی که قرار است راه‌اندازی شوند، تبدیل شوند و به عنوان نتیجه‌ی این نظرسنجی، تصمیم گرفته شد که به ازای هر ۱۰۰۰ NOT$ درون‌بازی، ۱ NOT$ واقعی داده شود.

این نرخ تأثیری بر قیمت توکن در زمان راه‌اندازی نخواهد داشت و فقط برای ساده‌سازی محاسبات ترجیح داده شده است. تاریخ راه‌اندازی که قرار بود در همان روز هالوینگ بیت‌کوین باشد به دلیل تمایل به راه‌اندازی زمانی که کاملاً آماده است، به تاریخ نامعلومی موکول شده است.

میزان ارزش ارز دیجیتال (TOKENOMICS)

توکن‌نامیکس در پستی که در کانال تلگرام نات ‌کوین به اشتراک گذاشته شده، اعلام شده است که توکن‌ نامیکس به این شکل خواهد بود:

کل عرضه: ۱۰۲,۷۱۹,۲۲۱,۷۱۴ NOT$

ماینرها و واچرها: ۸۰,۲۱۹,۲۲۱,۷۱۴  78% NOT$

کاربران جدید و مراحل بعدی: ۲۲,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ NOT 22%

همچنین اعلام شده است که با کسب درآمد، معامله و بازی، سوزاندن توکن زیادی انجام خواهد شد.

سپرده‌گذاری‌ها در بایبیت (Bybit) باز شده‌اند!

سپرده‌گذاری‌های NOT$ در بایبیت، دومین صرافی بزرگ ارز دیجیتال از نظر حجم، باز شده ودرلیست کوین ها نمایش داده می شود  و این توسعه نشانه ‌ای از احتمال لیست شدن است. علاوه بر این، بر اساس شایعاتی که در پلتفرم X در گردش است، احتمال همکاری بین نات کوین و OKX وجود دارد.

نات کوین

ما در مورد یک پروژه‌ی پشتیبانی‌شده توسط تلگرام که ۰.۴۴٪ از جمعیت جهان و همکاری بین Bybit و OKX را درگیر کرده است،  صحبت می کنیم. بنابراین، تمام این داده‌ها به ما نشان می‌دهند که این پروژه آینده‌ای روشن دارد.

اگرچه پیش‌بینی قیمت بسیار دشوار است، اما می‌توانیم برخی پیش‌بینی‌ها را بر اساس عرضه‌ی کل اعلام‌شده و TON$، توکن دیگری از تلگرام، انجام دهیم.

TON$ در حال حاضر دارای ارزش بازاری ۱۹.۶ میلیارد دلار است و نهمین توکن بزرگ محسوب می‌شود.

اگرچه به نظر می‌رسد که نات کوین (NOT$) حداقل در کوتاه‌ مدت نمی‌تواند به این ارزش نزدیک شود مگر اینکه یک روند صعودی بزرگ رخ دهد، ، اگر فرض کنیم که می‌تواند در کوتاه‌مدت ارزش به ازاری ۱ میلیارد دلاری داشته باشد که داده‌ها نشان می‌دهند این موضوع امکان‌پذیر است.با استفاده از محاسبات ساده، می‌توان دید که قیمت این توکن تقریباً ۰.۰۱ دلار خواهد بود.

این موضوع همچنین نشان می‌دهد که اگر شما ۱۰,۰۰۰ NOT$ در بازی به دست آورده‌اید، حدود ۱۰۰ دلار کسب خواهید کرد.

همانطور که ذکر کردیم، تمام این پیش‌بینی‌ها واقعیت را نشان نمی‌دهند، مقادیر ممکن است خیلی بیشتر یا کمتر از پیش‌بینی ما باشند، که در آینده با هم خواهیم آموخت.

با این حال، باید بگوییم که نات‌کوین (NOT$) واقعاً توجه زیادی را به خود جلب کرده است و قطعاً در بازار رمز ارزها نامی برای خود خواهد ساخت.

جهت دریافت آخرین اخبار همراه آکادمی بیتیریوم باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00