ارزهای دیجیتال آینده دار

برای شنیدن پادکست مربوطه میتونید روی کارت زیر کلیک کنید!

کدام ارزهای دیجیتال آینده بهتری دارند ❤️ معرفی ارزهای دیجیتال آینده دار 2022

آینده ارزهای دیجیتال از زبان افراد معروف چگونه است؟

کدام ارزهای دیجیتال آینده دار تر هستند؟

متخصص پیش بینی های نیمه دوم سال 2022 را برای ارزهای دیجیتال به اشتراک می گذارند.
نیمه اول سال 2022 برای بازار ارزهای دیجیتال بسیار بد بود.
بیت کوین و اتریوم بیش از 50 درصد از بالاترین رکورد خود در اواخر سال 2021 کاهش یافته اند. در حالی که در هفته های اخیر افزایش های کوچکی وجود داشته است، بازار کریپتو به طور کلی تا حد زیادی متوقف شده است. در حالی که هیچ کس به طور قطعی نمی داند، برخی کارشناسان می گویند که قیمت ارزهای دیجیتال ممکن است قبل از هر گونه بهبودی پایدار، حتی بیشتر کاهش یابد.
بیت کوین در سال 2021 چندین قیمت جدید و بالاتر را تجربه کرد – به دنبال آن افت شدید – و خرید نهادی بیشتر از شرکت های بزرگ. اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ، در اواخر سال گذشته نیز به بالاترین حد خود رسید و سپس در ژوئن به زیر 900 دلار سقوط کرد که پایین‌ترین سطح آن از آغاز سال 2021 است. مقامات دولت ایالات متحده و دولت بایدن به طور فزاینده‌ای ابراز علاقه کرده‌اند. در مقررات جدید برای ارزهای دیجیتال.
با این حال، علاقه مردم به ارزهای دیجیتال همچنان بالاست!  این موضوع نه تنها در بین سرمایه‌گذاران، بلکه در فرهنگ عامه نیز یک موضوع داغ است، از سرمایه‌گذاران قدیمی مانند ایلان ماسک گرفته تا آن بچه دبیرستانی در فیس‌بوک.
دیو آبنر، رئیس توسعه جهانی در Gemini، یک صرافی محبوب ارزهای دیجیتال، می‌گوید: از بسیاری جهات، سال 2021 یک «دستیابی به موفقیت» بود. تمرکز و توجه فوق العاده ای به [صنعت کریپتو] معطوف شده است.»
اما این صنعت تنها در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و دائما در حال تکامل است. این بخش بزرگی از این است که چرا که هر بالاترین بیت کوین جدید را می توان به راحتی با افت شدید دنبال کرد.

بنابراین، آینده ارزهای دیجیتال برای ادامه سال 2022 چیست؟

پیش‌بینی اینکه همه چیز در بلندمدت به کجا می‌رود دشوار است، اما در ماه‌های آینده، کارشناسان مواردی مانند مقررات و پذیرش نهادی پرداخت‌های رمزنگاری را دنبال می‌کنند تا سعی کنند درک بهتری از بازار داشته باشند.
در حالی که پیش‌بینی دقیق غیرممکن است، ما از پنج متخصص در مورد نظر آنها در مورد آینده کریپتو پرسیدیم:
مقررات ارزهای دیجیتال
قانونگذاران در واشنگتن دی سی و در سرتاسر جهان در تلاش هستند تا چگونگی ایجاد قوانین و دستورالعمل هایی را برای ایمن تر کردن ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران و کمتر ایجاد کنند.برای مجرمان سایبری جذاب است، بنابراین منتظر ادامه گفتگو در مورد مقررات ارزهای دیجیتال باشید.

برای شنیدن پادکست روش های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال کلیک کنید!

سقوط Terra Luna

مقامات ایالات متحده علاقه خاصی به مقررات استیبل کوین نشان داده اند، به ویژه پس از سقوط اخیر Terra Luna در ماه مه، بازارهای کریپتو وارد یک سقوط آزاد شدند که باعث شد استیبل کوین‌های TerraUSD (UST) از دلار جدا شود، که به نوبه خود باعث شد که ارز رمزنگاری مرتبط Luna نیز سقوط کند. در نتیجه، بسیاری از سرمایه گذاران Terra و Luna شاهد از بین رفتن سرمایه گذاری های خود در عرض چند روز بودند. در عرض چند هفته پس از سقوط Terra، بازار کریپتو دوباره سقوط کرد و چندین شرکت ارزهای دیجیتال اعلام اخراج کردند و برداشت‌ها را متوقف کردند تا هزینه‌ها را به دلیل شرایط شدید بازار کاهش دهند. برخی از شرکت‌ها مانند Three Arrows Capital و Celsius از آن زمان اعلام ورشکستگی کرده‌اند.
اثر دومینویی که اخیراً به تنظیم‌کننده‌های فدرال مهمات بیشتری داده است تا قوانین ارزهای دیجیتال را تحت فشار قرار دهند.
مارکوس سوتیریو، تحلیلگر بازار در کارگزار دارایی دیجیتال GlobalBlock می گوید: «پس از رویدادهای فاجعه باری که در چند هفته گذشته در بازار کریپتو رخ داد، واضح است که مقررات سختگیرانه می تواند به زودی اعمال شود. فروپاشی وام دهندگان DeFi می‌تواند دلیلی باشد که تنظیم‌کننده‌ها به دنبال اعمال کنترل‌های شدید بر روی ارزهای دیجیتال بوده‌اند.
در حالی که هنوز راه زیادی در پیش است، سال 2022 تاکنون شاهد پیشرفت هایی در زمینه نظارتی بوده است. پرزیدنت جو بایدن در ماه مارس فرمان اجرایی را امضا کرد که در آن از سازمان‌های دولتی خواسته شد تا «توسعه مسئولانه» دارایی‌های دیجیتال، از جمله استیبل کوین‌ها را مطالعه کنند. وزارت خزانه داری ایالات متحده اخیراً اولین چارچوبی را منتشر کرده است که از فرمان اجرایی پرزیدنت بایدن در مورد دارایی های دیجیتال نشات می گیرد که چگونگی تعامل ایالات متحده با سایر کشورها در رابطه با دارایی های دیجیتال را تشریح می کند.
در سال 2021، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو گفت که او “هیچ قصدی” برای ممنوع کردن ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ندارد، در حالی که رئیس کمیسیون امنیت و تبادل، گری جنسلر به طور مداوم در مورد نقش آژانس خود و کمیسیون معاملات آتی کالا در نظارت بر صنعت اظهار نظر کرده است.
جنسلر در چندین مناسبت مختلف گفته است که اگر مقررات سخت‌گیرانه‌تری وضع نشود، احتمالاً سرمایه‌گذاران آسیب خواهند دید. به علاوه، IRS علاقه آشکاری به این دارد که مطمئن شود سرمایه گذاران می دانند که چگونه ارز مجازی را هنگام ثبت مالیات خود گزارش دهند. نظرات پاول و جنسلر با دیدگاه نوظهور دولت بایدن و سایر قانونگذاران ایالات متحده که مقررات بیشتری در مورد ارزهای دیجیتال مورد نیاز است، مطابقت دارد.

جنسلر در مصاحبه اخیر خود گفت: «به طور گسترده‌تر، عموم مردم در حال حاضر از حمایت سرمایه‌گذاران در اطراف این ارائه‌دهندگان خدمات مختلف … صرافی‌ها، پلتفرم‌های وام دهی، و دلال‌ها سود می‌برند. بنابراین، ما در SEC، در حال کار در هر یک از این سه زمینه – مبادلات، وام‌دهی، و دلال‌ها – هستیم و با شرکت‌کنندگان در صنعت در مورد چگونگی رعایت یا اصلاح برخی از این انطباق صحبت می‌کنیم.
مانند بسیاری از چیزهای مربوط به ارزهای دیجیتال، مقررات با موانعی همراه است. جفری وانگ، رئیس قاره آمریکا در گروه آمبر، یک شرکت مالی ارز دیجیتال مستقر در کانادا، می‌گوید: «آژانس‌های مختلفی وجود دارند که ممکن است صلاحیت نظارت بر همه چیز را داشته باشند یا نداشته باشند. “و ایالت به ایالت فرق می کند.”
وانگ می‌گوید مقررات شفاف به معنای حذف یک «مسدود مهم برای ارزهای دیجیتال» است، زیرا شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران آمریکایی در حال حاضر بدون دستورالعمل‌های روشن کار می‌کنند.

قوانین جدید ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران

مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال می تواند یک موضوع داغ باشد، اما بسیاری از کارشناسان می گویند که در واقع چیز خوبی برای سرمایه گذاران و صنعت است.
مقررات بیشتر می تواند به معنای ثبات بیشتر در بازار کریپتوهای پر نوسان باشد. همچنین این پتانسیل را دارد که از سرمایه گذاران بلندمدت محافظت کند، از فعالیت های تقلبی در اکوسیستم کریپتو جلوگیری کند، و راهنمایی های روشنی را ارائه دهد تا به شرکت ها اجازه دهد تا در اقتصاد کریپتو نوآوری کنند – تا زمانی که تعادل مناسب را برقرار کند.
بن وایس، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران CoinFlip، یک پلتفرم خرید ارزهای دیجیتال و شبکه خودپرداز ارزهای دیجیتال، می‌گوید: «تنظیمات معقول برای همه یک برد است. این به مردم اعتماد بیشتری نسبت به رمزارزها می‌دهد، اما من فکر می‌کنم این چیزی است که باید وقت خود را صرف آن کنیم و باید آن را درست انجام دهیم.»
اعلامیه های نظارتی همچنین می تواند بر قیمت ارزهای دیجیتال در بازارهای بی ثبات تأثیر بگذارد. بی ثباتی بازار به همین دلیل است که کارشناسان توصیه می کنند هر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را کمتر از 5 درصد از کل سبد خود نگه دارید و هرگز چیزی را که با از دست دادن آن مشکلی ندارید، سرمایه گذاری نکنید.

سودآورترین ارزهای دیجیتال امسال کدام است؟

اگر به دنبال سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال هستید در اینجا به شما خواهیم گفت که بر روی چه رمز ارزهایی سرمایه گذاری کنیم:

سرمایه گذاری روی بیت کوین (BTC)

هر فهرستی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده برای خرید باید با بیت کوین شروع شود، که عملاً برای افرادی که به دنبال فرو بردن انگشتان پا در آب این طبقه دارایی هستند، ضروری است. بیت کوین که در سال 2009 ایجاد شد، هم اولین ارز دیجیتال و هم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار است: بیت کوین به تنهایی 39 درصد از کل بازار را در اوایل سپتامبر تشکیل می دهد. بیت‌کوین که گاهی «طلای دیجیتال» نامیده می‌شود، ارزش خود را از کمیاب بودن و توانایی تاریخی آن برای ذخیره‌سازی ارزش می‌گیرد. تنها 21 میلیون بیت کوین وجود خواهد داشت که 19.1 میلیون یا 91 درصد از عرضه آن در حال حاضر در گردش است. در ماه آگوست، با فروش گسترده بازار، بیت کوین به زیر سطح 20000 دلار سقوط کرد. در حالی که برخی از منتقدان ادعا می کنند که روزهای شکوه برای بیت کوین به پایان رسیده است، تراست ها و وجوه قابل مبادله بیشتر و بیشتری به دنبال این دارایی در حال ظهور هستند، و بعید است که بیت کوین هرگز ناپدید شود، مگر اینکه کل طبقه دارایی دود شود.

سرمایه گذاری روی اتریوم (ETH)

به نظر می رسد سپتامبر ماه مورد انتظار برای اتر باشد، زمانی که بلاک چین اتریوم جهش بزرگی را از اثبات کار به الگوریتم اثبات سهام یا PoS انجام می دهد. تغییر به سمت اثبات سهام باید زنجیره بلوکی غیرمتمرکز مالی یا DeFi را آسان‌تر مقیاس‌پذیر کند، تقاضای انرژی تراکنش‌ها را کاهش دهد و در نهایت هزینه‌های گاز اتریوم را که مانعی برای ورود به آن هستند کاهش دهد. تراکنش در شبکه انتظار می‌رود این رویداد که «ادغام» نامیده می‌شود، از 6 سپتامبر آغاز شود و این روند در نهایت بین 10 تا 20 سپتامبر به پایان برسد. تغییر به PoS باید مصرف انرژی شبکه را تا بیش از 99 درصد کاهش دهد. در حال حاضر محبوب ترین بلاک چین است که توسعه دهندگان می توانند بر روی آن بسازند – بیشتر مطابق با اخلاق آن.

سرمایه گذاری روی سولانا (SOL)

سولانا مانند اتریوم و بیت کوین، بلاک چین خود را اجرا می کند. و مانند اتریوم، سولانا از ابتدا برای DeFi ساخته شد، یک منطقه به سرعت در حال رشد مالی که شامل قراردادهای هوشمند است. با پتانسیل ایجاد اختلال در تمام انواع تراکنش‌هایی که در حال حاضر مملو از نمایندگان، دلال‌ها، صرافی‌های متمرکز و سایر واسطه‌های دست و پا گیر و پرهزینه هستند، DeFi میدانی به اندازه کافی بزرگ برای جذب برندگان متعدد است. در حالی که محوریت اتریوم به PoS بزرگترین رقیب سولانا را تقویت می کند، کارمزدهای پایین و شبکه سریع SOL آن را به یکی از 10 ارز دیجیتال برتر با قدرت ماندگار و اکوسیستم چشمگیر برنامه های غیرمتمرکز یا dApps خود تبدیل کرده است. توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT، همراه با حضور رو به رشد در بازی‌ها، به افزایش سهم SOL از کل بازار از 0.01 درصد در ژانویه 2021 به 1.1 درصد امروز کمک کرده‌اند.

سرمایه گذاری روی آواکس (AVAX)

بعدی در میان بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری، Avalanche است که رقیب دیگری در حوزه DeFi و قراردادهای هوشمند است. AVAX ارز اصلی بلاک چین بهمن است که ادعا می کند سریع ترین پلت فرم قراردادهای هوشمند در جهان است. Avalanche جاه طلبی های بلندی برای پلتفرم خود دارد و هدف آن این است که معادل AWS برای کریپتو باشد. AWS مخفف Amazon Web Services است، یک بازوی محاسبات ابری بسیار محبوب Amazon.com Inc. (نام: AMZN) که بسیاری از شرکت‌های Fortune 500 و مؤسسات مالی بزرگ از آن برای تقویت وب‌سایت‌ها و پیشنهادات دیجیتال خود استفاده می‌کنند. Avalanche می بیند که شرکت ها به طور فزاینده ای مایل به راه اندازی بلاک چین های خود هستند، که اکنون Avalanche از طریق یک ویژگی جدید به نام subnets تسهیل می کند. با قیمت تقریباً 20 دلار، AVAX از زمان عرضه در بازار عمومی در سال 2020، بیش از چهار برابر افزایش یافته است.

سرمایه گذاری روی سکه بایننس (BNB)

بایننس کوین با ارزش بازاری تقریباً 45 میلیارد دلاری، سومین ارز رمزنگاری شده غیراستیبل کوین است که تنها پس از بیت کوین و اتر قرار دارد. بایننس بزرگترین صرافی جهانی ارز دیجیتال است و به گسترش اکوسیستم کریپتو اختصاص دارد، جایی که سکه BNB آن کوین اصلی در بلاک چین بایننس است. تا 30 آگوست، حجم پایانی 24 ساعته بایننس بیش از 16 میلیارد دلار بود که نشان دهنده تسلط آن بر بازار بر نزدیکترین رقیب بعدی، کوین بیس گلوبال هولدینگز (COIN) با حجم 2.3 میلیارد دلار بود. در این فضای جوان، BNB در واقع یکی از سکه های قدیمی است که در سال 2017 عرضه شد. یکی دیگر از چیزهایی که در مورد BNB دوست داریم این است که حتی از بیت کوین نیز کاهش دهنده تر است و درگیر “سوختن” سه ماهه سکه است که عرضه را کاهش می دهد. اگرچه تیراژ فعلی آن بیش از 80 درصد حداکثر عرضه 200 میلیون سکه است، اما هدف آن این است که در طول زمان از طریق مکانیسم سوزاندن به عرضه 100 میلیونی کاهش یابد.

سرمایه گذاری روی اتم (ATOM)

بعدی در میان بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید Cosmos است. توکن ATOM با توکن‌های جدیدی که از طریق سهام ایجاد می‌شوند، به تضمین امنیت بلاک چین زیربنایی Cosmos Hub کمک می‌کند و به اصطلاح یک توکن حاکمیتی است که به مالکان رای متناسبی در مورد چگونگی ادامه پروژه می‌دهد. با ارزش بازار فعلی بیش از 3 میلیارد دلار، Cosmos یک 25 ارز دیجیتال برتر با سابقه معاملاتی به سال 2017 است. اهداف این پروژه قابل تحسین است، با این هدف که اکوسیستم رو به رشد بلاک چین ها برای توسعه دهندگان دوستانه تر شود و یکپارچه تر شود. ارتباط بین بلاک چین‌های مختلف، که امروزه چیزهای زیادی برای دلخواه باقی می‌گذارد. در حالی که افزایش نرخ‌های بهره ممکن است بازارهای کریپتو را متلاطم کند، سرمایه‌گذاران بلندمدت کریپتو باید در برخی مواقع به فکر قرار گرفتن در معرض چند پروژه ماه‌نما با جاه‌طلبی‌های بزرگ مانند Cosmos باشند.

سرمایه گذاری روی فایل کوین (FIL)

کوچکترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار در بین بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید، Filecoin است که با 1.5 میلیارد دلار، زمانی که استیبل کوین ها را حذف کنید، یک ارز دیجیتال برتر مرزی است. لازم به ذکر است که در حالی که همه ارزهای رمزنگاری شده در این لیست به خوبی از بالاترین سطح خود برخوردار هستند، سقوط Filecoin از اوج خود بی رحمانه بوده است: FIL با قیمت کمتر از 6 دلار، بیش از 97 درصد از بالاترین رکورد خود در آوریل 2021 بالای 237 دلار کاهش یافته است. با این حال، Filecoin یک پروژه قانع‌کننده است: این یک سیستم ذخیره‌سازی دیجیتال غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است که به مردم اجازه می‌دهد اطلاعات مهم را به صورت عمومی ذخیره کنند. تراکنش ها از ارز بومی FIL استفاده می کنند. Filecoin جایگزینی برای ذخیره سازی متمرکز داده، ذخیره سازی داده ها را با توکن FIL خود تحریک می کند و همچنین سانسور را بسیار دشوار می کند. به لابراتوار استارلینگ، یک مرکز تحقیقاتی دانشگاهی در دانشگاه استنفورد، که از Filecoin برای کمک به مستندسازی جنایات جنگی روسیه در اوکراین در زمان واقعی در تلاش برای مبارزه با اطلاعات نادرست، حفظ سوابق دقیق از تاریخ و پاسخگویی جنایتکاران جنگی استفاده کرده است. FIL در ماه ژوئن به پایین ترین سطح 52 هفته ای خود یعنی 4.82 دلار رسید.

چشم انداز آینده بیت کوین چگونه است؟

بیت کوین به طور کلی شاخص خوبی از بازار ارزهای دیجیتال است، زیرا بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار است و بقیه بازار تمایل دارد روندهای آن را دنبال کند.
قیمت بیت کوین در سال 2021 افزایش شدیدی داشت و نوامبر گذشته با گذشت بیش از 68000 دلار، قیمت بی سابقه دیگری را ایجاد کرد. اما سپس در سال 2022 سقوط کرد.
بیت‌کوین و بازار گسترده‌تر کریپتو در سال جاری در بحبوحه ابهامات کلان اقتصادی که عمدتاً ناشی از افزایش تورم، بازار سهام متزلزل، افزایش نرخ بهره و ترس از رکود است، در حال سقوط بوده‌اند. بیت کوین از نوامبر گذشته بیش از دو سوم ارزش خود را از دست داده است و در هفته های اخیر به 17500 دلار کاهش یافته است. کارشناسان در مورد اینکه آیا بیت کوین هنوز به کف رسیده است یا خیر، اختلاف نظر دارند. برخی می گویند که در حال حاضر بوده است، در حالی که برخی دیگر می گویند بیت کوین ممکن است تا 10000 دلار در سال 2022 سقوط کند.
این بی ثباتی بخش بزرگی از این است که چرا کارشناسان توصیه می کنند برای شروع سرمایه گذاری های رمزنگاری خود را کمتر از 5 درصد از سبد خود نگه دارید.
اما بیت کوین در بلندمدت چقدر بالا خواهد رفت؟ در حالی که شروع سال سختی برای بیت کوین بود، اما کارشناسان همچنان می گویند که قیمت آن به 100000 دلار خواهد رسید – و این بیشتر به زمان بستگی دارد، نه اگر. به گفته کیانا دانیال، نویسنده کتاب «سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برای آدمک ها»، گذشته بیت کوین ممکن است سرنخ هایی را ارائه دهد که در انتظار چه چیزی باید باشیم.
دانیال می‌گوید که از سال 2011، جهش‌های بسیار زیادی به دنبال کاهش قیمت بیت‌کوین وجود داشته است. «آنچه که من از بیت‌کوین انتظار دارم، نوسانات کوتاه‌مدت و رشد بلندمدت است.»

چشم انداز آینده اتریوم چگونه است؟

اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ و شناخته شده ترین آلتکوین در بازار است. مانند بیت کوین، می تواند معیار خوبی برای بازار ارزهای دیجیتال باشد. در شش سال گذشته، ارزش آن به شدت افزایش یافته است – از 0.311 دلار در سال 2015 به حدود 4800 دلار در بالاترین حد خود در اواخر سال گذشته.
در حالی که قیمت اتریوم با بالاترین حد خود فاصله دارد، قیمت اتریوم این پتانسیل را دارد که تا پایان سال 2022 به شدت افزایش یابد.

کارشناسان می‌گویند که این عدد می‌تواند به موفقیت ارتقای عظیم اتریوم بستگی داشته باشد که برای 19 سپتامبر تنظیم شده است. اتریوم در حال انتقال فناوری خود به نسخه‌ای با انرژی کمتر است که خودی‌ها به صورت محاوره‌ای از آن به عنوان “ادغام” یاد می‌کنند. این ارتقا همچنین وعده می دهد که شبکه را کارآمدتر، سریع تر و ارزان تر می کند.
اگر اتریوم با ادغام به وعده های خود عمل کند، کارشناسان می گویند اتر می تواند بار دیگر در سال 2022 قیمت 4000 دلار را بشکند و حتی احتمالاً تا 12000 دلار نیز برسد. سرمایه گذاران به دقت تمام مراحل منتهی به ادغام را زیر نظر دارند و در برخی موارد از رکود فعلی بازار با خرید نزول پیش از آن بهره می برند. به گفته کارشناسان، تنها زمان نشان خواهد داد که آیا قیمت اتریوم همچنان به رشد خود ادامه می دهد یا به پایین ترین سطح قبلی خود باز می گردد.
هنری ارسلانیان، رهبر جهانی ارزهای دیجیتال شرکت خدمات حرفه‌ای PwC، می‌گوید: «این سال بسیار مهمی برای اتریوم خواهد بود، نوعی سال ساخت و ساز.
نوسانات قیمت بیت کوین و اتریوم چه معنایی برای سرمایه گذاران دارد
بی ثباتی بیت کوین و اتریوم دلیل بیشتری برای سرمایه گذاران برای انجام یک بازی طولانی مدت است. اگر برای پتانسیل رشد بلندمدت خرید می کنید، پس نگران نوسانات کوتاه مدت نباشید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به سرمایه گذاری در ارز دیجیتال خود نگاه نکنید یا «آن را تنظیم کنید و فراموشش کنید». همانطور که کارشناسان همچنان به ما می گویند هر بار که یک نوسان قیمت وجود دارد – چه بالا و چه پایین – واکنش عاطفی می تواند باعث شود سرمایه گذاران عجولانه عمل کنند و تصمیماتی بگیرند که منجر به ضرر سرمایه گذاری آنها شود.

ارزهای دیجیتال آینده دار

ما می‌توانیم در مورد ارزشی که ممکن است ارز دیجیتال در ماه‌ها و سال‌های آینده برای سرمایه‌گذاران داشته باشد، حدس بزنیم (و خیلی‌ها خواهند داشت)، اما واقعیت این است که هنوز یک سرمایه‌گذاری جدید و سوداگرانه است، بدون تاریخچه زیادی که بتوان بر اساس آن پیش‌بینی کرد. مهم نیست که یک متخصص چه فکر می کند یا می گوید، هیچ کس واقعا نمی داند. به همین دلیل مهم است که فقط چیزهایی را سرمایه گذاری کنید که آماده از دست دادن هستید و به سرمایه گذاری های مرسوم تر برای ایجاد ثروت بلندمدت پایبند باشید.
«اگر یک روز صبح از خواب بیدار شوید و متوجه شوید که رمزارز توسط کشورهای توسعه‌یافته ممنوع شده و بی‌ارزش شده است، آیا مشکلی ندارید؟» فردریک استانیلد، یک CFP با مدیریت ثروت Lifewater در آتلانتا، جورجیا، به NextAdvisor گفت.
سرمایه‌گذاری‌های خود را کوچک نگه دارید و هرگز سرمایه‌گذاری‌های کریپتو را بالاتر از سایر اهداف مالی مانند پس‌انداز برای دوران بازنشستگی و پرداخت بدهی‌های با بهره بالا قرار ندهید.

2,105
دپارتمان رمز ارز
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری
banner
banner

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست