قیمت رمز ارز ژوپیتر(JUP) به سقف تاریخی خود رسید!

رمز ارز ژوپیتر

در یک حرکت بازاری نفس‌گیر، رمز ارز ژوپیتر (JUP) با یک پرش هیجان‌انگیز ۸۴.۴۲٪ در عرض تنها ۳۰ روز، مرز روانی ۱ دلار را درنوردید. این افزایش قیمت در حالی رخ داد که اکثر ارزهای دیجیتال دیگر در مسیر اصلاح قیمتی قرار داشتند.

تحلیلگران بازار ارز دیجیتال با نگاهی خوش‌بینانه، پیش‌بینی می‌کنند که رمز ارز ژوپیتر JUP ممکن است در آینده‌ای نزدیک، قله‌های قیمتی جدیدی را فتح کند.

از تحلیل های تکنیکال، اندیکاتور باندهای بولینگر (BB) هشدار می‌دهد که فشار فروش می‌تواند به یک اصلاح قیمتی قابل توجه منجر شود. اما در مقابل، اندیکاتور انباشت/توزیع (A/D)، سیگنال‌هایی از ادامه روند صعودی را مخابره می‌کند.

تحلیل روند قیمتی رمز ارز ژوپیتر

در لحظه انتشار این خبر، شاهد کاهش اندیکاتور انباشت/توزیع هستیم، که می‌تواند نشان‌دهنده تثبیت سود توسط معامله‌گران باشد. اگر این روند ادامه یابد، احتمال دارد که قیمت رمز ارز ژپیتر JUP به زیر ۰.۹۰ دلار کاهش یابد.

صرافی بینگ ایکس

با این همه، شاخص سود باز این توکن به ۵۲.۱۰ میلیون دلار رسیده، که نشان‌دهنده روند صعودی است. این افزایش در شاخص سود باز، می‌تواند به عنوان یک سیگنال مثبت برای خریداران تلقی شود و اگر این فشار خرید ادامه پیدا کند، ممکن است شاهد ثبت سقف‌های قیمتی جدید برای توکن JUP باشیم.

یکی دیگر از عوامل مهمی که بر قیمت توکن ژوپیتر تأثیرگذار است، روند قیمتی سولانا (SOL) می‌باشد. در روزهای اخیر، توکن JUP همبستگی قوی‌ای با SOL نشان داده است. این به معنای آن است که هرگونه افزایش قیمت در SOL، می‌تواند به عنوان یک کاتالیزور برای رشد قیمت JUP عمل کند.

بر اساس داده‌های پلتفرم سنتیمنت، بازار هنوز در مورد پتانسیل رشد قیمت توکن ژوپیتر مردد است. با این حال، شاخص وزنی احساسات بازار (Weighted Sentiment) در حال حاضر منفی است، اما شاخص شبکه‌های اجتماعی (Social Volume) افزایش یافته و به بالاترین سطح خود در دو روز گذشته رسیده است.

این افزایش در شاخص شبکه‌های اجتماعی می‌تواند نشان‌دهنده افزایش توجه و علاقه بازار به رمز ارز ژوپیتر JUP باشد. این علاقه ممکن است در نهایت به نفع قیمت توکن تمام شود و به عنوان یک عامل محرک برای رشد بیشتر قیمت عمل کند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00