چگونه سکه های رمزنگاری جدید را پیدا کنیم - آکادمی بیتریوم

برای شنیدن پادکست مربوطه میتونید روی کارت زیر کلیک کنید!

چگونه رمزارزهای جدید را پیدا کنیم ؟

ارزهای  دیجیتال زمانی در پس‌آب‌های مالی دچار مشکل بودند. اکنون آنها بخشی از گفتمان جریان اصلی شده اند. در نتیجه، قیمت‌ها و ارزش‌گذاری‌های آن‌ها در دهه گذشته افزایش یافته است، زیرا سرمایه‌گذارانی که به دنبال رشد در محیطی با نرخ بهره صفر بودند، پول را به طبقه دارایی ریختند. یک سرمایه گذار اولیه در بیت کوین از زمان راه اندازی آن در سال 2009 بازده فوق العاده ای کسب کرده است.

جریان پول، مرزهای چشم انداز سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال را گسترش داده و آن را پیچیده تر کرده است. بیش از 18000 ارز دیجیتال برای تجارت در بازارهای رمزنگاری موجود است. هر سکه دارای مجموعه ای از اصطلاحات فنی است که توضیح بسیاری از آنها برای فروش ارزش پیشنهادی خود دشوار است.

بنابراین چگونه می‌توانید ارز دیجیتال جدید خود را پیدا کنید؟ دانستن اینکه کجا باید نگاه کنید و چگونه آنها را ارزیابی کنید به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا سکه ارزش آن را دارد یا خیر.

استفاده از چندین منبع برای بررسی یک سکه بهترین راه برای یافتن یک سکه های رمزنگاری جدید برای سرمایه گذاری است.
مبادلات، جمع آوری داده ها و رسانه های اجتماعی برخی از سریع ترین روش ها برای یافتن سکه های جدید هستند.
ابزارهای رمزنگاری مانند PooCoinCharts و TokenSniffer نگاهی عمیق به سکه‌ها ارائه می‌کنند که می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری درباره معتبر بودن یا rugpull بودن یک سکه کمک کند.
توکن‌های غیرقابل تعویض، وجوه قابل معامله در مبادلات رمزنگاری‌شده، و عرضه اولیه سکه نیز راه‌هایی هستند که می‌توانید در این بازار در حال توسعه و هیجان‌انگیز قرار بگیرید.

COUNOS COIN ✪ همه نظر می دهند
کجا می توان رمزارزهای جدید را پیدا کرد

آیا باید در عرضه اولیه سکه (ICO) سرمایه گذاری کنید؟ آیا توکن های غیر قابل تعویض (NFT) ایده خوبی هستند؟ DeFi چیست؟ پیمایش در چشم انداز ارزهای دیجیتال می تواند یک امر گیج کننده باشد. عدم وجود معیارهای قابل سنجش و قابل اعتماد برای ارزیابی و انبوهی از کلاهبرداری ها در این بازار، سرمایه گذاران بالقوه را بیشتر گیج کرده و آنها را محتاط کرده است.

با این حال، با وجود مشکلات، ارزهای دیجیتال همچنان یک طبقه دارایی جذاب هستند. آنها می توانند تنوع را به سبد شما بیافزایند و نوسان قیمت آنها می تواند بازده خوبی را ارائه دهد. مکان‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید برای مشاهده اینکه چه سکه‌های رمزنگاری جدیدی به صورت آنلاین عرضه می‌شوند، نظارت کنید:

Iceclog: How To Evaluate Digital Currency Exchanges from the Perspective of  a Token Issuer?

مبادلات

صرافی‌های ارزهای دیجیتال یکی از معتبرترین منابع برای یافتن سکه‌های جدید هستند. به عنوان مثال، Coinbase به طور کلی سکه های جدید را در وب سایت خود لیست می کند، اما برای دسترسی بهتر به یک حساب کاربری نیاز دارید. بایننس لیستی از سکه های جدید دارد که می توانید آنها را بررسی کنید و بیشتر بررسی کنید تا ببینید آیا ارزش سرمایه گذاری روی آنها را دارد یا خیر.

جمع آوری داده ها

یک گردآورنده داده اطلاعاتی را در مورد موضوعات خاص جمع آوری می کند. جمع‌آوری‌کننده‌های داده ارزهای دیجیتال برای یافتن سکه‌های رمزنگاری جدید مفید هستند. به عنوان مثال، CoinMarketCap لیستی از سکه های جدید، قیمت آنها، ظرفیت بازار و حجم معاملات را جمع آوری و نمایش می دهد. این نوع خدمات به شما کمک می کند تا برخی از اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید تا مشخص کنید سرمایه گذاران دیگر در مورد سکه چه فکر می کنند و آیا پتانسیل آن وجود دارد یا خیر.

ظرفیت بازار کل ارزش فیات است که یک ارز دیجیتال خاص در بازار دارد.

CoiGecko جمع‌آوری داده دیگری است که سکه‌های جدید را با اطلاعات مشابهی که CoinMarketCap ارائه می‌دهد فهرست می‌کند.
شبکه های اجتماعی چیست؟- محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان کدامند؟

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی به دلیل توانایی خود در انتقال سریع اطلاعات شناخته شده اند. به عنوان مثال، توییتر یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های متحرک و پاسخ‌دهنده در ایالات متحده است. توسعه‌دهندگان و بنیان‌گذاران ارزهای دیجیتال را می‌توان در توییتر یافت که هر زمان که تغییرات یا سکه‌های جدیدی در مورد ارز دیجیتال خود توییت می‌کنند. اعلان‌ها برای کلمات کلیدی خاص در توییتر بسیار مفید هستند. «ارز دیجیتال جدید»، «نسخه رمزنگاری» یا به سادگی «ارز دیجیتال» فوراً اعلان‌هایی درباره هر توییت مرتبط با ارز دیجیتال برای شما ارسال می‌کند.

تلگرام یکی دیگر از پلتفرم‌های پیام‌رسان فوری است که می‌تواند پیشرفت‌های جدید ارز دیجیتال را به موقع ارائه دهد.

وب سایت ها

وب سایت های زیادی وجود دارند که می توانید برای یافتن رمزارزهای جدید به آنها مراجعه کنید. برخی از معتبرترین آنها Top ICO، Smith & Crown و ICO Bench هستند.

Introducing PooCoin stock: The First Binance Smart Chain Token

ابزار

می‌توانید از چندین ابزار برای کمک به تأیید اعتبار ارز دیجیتال جدیدی که در حال بررسی آن هستید استفاده کنید. نمودار PooCoin به شما امکان می دهد نام رمز یا آدرس آن را وارد کنید و اطلاعات مربوط به تراکنش ها، قراردادها، دارندگان، قیمت و موارد دیگر را نمایش می دهد و به شما امکان می دهد ببینید که آیا شخص دیگری فعال است یا خیر.

Tokensniffer به شما امکان می دهد نام یا آدرس ارز دیجیتال را وارد کنید و ممیزی سکه را نمایش می دهد. به عنوان مثال، اسکن Ax-1 Orbit (آدرس 0x0c…b805) اطلاعات زیر را در 21 آوریل 2022 نمایش داد:

هشدار: سکه به دلیل اینکه بخشی از یک کلاهبرداری، باگ یا هک است پرچم گذاری شده است
تجزیه و تحلیل مبادله: توکن قابل فروش است، دارای کارمزد خرید و فروش کمتر از 10٪ است.
تجزیه و تحلیل قرارداد: قرارداد تأیید شده، بدون قرارداد مشابه قبلی، منبع مالک نیست، بدون مجوزهای خالق خاص
تجزیه و تحلیل دارنده: ایجادکننده کمتر از 5 درصد عرضه را در اختیار دارد، دارندگان دیگر کمتر از 5 درصد عرضه را دارند.
تحلیل نقدینگی: نقدینگی کافی نیست، 95 درصد نقدینگی سوزانده/قفل شده است، ایجادکننده کمتر از 5 درصد نقدینگی را در اختیار دارد.
شباهت های نشانه: هیچ

این مقاله را مطالعه کنید : ICO و IPO چیست و چه تفاوت هایی بین IPO و ICO هست؟

توکن اسنیفر

Token Sniffer به شما امکان می دهد کد قرارداد را مشاهده کنید و یک نقشه حباب ایجاد کنید که آدرس سازنده، آدرس 100 دارنده برتر و درصد آنها را نشان می دهد. همچنین آدرس‌هایی را که ممکن است وجود داشته باشد را مشاهده خواهید کرد – آدرس رایت جایی است که توسعه‌دهندگان سکه‌هایی را می‌فرستند تا آنها را برای همیشه از گردش خارج کنند.

پلتفرم های DeFi

پلتفرم‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) مکان نسبتاً جدیدی برای سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال هستند. آنها مانند بازارهای مالی سنتی عمل می کنند، با این تفاوت که از قراردادهای هوشمند برای اجرای تراکنش ها استفاده می کنند. بسیاری از پلتفرم‌های DeFi دارای توکن‌های بومی هستند که در شبکه‌های خود برای تسهیل تراکنش‌ها استفاده می‌شوند. نمونه هایی از پلتفرم های محبوب DeFi MakerDAO، PancakeSwap و Aave هستند.
بازارهای توکن غیرقابل تعویض (NFT).
NFTها دارایی‌های دیجیتالی بی‌نظیری هستند که توکن‌سازی شده‌اند – که فرآیند پیوند یک دنباله الفبایی عددی رمزگذاری‌شده به دارایی و ذخیره آن اطلاعات در یک بلاک چین است. این امر مالکیت را بدون تردید ایجاد می کند زیرا اعتبار سنجی شبکه توکن باید مالکیت را از طریق اجماع تأیید کند.

بازار NFT ها در سال 2021 زمانی که خانه های حراج برجسته مانند کریستیز و ساتبی هنر دیجیتال را به ارزش میلیون ها دلار به مشتریان فروختند، آغاز شد.

پادکست های دپارتمان رمزارز آکادمی بیتریوم

NFTها همچنین اجزای حیاتی متاورس هستند، یک روند فناوری نوظهور که توسط شرکت هایی که در چشم انداز دیجیتال فعالیت می کنند، حمایت می شود.

نمونه‌هایی از بازارهای محبوب NFT OpenSea و Rarible هستند که می‌توانید قیمت‌های آن‌ها را از صدها تا ده‌ها هزار دلار پیدا کنید.
همچنین بازارهای تخصصی وجود دارند که بر روی یک صنعت یا ورزش خاص تمرکز دارند. به عنوان مثال، انجمن ملی بسکتبال (NBA) یک بازار NFT به نام TopShot دارد، در حالی که لیگ ملی فوتبال (NFL) با Dapper Labs برای تولید ویدیوهای دیجیتالی منحصر به فرد از لحظات نمادین تاریخ خود شریک شده است.

پیشنهادات اولیه سکه (ICO)

در سال 2018، عرضه اولیه سکه، سرمایه خطرپذیر را به عنوان روش اصلی جذب سرمایه برای کارآفرینان تحت الشعاع قرار داد. استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های برجسته به طور یکسان وارد گروه ICO شدند. سپس حباب ICO ترکید زیرا کلاهبرداری ها اکوسیستم آن را گسترش دادند و کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) شروع به بررسی و سرکوب ICOها کرد.

صندوق های قابل معامله در بورس

شما همچنین می توانید به طور غیرمستقیم در ارزهای دیجیتال از طریق مشتقاتی که در صرافی های اصلی معامله می کنند، سرمایه گذاری کنید. معاملات آتی ارز دیجیتال بورس کالای شیکاگو (CME)، از جمله معاملات آتی بیت کوین و اتر، گزینه محبوبی برای سرمایه گذارانی است که به دنبال مواجهه غیرمستقیم با ارزهای دیجیتال هستند. ETF های مرتبط با بیت کوین، بر اساس قراردادهای آتی بیت کوین CME، در سال 2021 در بازارهای رمزنگاری عرضه شدند—در حالی که کارگزاران برای متقاعد کردن SEC برای تأیید ETF های مرتبط با رمزارز تلاش می کنند، بیشتر به ظهور می رسند.

تحقیق در مورد رمزارزهای جدید

در زیر اصطلاحات فنی خود، ارزهای رمزنگاری شده محصولاتی هستند که هدفی را دنبال می کنند، خواه این فقط یک روش پرداخت (بیت کوین) باشد یا به عنوان یک توکن ابزاری که برای انجام اقدامات روی یک بلاک چین (اتر) استفاده می شود. در اینجا عواملی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید و ابزارهایی که می‌توانید برای شناسایی سکه‌ای که روگپول نیست استفاده کنید – سکه‌ای که توسعه‌دهندگان آن پرداخت‌های آن را می‌پذیرند و سپس آن را از هر پلتفرمی که آن را از آن خریداری کرده‌اید خارج می‌کنند – و پول را با خود می‌برند. .
تمام سکه های جدید ارزهای دیجیتال باید دلیلی برای وجود داشته باشند، مانند عملکردی در شبکه بلاک چین یا ماشین مجازی. اگر این کار را نکنند، ممکن است نشانه ای باشد که چیزی درست نیست.
موارد استفاده
اتر توکن اتریوم (ETH) به عنوان گاز در زنجیره بلوکی آن استفاده می شود. گاز اصطلاحی است که اتریوم برای اشاره به پرداخت هزینه مصرف انرژی شخصی برای تأیید تراکنش شما استفاده می کند. این امر ETH را به نمونه‌ای عالی از یک مورد استفاده می‌کند که ممکن است کسی را تشویق به خرید ETH کند. اتریوم برای مقیاس پذیری و توسعه آینده طراحی شده است. بسیاری از برنامه های مالی غیرمتمرکز بر روی بلاک چین ساخته شده اند و بسیاری دیگر در حال توسعه هستند.

استفاده از اتریوم، ماشین مجازی جهانی که DeFi را تقویت می کند و شایعه شده است که وب 3 را تامین می کند، همچنان در حال رشد است. توکن های ابزار جدید طراحی شده برای کار بر روی ماشین مجازی اتریوم (EVM) هر روز ظاهر می شوند.

از سوی دیگر، بیت کوین صرفاً به عنوان یک روش پرداخت طراحی شده است. زمانی که سرمایه گذاران متوجه افزایش قیمت در مبادلات ارزهای دیجیتال شدند، ارزش بیشتری برای سرمایه گذاران پیدا کرد. اندکی پس از آن، مورد استفاده جدیدی را به عنوان ذخیره ارزش و دارایی برای سرمایه گذارانی که از سفته بازی لذت می برند، توسعه داد.

هر چه یک سکه جدید و بلاک چینی که از آن پشتیبانی می کند، موارد استفاده بیشتری داشته باشد، این احتمال بیشتر است که سکه به اندازه کافی دوام بیاورد تا رشد را تجربه کند. با این حال، همیشه اینطور نخواهد بود – شیبا اینو (SHIB) یک نمونه بارز است. ارزش SHIB در سال 2021 به دلیل علاقه سرمایه‌گذاران خرد به شدت افزایش یافت – هیچ مورد استفاده‌ای ندارد. این صرفاً یک ارز رمزنگاری شده برای اینکه یک ارز رمزنگاری شده باشد، یک ممکوین است – با این حال، به طور کلی در بین 20 ارز دیجیتال برتر از نظر ظرفیت بازار قرار دارد.

نقدینگی

یک ارز دیجیتال باید نقدینگی داشته باشد – به این معنی که باید حجم معاملاتی کافی داشته باشد تا در صورت نیاز بتوانید به سرعت آن را بفروشید. اگر یک ارز دیجیتال بدون حجم پیدا کردید، باید منتظر بمانید تا ببینید آیا ارز دیجیتالی توسعه خواهد یافت یا خیر. اگر سایر سرمایه گذاران یک ارز دیجیتال جدید را در مقادیر زیاد معامله نمی کنند، ممکن است نشان دهد که هنوز ارزش خرید ندارد یا کلاهبرداری است.

ارزش

شما باید ارزشی که یک سکه دارد یا ممکن است داشته باشد را مشخص کنید. این احتمال وجود دارد که اگر برای شما ارزشی داشته باشد، دیگران برای آن ارزش قائل خواهند شد. این نوع ارزش پولی نیست. ناملموس تر است، مانند NFT که در سطح شخصی با آن شناسایی می شوید. برای مثال، این می‌تواند یک تصویر گرافیکی باشد که باعث ایجاد یک خاطره شاد می‌شود، و شما NFT را می‌خواهید تا بتوانید آن را یادآوری کنید و در عین حال به رشد امیدوار باشید.

برخی از ترانه سراها و نوازندگان در حال ایجاد NFT از موسیقی خود هستند — خرید یک آهنگ NFT مستقیماً از هنرمندان پشتیبانی می کند و مالکیت توکن را به شما می دهد (و هر حقوقی را که هنرمند در هنگام ضرب کردن توکن به آن اعطا کرده است). نشانه‌های ورزشی که قبلاً ذکر شد ممکن است معادل کارت‌های تجاری یا ویدیوهای آینده باشند.

با احتیاط به پروژه های رمزارزهای جدید نزدیک شوید

ارزهای رمزنگاری شده از پس‌آب‌های جریان اصلی مالی به‌عنوان یک دارایی مناسب برای سرمایه‌گذاری پدید آمده‌اند. با این حال، دنیای ارزهای دیجیتال قابل سرمایه‌گذاری و محصولات و خدمات مرتبط با رمزنگاری هنوز کوچک است و نیاز به ارزیابی دقیق دارد.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال و ارزهای دیجیتال جدید هستید، باید با یک متخصص امور مالی صحبت کنید که به شما کمک می کند بفهمید آیا سرمایه گذاری ها برای اهداف و شرایط مالی شما منطقی است یا خیر.

چگونه سکه های رمزنگاری جدید دریافت کنم؟

می‌توانید ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال جدید را در صرافی‌های ارزهای دیجیتال، پلتفرم‌های DeFi، بازارهای NFT و عرضه‌های اولیه سکه خریداری کنید.

چگونه می توانم ارز دیجیتال جدید را قبل از لیست دریافت کنم؟

سریع‌ترین راه برای یافتن رمزارز جدید قبل از فهرست، رفتن به CoinMarketCap و تایپ «پیش‌فروش معمولی» در کادر جستجو است. دکمه‌ای را با عنوان “market” جستجو کرده و روی آن کلیک کنید، سپس به دنبال سکه‌های جفت شده با REGU مانند REGU/XYZcoin باشید.

آیا سکه های رمزنگاری جدیدی در راه است؟

سکه ها و توکن های رمزنگاری جدید هر روز در حال ظهور هستند. جمع‌آورنده داده CoinMarketCap سکه‌ها و توکن‌های جدید را روزانه فهرست می‌کند و TopICO ICO‌های جدید را شرح می‌دهد. توییتر و تلگرام نیز پلتفرم های رسانه های اجتماعی عالی برای نظارت بر اعلامیه های جدید سکه هستند.

1,694
دپارتمان رمز ارز
امتیاز دهید
اشتراک گذاری
banner
banner

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست