مروری بر آنچه بعد از هاوینگ بر سر ارزهای دیجیتال گذشت!

هاوینگ و اثرات بر ارز دیجیتال

رویداد هاوینگ بیت کوین اینگونه آغاز شد که در طی ۲۴ ساعت گذشته، با شروع به افزایش قیمت بیت کوین (BTC) از سطح ۶۴ هزار دلار، سایر ارزهای دیجیتال نیز موفق به رشد شدند. قیمت اتریوم (ETH) نیز به نزدیکی مرز ۳۱۰۰ دلار رسید. علاوه بر این، ارزهای دیگری نیز از جمله کاردانو (ADA)، ریپل (XRP) و سولانا (SOL) به طور قابل توجهی رشد کردند.

قیمت بیت کوین در زمان نگارش این خبر با ۲.۸۱ درصد افزایش به ۶۴۱۸۸.۴۲ دلار و ارزش بازار آن به ۱.۲۶ تریلیون دلار رسیده است. اما حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته با ۶.۰۴ درصد کاهش به ۴۱.۲۴ میلیارد دلار رسید.

تاثیر هاوینگ بر آلت کوین ها

در بخش آلت‌کوین‌ها، قیمت اتریوم با ۲.۰۱ درصد افزایش به ۳۰۶۲.۵۶ دلار و ارزش بازار آن به ۳۶۷.۶۶ میلیارد دلار رسیده است. اما حجم معاملات این ارز دیجیتال با ۱۱.۶۵ درصد کاهش به ۱۶.۲۵ میلیارد دلار رسید.

قیمت بایننس‌کوین (BNB) نیز با ۳.۱۰ درصد افزایش به ۵۶۰.۲۷ دلار رسیده است، اما حجم معاملات آن با ۳۲.۴۸ درصد کاهش به ۱.۰۳ میلیارد دلار رسید.

همچنین، قیمت سولانا با افزایش ۳.۲۴ درصدی به ۱۴۴.۲۲ دلار و حجم معاملات آن با کاهش ۱۳.۲۷ درصدی به ۴.۵۹ میلیارد دلار رسیده است.

قیمت ریپل نیز با رشدی ۴.۸۰ درصدی به ۰.۵۱۱۸ دلار و حجم معاملات آن با نزولی ۴.۲۶ درصد به ۱.۷۴ میلیارد دلار رسیده است.

همچنین، قیمت کاردانو با ۸.۶۶ درصد افزایش به ۰.۴۸۳۶ دلار رسیده است و حجم معاملات آن نیز با جهشی ۱۰.۲۷ درصدی به ۵۳۹.۰۴ میلیون دلار افزایش یافته است.

تاثیر هاوینگ بر میم کوین ها

به دنبال بهبود قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال، میم‌کوین‌های محبوب نیز تجربه رشد قابل توجهی کردند. قیمت دوج‌کوین (DOGE) با افزایش ۵.۳۶ درصدی به ۰.۱۵۶۷ دلار و قیمت شیبا اینو (SHIB) با پیشرفت ۵.۳۹ درصدی به ۰.۰۰۰۰۲۳۱۷ دلار افزایش یافت.

پپه‌کوین (PEPE)، یکی از معروف‌ترین میم‌کوین‌های مبتنی بر شبکه سولانا، در طول ۲۴ ساعت گذشته نتایج قابل توجهی را به‌دست آورد و قیمت آن با افزایش ۴.۴۲ درصدی به ۰.۰۰۰۰۰۵۱۹۴ دلار و ارزش بازار آن به ۲.۱۸ میلیارد دلار رسید.

همچنین، حجم معاملات PEPE با رشد ۱.۵۰ درصدی به ۶۳۲.۵۶ میلیون دلار افزایش یافت.

آرویو (AR) نیز رشدی نزدیک به ۱۷ درصد را تجربه کرد. قیمت این ارز دیجیتال با افزایش ۱۶.۷۹ درصدی به ۲۸.۶۸ دلار رسیده است. همچنین، حجم معاملات آن با پیشرفت ۵۶.۱۱ درصدی به ۹۴.۷۲ میلیون دلار افزایش یافت.

تحلیل ها و سیگنال های رایگان آکادمی بیتریوم را بعد از رویداد هاوینگ تحت هیچ شرایطی از دست ندهید چرا که می توانید با تحلیل های تکنیکال حرفه ای تا پایان امسال به بیشترین میزان سود دارایی خود به طور رایگان دست یابید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00