دبی مجوزهای تجاری را برای شرکت های Web3 و AI ارائه می دهد

دبی مجوزهای تجاری را برای شرکت های Web3 و AI ارائه می دهد

دبی مجوزهای یارانه ای را برای شرکت های Web3 و هوش مصنوعی (AI) که می خواهند وارد این کشور شوند ارائه می دهد. مرکز مالی بین‌المللی دبی (DIFC) و محوطه آن 90 درصد از هزینه‌های این مجوزها را برای جذب شرکت‌ها در این بخش به عنوان بخشی از تلاش خود برای تبدیل شدن به یک مرکز فناوری در سراسر جهان یارانه می‌دهند.

تا انتها این مقاله با  آکادمی بیتریوم همراه باشید.

دبی برای شرکت های Web3 و AI یارانه ارائه می کند

مرکز مالی بین‌المللی دبی (DIFC) از صدور مجوزهای تجاری ویژه برای شرکت‌های Web3 و هوش مصنوعی (AI) که مایل به راه‌اندازی فعالیت در امارت هستند، خبر داد. 90 درصد از هزینه هر مجوز برای کمک به شرکت ها در مراحل اولیه یارانه پرداخت می شود.

طبق بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط DIFC، مجوزهای ارائه شده به شرکت ها اجازه می دهد تا به دفاتر فیزیکی و فضاهای همکاری در ساختمان Innovation One دسترسی داشته باشند. وزارت اقتصاد امارات متحده عربی توضیح می دهد که DIFC بیش از 25000 متخصص دارد که در بیش از 2000 شرکت ثبت شده فعال به عنوان یکی از بزرگترین مراکز مالی خاورمیانه، جنوب آسیا و آفریقا کار می کنند. با این حرکت، DIFC امیدوار است که به یک مرکز مهم در صنعت تبدیل شود و از رهبری دبی در زمینه فناوری Web3 و AI پشتیبانی کند.

تبدیل شدن به یک مرکز فناوری

فقط شرکت هایی که به دنبال توسعه فعالیت در زمینه هایی مانند خدمات فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT)، تحقیقات و مشاوره های تخصصی هوش مصنوعی، ساخت زیرساخت های فناوری اطلاعات، تحقیق و توسعه فناوری و خدمات شبکه عمومی هستند، می توانند از این یارانه های مجوز استفاده کنند.

محمد آل بلوشی، مدیر عامل مرکز نوآوری DIFC، به تفصیل گفت که با این حرکت به جذب نوآوری در این مرکز خوش بین است. او بیان کرد:

ما اطمینان داریم که با اعطای این مجوزها، استعدادها و سرمایه گذاری های جهانی بیشتری را به منطقه جذب خواهیم کرد و فرهنگ همکاری و نوآوری را ایجاد خواهیم کرد.

علاوه بر این، آل بلوشی این حرکت را نقطه عطفی برای مرکز توصیف کرد تا موقعیت دبی را به عنوان مقصد تجاری منتخب برای شرکت‌های متمرکز بر فناوری تقویت کند و استعدادهای کلاس جهانی و سرمایه‌گذاران متنوع بیشتری را به منطقه جذب کند.

دبی قبلاً علاقه خود را به Web3 و سایر فناوری های جدید نشان داده است. در ماه مارس، مرکز چند کالای دبی (DMCC)، یکی دیگر از مناطق آزاد در امارات، مجموعه ای از قراردادها را با شرکت های کره ای Web3 و متاورس امضا کرد تا فعالیت های خود را به کشور بیاورند و تجارت دبی را در صنعت Web3 گسترش دهند.

نظر شما در مورد ارائه یارانه توسط دبی به شرکت های Web3 و AI که در قلمرو آن راه اندازی می شوند چیست؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با آکادمی بیتریوم به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید مقاله رقابت هوش مصنوعی ایلان ماسک را از سایت ما بخوانید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00