مدیر عامل بایننس (چانگ پنگ ژائو) در مورد نصف کردن بیت کوین نظر می دهد

مدیر عامل بایننس (چانگ پنگ ژائو)

ژائو Zhao، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، نظرات خود را در مورد نصف شدن بیت کوین آینده به اشتراک گذاشته است. ژائو با استفاده از بایننس فید (Binance Feed)، سوشال فید X مانند صرافی، توضیح داد که قیمت بیت کوین بلافاصله پس از نصف شدن دو برابر نخواهد شد و قیمت های جدید بی سابقه (ATH) تنها یک سال پس از این رویداد اتفاق خواهند افتاد.

مدیر عامل بایننس می گوید: «قیمت یک شبه دو برابر نمی شود»

ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، اخیراً نظرات خود را در مورد رویدادهایی که منجر به نصف شدن بیت‌کوین می‌شود، به اشتراک گذاشته است، زمانی که پاداشی که به استخراج‌کنندگان بیت‌کوین برای استخراج بلاک‌های جدید داده می‌شود، به نصف کاهش می‌یابد.

ژائو توضیح داد که پیش از نصف شدن، انتظارات برای تأثیر این رویداد بر بازار ارزهای دیجیتال رشد خواهد کرد و رسانه ها فضای بیشتری را به این موضوع اختصاص می دهند. ژائو CZ اظهار داشت که با نزدیک شدن به نصف شدن، “گفتگو، اخبار، اضطراب، انتظارات، هیاهو، امید و غیره بیشتر و بیشتر خواهد شد.”

با این حال، طبق گفته CZ ژائو، پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت‌کوین یک شبه دو برابر نمی‌شود، این تمرکز پس از اتفاق افتادن نصف شدن تغییر خواهد کرد و عموم مردم می‌پرسند که چرا قیمت مطابق با هیاهو حرکت نکرده است. با این وجود، ژائو  CZ توضیح می دهد که یک سال پس از نصف شدن، قیمت بیت کوین به بالاترین حد تاریخ (ATH) خواهد رسید و مردم همچنان به دنبال دلیلی برای این پیشرفت خواهند بود. او اضافه کرد:

مردم حافظه کوتاهی دارند. نگفتن اینکه علیت ثابت شده است و تاریخ آینده را پیش بینی نمی کند.

برای ژائو، نصف شدن یک رویداد مهم برای بازار ارزهای دیجیتال است. ژائو گزارش داد که قبلاً شمارش معکوس نصف کردن بیت کوین را به صفحه اصلی بایننس اضافه کرده است. ژائو تنها کسی نیست که معتقد است نصف شدن به دلیل کاهش بیت کوین موجود در بازار و سایر عوامل، باعث افزایش قیمت بیت کوین می شود. گزارشی که توسط راه حل های Blockware تهیه شده است پیش‌بینی می‌کند که نصف شدن می‌تواند باعث افزایش قیمت قابل توجهی شود و بیت کوین را تا 420000 دلار برساند.

Pantera Capital، یک صندوق تامینی متمرکز بر ارزهای دیجیتال، همچنین افزایش قیمت را پس از نصف شدن پیش‌بینی می‌کند. در ماه آگوست (شهریورماه)، این شرکت اعلام کرد که رویداد کاهش پاداش ممکن است باعث افزایش قیمت شود و بیت کوین را به 148000 دلار برساند.

با این حال، نظرات متفاوتی نیز در این مورد وجود دارد. در ماه ژوئیه (مردادماه)، پیتر برانت تاجر کهنه کار اظهار داشت که تایید احتمالی EFT بیت کوین و نصف شدن بعدی “غیر رویدادی” خواهد بود.

نظر شما در مورد افکار چانگ پنگ ژائو در مورد نصف شدن بعدی بیت کوین چیست؟ نظرات خود را با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00