معامله روزانه - آکادمی بیتریوم

برای شنیدن پادکست مربوطه میتونید روی کارت زیر کلیک کنید!

درآمد معامله گر روزانه

یک معامله گر روزانه به طور متوسط ​​چقدر درآمد دارد؟ پاسخ به سوال غیرممکن است. تعداد کمی از معامله گران روز نتایج خود را به دیگران به جز خدمات درآمد داخلی (IRS) افشا می کنند. علاوه بر این، با توجه به استراتژی‌های معاملاتی بی‌شمار، شیوه‌های مدیریت ریسک، و مقادیر سرمایه موجود برای معاملات روزانه، نتایج به‌طور گسترده‌ای متفاوت است.
مطمئناً از دست دادن پول در معاملات روزانه آسان است. یک مقاله تحقیقاتی از محققان دانشگاه کالیفرنیا براد باربر و ترنس اودین نشان داد که بسیاری از سرمایه گذاران فردی دارای پرتفوی های متنوع نیستند و به طور فعال، سوداگرانه و به ضرر خود تجارت می کنند.
معامله گران روزانه همچنین می توانند هزینه های کارگزاری بالایی را متحمل شوند، بنابراین انتخاب بهترین کارگزار و ایجاد یک استراتژی تجاری قابل مدیریت با مدیریت ریسک مناسب ضروری است.

نکات کلیدی معامله گر روزانه

• معامله گران روزانه به ندرت موقعیت های یک شبه را حفظ می کنند و سعی می کنند از حرکت ها و روندهای قیمت در روز سود ببرند.
• اکثریت قریب به اتفاق معامله گران روزانه پول خود را از دست می دهند که نشان دهنده ریسک فعالیت است.
• عواملی که سود بالقوه معاملات روزانه را تعیین می کنند عبارتند از: میزان سرمایه اولیه، استراتژی های مورد استفاده، بازارهایی که در آنها فعال هستید و شانس.
• معامله گران روز با تجربه تمایل دارند کار خود را جدی بگیرند، منضبط هستند و به استراتژی خود پایبند هستند.
• معامله گران روزانه موفق، ریسک را با استفاده از دستورات توقف ضرر و ایجاد امتیازهای کسب سود مدیریت می کنند.

اگر سال ها پیش سرمایه گذاری را شروع کرده بودید چه می شد؟

دریابید که یک سرمایه گذاری فرضی امروز چه ارزشی خواهد داشت.
یک سهام را انتخاب کنید

به عنوان یک معامله گر روزانه چقدر می توانید درآمد داشته باشید؟ - آکادمی بیتریوم

معامله گران روز چه می کنند

معامله‌گران روزانه معمولاً سهام، گزینه‌ها، معاملات آتی، کالاها یا ارزها (از جمله کریپتو) را هدف قرار می‌دهند، آنها در همان موقعیت‌ها وارد و خارج می‌شوند.

روز (از این رو اصطلاح معامله گران روز). آنها ساعت ها، دقیقه ها یا حتی ثانیه ها قبل از فروش موقعیت ها را حفظ می کنند. آنها به ندرت یک شبه مناصب را حفظ می کنند.
هدف سود بردن از حرکات کوتاه مدت قیمت است. معامله گران روزانه همچنین می توانند از اهرم برای تقویت بازده استفاده کنند. البته، اهرم می تواند زیان را نیز تقویت کند.
تنظیم دستورات توقف ضرر و سطوح سود – و اجتناب از ریسک بیش از حد – برای بقای یک معامله گر روزانه حیاتی است. معامله‌گران حرفه‌ای اغلب توصیه می‌کنند که در یک معامله، بیش از ۱ درصد از سبد خود را ریسک نکنید. اگر یک سبد دارای ارزش 50000 دلار باشد، بیشترین ریسک در هر معامله 500 دلار است.
کلید مدیریت ریسک این است که از نابودی یک یا دو معامله بد جلوگیری کنید. اگر به یک استراتژی ریسک 1% پایبند باشید، دستورات توقف ضرر دقیقی تنظیم کنید و سطوح سودآوری را تعیین کنید، می توانید ضرر خود را به 1% محدود کنید و سود خود را 1.5% در نظر بگیرید. با این حال، این نیاز به نظم و انضباط دارد.

به عنوان یک معامله گر روزانه چقدر می توانید درآمد داشته باشید؟ - آکادمی بیتریوم

مثالی از یک استراتژی معاملاتی روزانه در عمل

استراتژی را برای سهام معاملات روزانه در نظر بگیرید که در آن حداکثر ریسک 0.04 دلار و هدف 0.06 دلار است که نسبت ریسک/پاداش 1 به 1.5 را به همراه دارد. یک معامله گر با 30000 دلار تصمیم می گیرد که حداکثر ریسک در هر معامله 300 دلار باشد. بنابراین، 7500 سهم در هر معامله (300 دلار / 0.04 دلار) ریسک را در سقف 300 دلار نگه می دارد (بدون احتساب کمیسیون).
در اینجا نحوه انجام چنین استراتژی معاملاتی آمده است:
• 60 معامله سودآور است: 60 × 0.06 دلار × 7500 سهم = 27000 دلار.
• 45 معامله بازنده هستند: 45 × 0.04 دلار × 7500 سهم = (13500 دلار).
• سود ناخالص 27000 دلار – 13500 دلار = 13500 دلار است.
• اگر کمیسیون 30 دلار در هر معامله باشد، سود 10500 دلار یا 13500 دلار است – (30 × 105 معامله).
البته مثال نظری است. عوامل متعددی می تواند سود را کاهش دهد. نسبت ریسک / سود 1 به 1.5 نسبتا محافظه کارانه است و منعکس کننده فرصت هایی است که در تمام روز، هر روز، در بازار سهام رخ می دهد. سرمایه اولیه 30000 دلار نیز تنها نمونه ای از تعادلی است که با آن می توان معاملات روزانه سهام را شروع کرد. اگر می خواهید سهام با قیمت بالاتر معامله کنید، به مقدار بیشتری نیاز خواهید داشت.

به عنوان یک معامله گر روزانه چقدر می توانید درآمد داشته باشید؟ - آکادمی بیتریم

کسب درآمد بالقوه و طول عمر شغلی در معاملات روزانه

عامل مهمی که می تواند بر پتانسیل درآمد و طول عمر شغلی تأثیر بگذارد این است که آیا شما روزانه به صورت مستقل معامله می کنید یا برای مؤسسه ای مانند بانک یا صندوق تامینی.
معامله گرانی که در یک موسسه کار می کنند پول خود را به خطر نمی اندازند و معمولاً سرمایه بهتری دارند. آنها به اطلاعات و ابزارهای مفید دسترسی دارند.
برخی از شرکت‌های تجاری مستقل به معامله‌گران روزانه اجازه دسترسی به پلتفرم‌ها و نرم‌افزارهای خود را می‌دهند، اما از آنها می‌خواهند که سرمایه خود را به خطر بیاندازند.
عوامل مهم دیگری که می تواند بر پتانسیل درآمد یک معامله گر روزانه تأثیر بگذارد عبارتند از:
• بازارهایی که در آنها معامله می کنید: بازارهای مختلف مزایای متفاوتی دارند. سهام عموماً سرمایه برترین طبقه دارایی هستند. افراد می توانند با سرمایه کمتری نسبت به سایر طبقات دارایی مانند معاملات آتی یا فارکس شروع به معامله کنند.
• چقدر سرمایه دارید: اگر با 3000 دلار شروع کنید، پتانسیل درآمد شما بسیار کمتر از کسی است که با 30000 دلار شروع می کند.
• زمان: تعداد کمی از معامله گران روز در عرض چند روز یا چند هفته به موفقیت می رسند. توسعه استراتژی‌ها، سیستم‌ها و رویکردهای تجاری سودآور ممکن است سال‌ها طول بکشد.

حداکثر قوانینی که به یک معامله گر روز الگو اجازه می دهد بیش از 25000 دلار حاشیه تعمیر و نگهداری معامله کند.

حقوق معامله گر روز

انهخواه آنها برای خودشان معامله می کنند یا برای یک مغازه تجاری کار می کنند و از پول شرکت استفاده می کنند، معامله گران روزانه معمولاً حقوق معمولی دریافت نمی کنند. در عوض، درآمد آنها از سود خالص آنها به دست می آید. این سودها شامل آنچه پس از کسر کارمزد و کمیسیون معاملات، هزینه نرم‌افزار معاملاتی یا اتصال به صرافی‌ها باقی می‌ماند، و هر «هزینه صندلی» پرداخت شده به یک شرکت تجاری است.
یک معامله گر روزانه می تواند دوره های خشکی داشته باشد یا نوسانات درآمد خود را تجربه کند. در نتیجه، بسیاری از شرکت‌های تجاری به معامله‌گران به‌جای دستمزد پیشنهاد می‌دهند. این اغلب مقدار کمی از پول است که برای پوشش مخارج زندگی روزمره در نظر گرفته شده است و به صورت ماهانه برداشت می شود. سپس، هر گونه درآمد اضافی در قالب پاداش پرداخت می شود. این همچنین به این معنی است که اگر سود معاملاتی کافی برای پوشش قرعه کشی خود نداشته باشید، ممکن است در نهایت به شرکت بدهکار شوید.

Glassdoor گزارش داد که متوسط ​​درآمد روزانه معامله گران در سال 2021 حدود 74000 دلار در سال بوده است. با این حال، درجاتی از واریانس با این میانگین وجود دارد، به طوری که برخی از معامله گران روزانه شش رقمی کسب می کنند و برخی دیگر ضرر می کنند.

چگونه در معاملات روزانه شروع کنیم

شروع در معاملات روزانه مانند تلاش در سرمایه گذاری نیست. هر سرمایه گذار احتمالی با چند صد دلار می تواند سهام یک شرکت را بخرد و آنها را برای ماه ها یا سال ها نگه دارد.
با این حال، سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) قوانینی را برای کسانی که آنها را به عنوان معامله گران الگوی روز تعریف می کند (کسانی که معاملات چهار روزه یا بیشتر را در مدت پنج روز کاری در یک حساب انجام می دهند) تعیین می کند. این قوانین به معامله‌گران حاشیه‌ای که مرتباً معامله می‌کنند، ملزم می‌کند که حداقل 25000 دلار در حساب‌های خود نگهداری کنند. علاوه بر این، اگر ترازشان به زیر آن سطح برسد، نمی توانند معامله کنند
این بدان معنی است که معامله گران روزانه باید سرمایه کافی را علاوه بر 25000 دلار داشته باشند تا واقعاً سود کنند. به علاوه، معاملات روزانه نیاز به تمرکز دارد. با حفظ همزمان یک کار روزانه سازگار نیست.
اکثر معامله گران روزانه باید آماده باشند تا سرمایه خود را به خطر بیندازند. علاوه بر حداقل موجودی مورد نیاز، معامله گران آینده نگر نیاز به دسترسی به یک کارگزار آنلاین یا پلت فرم معاملاتی و نرم افزار برای ردیابی موقعیت ها، انجام تحقیقات و ثبت معاملات دارند. کمیسیون کارگزاری و مالیات بر سود سرمایه کوتاه مدت نیز می تواند اضافه شود.
معامله گران مشتاق روز باید تمام هزینه ها را در فعالیت های تجاری خود لحاظ کنند تا تعیین کنند آیا سودآوری امکان پذیر است یا خیر.

قوانین معاملاتی الگوی روز برای معاملات سهام و گزینه های سهام اعمال می شود، اما برای سایر بازارها مانند فارکس.2 اعمال نمی شود

یک معامله گر در روز چند معامله می تواند انجام دهد؟

بسته به استراتژی به کار گرفته شده، بسیاری از معامله گران روزانه به طور متوسط ​​ده ها تا صدها معامله در روز انجام می دهند. با سیستم های معاملات الگوریتمی و با فرکانس بالا (HFT)، معامله گران روزهای دیگر می توانند ده ها هزار معامله فردی را در یک روز انجام دهند (با کمک رایانه). به توسط کارگزار خود برچسب معامله‌گر الگوی داده شود، با این حال، تنظیم‌کننده‌ها بیان می‌کنند که شما فقط باید در طول پنج روز کاری چهار روز معامله کنید.

میزان موفقیت در میان معامله گران روزانه چقدر است؟

نرخ موفقیت برای کسب درآمد از معاملات روزانه در واقع بسیار پایین است. بسته به منبع، تنها حدود 5٪ تا 20٪ از معامله گران روزانه به طور مداوم درآمد کسب می کنند. این بدان معناست که تا 95٪ در معاملات روزانه شکست می خورند و پول خود را از دست می دهند

ریسک های مالی معاملات روزانه چیست؟

بدیهی ترین خطر از دست دادن پول است – گاهی اوقات همه آن. بنابراین تعداد کمی از معامله گران روز به طور مداوم در طول زمان سود کسب می کنند. بنابراین، زمان و پول خود را صرف سایر فعالیت‌های سازنده‌تر کنید.
اگر در مورد پول درآوردن جدی هستید، تجارت روزانه یک سرگرمی یا یک فعالیت گاه به گاه نیست. در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید درآمد کسب کنید یا بتوانید متوسط ​​نرخ بازدهی خود را در هر دوره زمانی پیش بینی کنید، استراتژی هایی وجود دارد که می توانید با تسلط بر آن ها به شما کمک می کند تا سود خود را حفظ کنید و در عین حال ضرر را به حداقل برسانید.
برای اینکه یک معامله گر روزانه موفق باشید، نظم، سرمایه، صبر، آموزش و مدیریت ریسک لازم است. اگر علاقه مند هستید، بهترین کارگزاران بورس را برای معاملات روزانه بررسی کنید تا کارگزار مناسبی را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

1,744
دپارتمان رمز ارز
2.8/5 - (5 امتیاز)
اشتراک گذاری
banner
banner

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست