7 تا از بهترین های ارز دیجیتال برای خرید و هولد - آکادمی بیتریوم

برای شنیدن پادکست مربوطه میتونید روی کارت زیر کلیک کنید!

7 تا از بهترین های ارز دیجیتال برای خرید و هولد

خرید و نگهداری یکی از محبوب ترین استراتژی های سرمایه گذاری رمزنگاری است، اما چه چیزی باید بخرید؟

در حال حاضر ارزهای دیجیتال حتی برای سرمایه گذاران نهادی یک طبقه دارایی اصلی هستند. با این حال، انتخاب دارایی های کریپتو برای سرمایه گذاری می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص با گزینه های به ظاهر خوب بسیاری.

هر دارایی رمزنگاری که جذاب به نظر می رسد به عنوان یک سرمایه گذاری خوب نیست، زیرا برخی از آنها آنچه را که لازم است برای بقای طولانی مدت ندارند. بنابراین، باید دارایی های خود را با دقت انتخاب کنید تا بعداً دچار ضرر و پشیمانی نشوید.

بنابراین، در اینجا هفت مورد از بهترین ارزهای رمزپایه را به دلیل اصول اساسی آنها که چشم انداز بلندمدت در فضای رمزنگاری را نشان می دهند، معرفی می کنیم.

این مقاله را مطالعه کنید : خرید بیت کوین بهتر است یا استخراج ؟

1. بیت کوین (BTC)

7 تا از بهترین های ارز دیجیتال برای خرید و هولد - آکادمی بیتریوم

سکه بیت کوین طلا روی خاک
بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار است. در حال حاضر 41 درصد از کل بازار کریپتو که شامل بیش از 20000 ارز دیجیتال است، تسلط دارد. بیت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که ایجاد شد، بنابراین بیشتر سرمایه گذاران به آن به عنوان یک دارایی نگاه می کنند که در غیر این صورت به عنوان طلای دیجیتال شناخته می شود.

بسیاری از سرمایه گذاران نهادی در چند سال گذشته از بیت کوین حمایت کرده اند، عمدتاً به دلیل تورم که بر دلار آمریکا و سایر ارزهای جهانی تأثیر می گذارد. در زمان نگارش این مقاله، ما در بازار نزولی هستیم، اما مردم همچنان در حال خرید بیت کوین هستند و نشان می دهد که هنوز به آینده آن اعتماد دارند.

همچنین عملکرد بهتری نسبت به بسیاری از دارایی های برتر از جمله سهام FAANG داشته است. بیت کوین همچنین برای تازه کارانی که دانش کمی در مورد کریپتو دارند توصیه می شود زیرا در مقایسه با آلت کوین ها نسبتاً پایدار است.

7 تا از بهترین های ارز دیجیتال برای خرید و هولد - آکادمی بیتریوم

2. اتریوم (ETH)

نوشتن ETH با دست روی تخته مغناطیسی با نشانگر سبز
اتریوم اکنون نامی شناخته شده است زیرا ستون فقرات همه برنامه های غیرمتمرکز (DApps) و قراردادهای هوشمند است. اتریوم که دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار پس از بیت کوین است، با تغییر الگوریتم اجماع اثبات سهام که برای اواخر سال 2022 برنامه ریزی شده است، پتانسیل زیادی در پیش دارد (اگرچه در این مرحله برای سال ها برنامه ریزی شده است).

انتظار می‌رود ادغام اتریوم تغییرات مثبت بزرگی مانند تراکنش‌های سریع‌تر، سهام‌داری اتریوم و کاهش هزینه‌های بسیار بالای گاز اتریوم را به همراه داشته باشد.

انتقال اتریوم به PoS مدت زیادی است که در راه است، بنابراین جامعه کریپتو احتمالاً پس از تکمیل، استفاده از شبکه را افزایش خواهد داد.

7 تا از بهترین های ارز دیجیتال برای خرید و هولد - آکادمی بیتریوم

3. دوج کوین (DOGE)

اگر در اطراف ارزهای دیجیتال بوده اید، ممکن است از قبل بدانید که میم کوین چیست. خب، Dogecoin پادشاه آنهاست، اما به این دلیل نیست که به این لیست راه پیدا کند. در عوض، Dogecoin در حال گذار از یک میم کوین به تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال با ابزار واقعی است.

برای مدت طولانی، Dogecoin تنها به عنوان یک ارز رمزنگاری سرگرم کننده شناخته می شد که برای افزایش قیمت بر بال های افرادی مانند ایلان ماسک سوار می شد. با این حال، توسعه دهندگان Dogecoin شروع به آوردن برخی موارد استفاده واقعی به شبکه کرده اند.

پیشنهاد آکادمی بیتریوم : خرید بیت کوین بهتر است یا اتریوم ؟

به عنوان مثال، یک توسعه‌دهنده Dogecoin اولین NFT را در دسامبر 2021 در شبکه ضرب کرد. از آنجایی که NFTها یکی از بزرگترین چیزها در فناوری بلاک چین هستند، این دریچه را برای رشد بالقوه شبکه و سکه باز می‌کند.

Dogecoin همچنین در حال حاضر به عنوان یک وسیله پرداخت برای تئاترهای AMC و برخی از کالاهای تسلا استفاده می شود. با این موارد استفاده و موارد دیگر، Dogecoin می تواند جایگاه خود را در بین ارزهای دیجیتال برتر به دست بیاورد – نه فقط با توییت های تبلیغاتی ایلان.

7 تا از بهترین های ارز دیجیتال برای خرید و هولد - آکادمی بیتریوم

4. بایننس کوین (BNB)

گوشی دستی با نمودار قیمت روی صفحه
بایننس شماره یک صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است و بایننس کوین (BNB) توکن اصلی آن است. این به تنهایی آن را به یک نیرو در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل می کند، اما موارد بیشتری نیز وجود دارد. بایننس به طور مداوم اکوسیستم خود را با ویژگی های جدید، از جمله بازار NFT توسعه می دهد.

همانطور که اکوسیستم توسعه می یابد، کاربران آن عمدتاً از BNB برای کارمزد و سایر پرداخت ها استفاده می کنند، وضعیتی که طبیعتاً ارزش دارایی رمزنگاری را افزایش می دهد. BNB همچنین توکن بومی در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) است.

BSC به دلیل تراکنش‌های سریع‌تر و کارمزدهای پایین‌تر به سرعت رشد کرده و به رقیبی قدرتمند در برابر اتریوم تبدیل شده است. همه این‌ها به افزایش ارزش توکن تا جایی که هست کمک کردند و همچنان می‌توانند نقش مهمی در افزایش آن در آینده داشته باشند.

7 تا از بهترین های ارز دیجیتال برای خرید و هولد - آکادمی بیتریوم

5. ریپل (XRP)

XRP توکن بومی است که برای تأمین خدمات حواله بین مرزی برای ریپل استفاده می شود (نه، ریپل و XRP یکسان نیستند). این توکن که در حال حاضر هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، اندکی پس از شکایت علیه ریپل در سال 2021 به این سطح سقوط کرد. سرمایه‌گذاران علاقه خود را به XRP در نتیجه این اتهامات از دست دادند، اما زمان ممکن است چیز دیگری بگوید.

علیرغم پرونده طولانی دادگاه، ریپل گام های بزرگی برداشته است. اول، توکن XRP آن به عنوان پرداخت برای خودروها در ژاپن پذیرفته شده است، و در جدیدترین توسعه، با شرکت بانکداری دیجیتال سنگاپور FOMO Pay برای پرداخت های خزانه همکاری کرد.

7 تا از بهترین های ارز دیجیتال برای خرید و هولد - آکادمی بیتریوم

6. کاردانو (ADA)

کاردانو Cardano رمزنگاری است که زیر رادار بسیاری از کاربران کریپتو پرواز می کند. ADA که توسط یکی از بنیانگذاران اتریوم، چارلز هاسکینسون توسعه یافته است، پر از پتانسیل است و برای آینده ای غیرمتمرکز با پشتیبانی از قراردادهای هوشمند، NFT ها و موارد دیگر توسعه می یابد.

مانند بایننس، این پروژه ویژگی های جدیدی از جمله بازار NFT ایجاد کرده است. یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی Cardano لانچ‌پد Cardano است که در آن پروژه‌های رمزنگاری جدید راه‌اندازی می‌شوند.

همه این سرویس‌ها توسط ADA، توکن بومی Cardano، که اگرچه ارزش آن کم است، ممکن است با استفاده از موارد متعدد رشد کند، ارائه می‌شوند.

7 تا از بهترین های ارز دیجیتال برای خرید و هولد - آکادمی بیتریوم

7. شیبا اینو

سگ شیبا اینو روی صندلی نشسته است
یکی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده میم در این لیست، شیبا اینو است. توکن مبتنی بر اتریوم نیز از ایلان ماسک حمایت دریافت کرده است که به افزایش شهاب‌ساختی آن در سال 2021 کمک کرده است. علیرغم کاهش قیمت، بسیاری هنوز معتقدند که این توکن به صفر می‌رسد زیرا هیچ موردی به جز نمایش شیبا اینو محبوب ندارد. نژاد سگ

این وضعیت ممکن است تغییر کند، زیرا Shiba Inu در حال بهبود برای پشتیبانی از موارد استفاده در دنیای واقعی است. مورد استفاده این نشانه میم عمدتاً برای پرداخت کالا و خدمات است. در حال حاضر ده ها تاجر وجود دارند که شیبا اینو را به عنوان پرداخت می پذیرند.

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که پروژه ممکن است در سال 2022 اضافه کند، بازی های بلاک چین است. این یک برنامه کاربردی محبوب از فناوری بلاک چین است که به سرعت در حال رشد است، به این معنی که افزودن آن می تواند به طور قابل توجهی ثروت SHIB، توکن بومی پروژه را تغییر دهد.

کدام کریپتو را انتخاب می کنید؟

اکنون که در مورد این ارزهای دیجیتال و پتانسیل رشد آنها در آینده می دانید، می توانید ارزهای مورد علاقه خود را به عنوان سرمایه گذاری انتخاب کنید.

مانند هر چیز دیگری، همه به ارزهای دیجیتال یکسان علاقه نخواهند داشت و این خوب است. همیشه قبل از انجام هر گونه سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده تحقیق کنید و هرگز بیش از حدی که می توانید از دست بدهید سرمایه گذاری نکنید.

1,710
دپارتمان رمز ارز
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست