میم کوین ها جونی دوباره گرفتند! افزایش 69 درصدی قیمت

میم کوین ها جونی دوباره گرفتند!

در 1 روز گذشته، چندین میم کوین، از جمله شیبا اینو و فلوکی اینو، رشد قیمتی قابل ‌توجهی را تجربه کرده‌اند. این رشد قیمت میم‌ کوین‌ها باعث ایجاد سود کلانی برای بسیاری از سرمایه‌گذاران شده و توجهات را به بازار میم ‌کوین‌ها جلب کرده است.

قیمت شیبا (SHIB) در 24 ساعت گذشته ۶۹ درصد افزایش قابل توجه ای داشت و در طول یک هفته گذشته بیش از ۱۲۸ درصد رشد کرد. پلتفرم تحلیلی سنتیمنت (Sentiment) به این مورد اشاره کرده است که این رشد قابل توجه، برخی از دارندگان را به فروش دارایی تحریک کرده و منجر به افزایش فروش توسط برخی دارندگان شده است.

طبق گزارش‌ها، یک نهنگ شیبا پس از واریز ۳۶۵.۳۶ میلیارد توکن SHIB به بایننس و فروش آن، بیش از ۲.۵ میلیون دلار سود به دست آورده است. این نهنگ این توکن‌ها را از ۱۷ نوامبر تا ۲۷ دسامبر ۲۰۲۳، وقتی که ارزش آن‌ها به ۳.۲۴ میلیون دلار می‌رسید، از بایننس برداشت کرده بود.

برخی از میم ‌کوین‌های دیگر نیز رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده‌اند. به عنوان مثال، قیمت سگ کلاهدار (WIF) سولانا در یک روز گذشته ۳۲ درصد و در طول هفته گذشته ۳۱۹ درصد افزایش یافته است. این عملکرد استثنایی سود قابل‌توجهی برای سرمایه‌گذاران اولیه و سایر سرمایه‌گذاران این توکن را به همراه داشته است.

پلتفرم لوک ‌آن‌چین (lookchain) همچنین گزارش داده است که یک نهنگ پس از خرید ۶۷۳۳۹۴ توکن WIF به ارزش ۹۱۸ هزار دلار، تقریباً ۱.۳۵ میلیون دلار سود تحقق‌نیافته کسب کرده است. این نهنگ در مجموع ۲.۸۲ میلیون توکن WIF با قیمت متوسط ۰.۷۱ دلار در اختیار دارد.

قیمت میم کوین bonk روز گذشته ۱۱ درصد و طی هفته بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافته است. ارزش بازار این میم‌کوین نیز به ۱.۶۵ میلیارد دلار رسیده است. در همین حال، دوج‌کوین طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶.۷ درصد و در هفته گذشته حدود ۶۶ درصد رشد قیمت را تجربه کرده است. همچنین، قیمت پپه (pepe) طی یک هفته گذشته، رشد چشمگیر ۲۵۰ درصدی را ثبت کرده است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00