رکورد تازه‌ای در انتظار قیمت بیت کوین 70 هزار دلاری است؟

تحلیل قیمت بیت کوین

هفته جاری، بازار رمزارزها شاهد نوسانات و هیجانات فراوانی بوده و قیمت بیت کوین در حال استحکام یافتن خود است. مایکل ون دپوپ، تحلیلگر مطرح، پیش‌بینی کرده که قیمت بیت کوین ممکن است در هفته آتی از سد ۷۰,۰۰۰ دلاری عبور نماید. در لحظه تدوین این مطلب، قیمت بیت کوین با رشد ۲.۵ درصدی نسبت به دیروز، به مرز 70,000 دلار رسیده است.

ون دپوپ، با بررسی الگوهای قیمتی در بازارهای متفاوت رمزارزها، یک الگوی مستمر را شناسایی کرده و معتقد است که قیمت بیت کوین به زودی با تکیه بر عوامل مثبتی چون افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران و قدرت بازار، سطح ۷۰ هزار دلاری را مورد آزمایش قرار خواهد داد.

تحلیل قیمت بیت کوین در هفته آینده(6 فروردین)

سایر تحلیلگران نیز نسبت به روند صعودی بیت کوین ابراز خوش‌بینی کرده‌اند. Mister Crypto، یکی از سرمایه‌گذاران برجسته در حوزه رمزارزها، با اشاره به عبور بیت کوین از الگوی مثلث نزولی در نمودار ۴ ساعته، احساسات مثبتی را نسبت به آینده بیت کوین و آمادگی آن برای رویارویی با سطوح مقاومتی اخیر خود ابراز داشته است. همچنین تحلیل های بیت کوین توسط تحلیل گران برجسته آکادمی بیتریوم نشان دهنده صعود قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال است.

با افزایش تمرکز بر پتانسیل صعودی بیت کوین، تحلیلگران معتقدند که بازار آلت‌کوین‌ها نیز از این روند بهره‌مند خواهد شد و شاهد یک تثبیت وسیع‌تر در کل بازار خواهیم بود. در حال حاضر، ارزش کلی بازار آلت‌کوین‌ها از مرز ۱.۱۲۵ تریلیون دلار گذشته است.

با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ بیت کوین، توجهات به رابطه بین بیت کوین و آلت‌کوین‌ها افزایش یافته و این رابطه تحت بررسی دقیق‌تری قرار خواهد گرفت، که این امر بر دینامیک کلی اکوسیستم رمزارزها تأثیرگذار خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00