دلایل افزایش قیمت بیبی دوج BabyDoge

قیمت بیبی دوج dodge baby

در حالی که جنبش افزایش قیمت بیت‌کوین به نظر می‌رسد که به یک ثبات رسیده، میم‌کوین‌ها مانند بیبی دوج(BabyDoge) همچنان در مسیر صعودی خود قدم برمی‌دارند. با توجه به آمار بازار، بیبی دوج در یک روز گذشته شاهد افزایش قیمت ۶.۲۹ درصدی بوده و به ارزش 0.00000000219 دلار رسیده است، در حالی که ارزش بازار آن نیز با رشد ۶.۲۸ درصدی به حدود ۳۱۵ میلیون دلار افزایش یافته است.

علاوه بر این، حجم معاملات بیبی دوج در ۲۴ ساعت گذشته با جهش ۱۷.۸۱ درصدی به ۸.۶۸ میلیون دلار رسیده، نشان‌دهنده توجه فزاینده‌ای است که این ارز دیجیتال در بازار به خود جلب کرده است.

بیبی دوج در ماه گذشته روندی صعودی داشته و با تجربه افزایش قیمتی بیش از ۷۸ درصدی در ۳۰ روز، نشان از پویایی و جذابیت این توکن در میان سرمایه‌گذاران دارد. این افزایش قیمت پس از یک توکن‌سوزی ۵ میلیون دلاری رخ داد، اگرچه قیمت پس از آن کاهش یافته است.

پیش بینی قیمت بیبی دوج(BabyDoge)

اخیراً، لیست شدن این میم کوین در صرافی CetoEX باعث شد که قیمت آن در یک هفته ۲۲ درصد افزایش یابد، اما این افزایش قیمت موقتی بود و به زودی کاهش یافت.

با این حال، با توجه به علاقه روزافزون سرمایه‌گذاران به بیبی دوج، کارشناسان بازار نگاهی خوش‌بینانه به آینده این ارز دیجیتال دارند و پیش‌بینی می‌کنند که قیمت آن می‌تواند تا پایان سال ۲۰۲۴ به 0.000000001217

دلار برسد. این پیش‌بینی‌ها نشان‌دهنده پتانسیل بالای قیمت این ارز دیجیتال برای رشد در بلندمدت است.

جهت دریاف آخرین تحلیل ها و سیگنال های رایگان آکادمی بیتریوم را ببینید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00