بهترین بازی های متاورسی برای کسب درامد

برای شنیدن پادکست مربوطه میتونید روی کارت زیر کلیک کنید!

بهترین بازی های متاورسی بدون سرمایه ✔️(metaverse)


در این مقاله لیستی از بهترین بازی های متاورسی برای کسب درآمد را ارائه می دهد که می توانید بدون سرمایه گذاری مالی با آنها شروع کنید.

تعداد زیادی بازی متاورسی وجود دارد که مردم می توانند به آنها نگاه کنند. با این حال، موردی که معمولاً یک فرد را از بازی منصرف می کند این است که نیاز به سرمایه گذاری مالی دارد.

این امری عادی است زیرا اگر سهام بخرید، برای بدست آوردن پول به پول نقد نیاز دارید. برای بازی‌های NFT هم همین‌طور است، جایی که بسیاری از آنها نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه دارند. خبر عالی این است که برخی از بازی های ویدیویی NFT وجود دارند که می توانید بدون سرمایه گذاری مالی آنها را بازی کنید.

در اینجا ما بهترین بازی های متاورس را برای بازی و ساخت بدون سرمایه‌گذاری ارائه می‌کنیم.

بهترین بازی های متاورسی و NFT برای کسب درآمد بدون سرمایه گذاری

  • Axie Infinity
  • آدامنت معدن (Adamant Mine)
  • هودل خدا (Hodl God)
  • Sandbox Metaverse
  • پارتی بلوک Blankos
  • Axie Infinity

بازی متاورسی Axie Infinity

Axie Infinity origin یکی از محبوب ترین بازی های متاورس است. اکنون، لطفاً یک دقیقه صبر کنید تا سر خود را خارانید و فکر کنید که نیازی به پول ندارد. این نسخه قدیمی Axie Infinity قبل از هر چیز دیگری بود.

گیم پلی Axie خلاصه ای است که شما حیواناتی به نام axies را جمع آوری و استفاده می کنید. به مبارزه با پوکمون و اجزای بیشتری فکر کنید که بازی ویدیویی را به نسخه قدیمی axie infinity تبدیل می‌کند، و تنوع کاملاً جدید فقط کلمه مبدا را به آن اضافه کرده است.

در آن زمان، برای تشکیل یک گروه نیاز به سه محور داشتید. آن سه محور سرمایه‌گذاری شما بود، و زمانی که بازی رایانه‌ای در اوج خود بود، هزینه‌های آن تبرها دلارهای زیادی بود. شما نیازی به خرید سه محور ندارید زیرا بازی رایانه ای از ابتدا سه محور رایگان را به شما ارائه می دهد. با این حال، محدودیت هایی برای آن وجود دارد.

برای شروع، شما نمی توانید آن محور را برای کسب درآمد پیشنهاد کنید. از این محور مکمل نمی توان برای تکرار استفاده کرد، که مسیر شما را برای ایجاد درآمد از طریق پرورش قطع می کند. استفاده از این سه محور رایگان چندان بد نیست زیرا با محدودیت زمان و تلاش، می توانید منابع کافی برای خرید axie به دست آورید.

با این حال، فکر کردن به axie اشتباه نیست. این یکی از محبوب‌ترین بازی‌های بلاک چین متاورس است و می‌توانید جزئیات بیشتری را برای بهینه‌سازی شروع رایگان خود بیابید.

بازی متاورسی آدامنت معدن

دومی مال من قاطعانه است که یکی از بهترین بازی های متاورس است که تا به حال بازی کرده ام. با این حال، قبل از اینکه به قسمتی برسیم که بدون گذاشتن پول درآمد کسب می کنید، ابتدا باید در مورد گیم پلی بازی صحبت کنیم.

این یک بازی ساده است که در آن شما حیوان خانگی کوچک خود را به چپ، راست و پایین مرور می‌کنید. مانع اینجاست که باید آن سکه‌های سرسختانه را دریافت کنید که به عنوان پاداش شما عمل می‌کنند. به اندازه کافی آسان به نظر می رسد، اما مشکل است. قبل از شروع بازی نقشه، باید انرژی به شما داده شود که به مرور زمان بازیابی می شود. هر حرکتی که انجام دهید یک امتیاز هزینه دارد.

مشکل اینجاست زیرا اگر در سمت چپ نقشه باشید و برای بدست آوردن سکه قاطعانه باید به بهترین راه بروید، ممکن است انرژی زیادی برای شما تمام شود. اگر قدرت ندارید، تا زمانی که آنها را بازسازی نکنید، گیر کرده اید. ایده عالی این است که شما می توانید نقشه را ببینید تا مشخص کنید که کجا می خواهید وارد شوید تا از انرژی خود نهایت استفاده را ببرید.

چیزهای دیگر روی نقشه، مانند الماس، قدرت شما را با مقدار مشخصی بازیابی می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا به هر قیمتی از بمب‌ها دوری کنید. از آنجایی که اگر آنها را بزنید، بازی ویدیویی تمام شده است. شما با یک نقشه جدید شروع می کنید و 20 انرژی از دست می دهید. این حالت برای حالت عادی است. با این حال، حالت بقا به شما امکان می دهد آن را بدون برق بازی کنید، اما چالش برانگیز است.

بخشی که در آن درآمد ایجاد می کنید بسیار ساده است. بهترین کار این است که برای اجرای بازی یک متا ماسک یا کیف پول اعتماد داشته باشید. این تمام چیزی است که شما نیاز دارید، و در ازای تمام سکه هایی که به دست می آورید، 20 سکه متعلق به شما خواهد بود، بازی 20 سکه به امور خیریه کمک می کند و 40 سکه می سوزاند.

این باعث می شود بازار در سطحی بالاتر قرار گیرد زیرا آنها صرفاً سکه را تولید نمی کنند. شما می توانید این بازی را بدون سرمایه گذاری انجام دهید. تنها چیزی که باید نگران آن باشید، زمان و انرژی است. وقتی قدرت دارید بازی کنید تا بتوانید کسب درآمد کنید و وقتی ندارید متوقف شوید.

چند نمونه از بازی های متاورس مانند Adamant Mine Pegaxy، SoRare، CryptoKitties و غیره هستند.

بازی متاورسی هودل خدا (Hodl God)

Hodl God بازی ویدیویی بعدی در لیست است که میم git را به خوبی در استفاده قابل توجهی قرار می دهد. Hodl God یک بازی فانتزی مبتنی بر مبارزه رویال است. درست است، سال 2022 است و بازی‌های رویال فایت هنوز یک چیز هستند. Hodl God به شما اجازه می دهد تا همین الان بازی ویدیویی را از وب سایت اصلی آنها دانلود کنید.

بازی و بازی برای کسب درآمد رایگان است، در صورتی که از عنوان و مقدمه متوجه این موضوع نشده باشید. در اینجا بخش چالش برانگیز درباره هودل خدا وجود دارد، شما باید عالی باشید. اگر ببازید، پول نقدی به دست نخواهید آورد. اگر برنده شدید، مخصوصاً زیاد، پول از آنجا می آید.

همانطور که اشاره کردیم، این یک بازی فایت رویال است، بنابراین قوانین اساسی از قوانین استفاده می کنند تا بازیکنان دیگر را حذف کنند و آخرین بازیکنی باشند که می ایستند. یک بار دیگر، اگر حذف شوید، چیزی دریافت نمی کنید. بنابراین شما باید در این بازی خوب باشید.

این یک سیستم منصفانه است که شما آن را در نظر بگیرید، با توجه به اینکه پول نقدی در آن قرار نداده اید. شما با گرفتن موم، نه جرم گوش، درآمد کسب می کنید. این واحد پولی بازی ویدیویی، WAX است. برای دریافت WAX، می‌توانید با برنده شدن در بازی‌ای که در آن باقی می‌مانید، موفق شوید.

می‌توانید WAX بیشتری برای طلایی که در مسابقه کشف می‌کنید دریافت کنید، که پس از برنده شدن در بازی شامل خواهد شد. NFT هایی وجود دارند که می توانید برای کمک به کسب درآمد بیشتر خریداری کنید، و اینها فقط برای لوازم آرایشی و ظاهری هستند، بنابراین بر آمار تأثیر نمی گذارند.

بازی متاورسی Sandbox Metaverse

پس از آن، ما متاورس sandbox را داریم. ما قبلاً در چند پست خود به متاورس sandbox پرداخته‌ایم، اما برای احیای شما، این یک بازی است که از همان سبک گرافیکی استفاده می‌کند که Minecraft استفاده می‌کند. شما ظاهر بلوک هایی دارید که دارایی های شخصیت را می سازد. همانطور که از نامش مشخص است، این یک بازی ویدیویی جعبه شنی است که در آن گیمرها می توانند زمین و گیم پلی را بسازند. به این ترتیب می توانید با ساختن چیزهای ضروری در بازی های ویدیویی درآمد کسب کنید.

برنامه نرم افزاری VoxEdit را دانلود کنید که به شما امکان می دهد دارایی های درون بازی را برنامه ریزی و تولید کنید که می توانند در metaverse sandbox استفاده شوند. این می تواند چیزی شبیه یک نیمکت یا زره برای شخصیت ها باشد. شما آن محصولات را برای فروش در بازار قرار می دهید، که با سرمایه گذاری مالی صفر به این صورت است.

سرمایه گذاری مالی شما مهارت و مهارت شما برای ساخت چنین محصولاتی است. هرچه خلاق تر باشید، فرصت های مهم تری می توانید کسب درآمد کنید. هیچ گونه مطالب دارای حق چاپ را نقض یا تقلید نکنید زیرا این کار شما را به دردسر می اندازد.

بازی متاورسی پارتی بلوک Blankos

ما در حال تکمیل لیست بهترین بازی های متاورس برای کسب بازی با Blankos Block Party هستیم. این همان اصل متاورس sandbox را دارد. ایده این است که بازیکنان دنیای خود را در گیم پلی می سازند. می توانید آواتار گیمر خود را بسازید و شروع به بازی در جهان های مختلف کنید. ایده عالی این است که برای کسب درآمد مجبور نیستید اقلامی را بسازید و آنها را بفروشید.

روش با انجام بازی و شرکت در چالش ها است. موانعی که سایر بازیکنان جهان تولید می کنند، به ویژه آنهایی که پول نقد را در بازی های ویدیویی قرار می دهند. با بازی و موفقیت در چالش ها، شما دلار بلانکو به دست می آورید.

فرض کنید به نقطه ای رسیده اید که به اندازه کافی دلار بلانکو دارید. شما می توانید بدون پرداخت پول خود، NFT را در بازی خریداری کنید. متأسفانه، NFT های قبلی را دیگر نمی توان از طریق مناسبت ها و چالش ها به دست آورد. اگر کسی NFT ها را می فروشد، باید NFT ها را از بازار خریداری کنید.

روند کسب درآمد کند است. با این حال، اگر زمان زیادی را سرمایه گذاری کنید و خوب بازی کنید، می توانید در کمترین زمان NFT های عالی بسازید و به دست آورید.

نتیجه
اینها به سادگی چند نمونه از بهترین نمونه بازی های متاورس آنلاین هستند که می توانید با سرمایه گذاری مالی صفر شروع کنید و بازی کنید. ممکن است پول نقد بلافاصله نیاید. با این حال، با توجه به اینکه برخی افراد پول خود را در آن سرمایه گذاری می کنند، این یک تجارت منصفانه است. فقط از طریق آنها بازی کنید تا زمانی که بتوانید در واقع پول نقد بگذارید یا آن درآمد را در منطقه حلزون به دست آورید.

1,730
دپارتمان رمز ارز, متاورس
5/5 - (5 امتیاز)
اشتراک گذاری
banner
banner

مقالات مرتبط

۱ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست