راز خالق تلگرام و سرمایه گذاری در بیت کوین فاش شد!

بیت کوین و پاول دورف

پاول دورف، بنیان‌گذار تلگرام، با اشتراک‌گذاری دیدگاه‌های خود درباره ثروت و آزادی، موجی از بحث‌ها را در جامعه کریپتو یه خصوص خرید بیت کوین به راه انداخته است. او می‌گوید که

از دهه گذشته، میلیون‌ها دلار را به صورت بیت کوین در حساب‌های بانکی خود نگهداری کرده و از جابجایی آن‌ها خودداری ورزیده است.

دورف، که آزادی را ارزشی برتر می‌داند، تأکید می‌کند که تنها سرمایه‌گذاری‌هایی که این حس آزادی را تقویت می‌کنند، مانند نگهداری میلیون ها دلار پول در بانک و خرید بیت کوین، برای او اهمیت دارند.

نظرات پاول دورف درباره بیت کوین

او معتقد است که خرید املاک و مستغلات می‌تواند افراد را به مکان‌های خاصی وابسته کند و خرید یک جت شخصی ممکن است به حواس‌پرتی و اتلاف وقت منجر شود. دورف می‌گوید که دارایی‌هایش به او کمک کرده‌اند تا معنای واقعی آزادی را درک کند.

با وجود نگاه فلسفی‌اش به زندگی، تلگرام همچنان در حال رشد است و پایگاه کاربری آن به یک میلیارد نفر نزدیک می‌شود. دورف اخیراً اعلام کرده که تعداد کاربران فعال ماهانه تلگرام ممکن است در یک سال آینده از این مرز عبور کند و افشا کرده که برخی دولت‌ها تلاش کرده‌اند او را به فروش برنامه مجبور کنند. با این حال، او تأکید کرده که تلگرام، که اکنون ۹۰۰ میلیون کاربر فعال دارد، به عنوان یک پلتفرم بی‌طرف باقی خواهد ماند و از دخالت در امور سیاسی خودداری خواهد کرد.

منتظر رویداد هاوینگ در 1 اردیبهشت باشید تا شاهد تغییرات قیمت بیت کوین باشیم.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00