قیمت اتریوم از 3700 عبور کرد اما تایید ETF به تعویق افتاد!

قیمت اتریوم

به دلیل نگرانی‌هایی در مورد امنیت و قانونی بودن اتریوم، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تصمیم نهایی خود را درباره صندوق‌های ETF اسپات این ارز دیجیتال را به فروردین ۱۴۰۵ موکول کرد. این تاخیر برای دومین بار است که برای صندوق ETF بلک راک اتفاق می‌افتد و برای صندوق ETF فیدلیتی نیز همین روند تکرار شده است.

این کمیسیون همچنین تصمیم خود در مورد صندوق ETF اسپات اتریوم فیدلیتی (Fidelity) را نیز به تعویق انداخته و برای آن هم خواستار دریافت نظرات عمومی شده است.

پیش بینی قیمت اتریوم

SEC از عموم دعوت کرده است که نظرات خود را در مورد این دو صندوق تا ۲۱ روز آینده ارسال کنند. همچنین SEC باید تا ۲ خرداد ۱۴۰۵ در مورد صندوق ETF ون‌اک (VanEck) که نیز درخواست پذیرش داده است، تصمیم بگیرد. این صندوق‌ها قرار است ارزش خود را از قیمت اتریوم در بازار آزاد بگیرند.

اما کارشناسان بازار نظرات متفاوتی در مورد این صندوق‌ها دارند و برخی از آنها معتقدند که اتریوم به دلیل مکانیزم اثبات سهام خود، ممکن است در معرض تقلب و دستکاری قرار بگیرد. این در حالی است که سرمایه‌گذاران اتریوم به جای انتظار برای تصمیم SEC، روی به‌روزرسانی دنکن اتریوم کرده‌اند که قرار است امنیت و کارایی این شبکه را افزایش دهد.

اتریوم در زمان انتشار این خبر با  قیمت اتریوم 3760 دلار در بازار معامله می‌شود و نشانه‌هایی از رشد قوی دارد. اگر قیمت اتریوم بتواند از مقاومت‌های ۳۷۸۰ و ۳۸۵۰ دلاری عبور کند، می‌تواند به سمت هدف ۴۰۰۰ دلاری حرکت کند.

 

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00