آلمان دست بردار نیست و حراج بیت کوین همچنان ادامه دارد!

حراج بیت کوین توسط آلمان

دولت آلمان با فروش گسترده و حراج بیت کوین در هفته‌ های اخیر، بازار ارز های دیجیتال را تحت تأثیر قرار داده است. به گزارش پلتفرم تحلیلی Lookonchain، دولت آلمان در ۲۴ ساعت گذشته ۷۰۰ بیت‌ کوین دیگر را منتقل کرده است.

این اقدام علی‌ رغم درخواست‌ های جوانا کوتار، عضو پارلمان آلمان، انجام شده است. او از دولت خواسته بود تا حراج بیت کوین های باقی‌مانده را متوقف کند، زیرا معتقد است بیت‌ کوین می‌ تواند به عنوان ابزاری برای مقابله با تورم و افزایش حاکمیت اقتصادی و نوآوری استفاده شود.

با وجود این درخواست‌ ها و انتقاد ها، دولت آلمان همچنان به حراج بیت کوین های خود ادامه می‌ دهد. طبق گزارش Lookonchain، دولت آلمان تاکنون حدود ۸۱۹ میلیون دلار بیت‌ کوین فروخته است. با این حال، آلمان هنوز هم ۲.۳ میلیارد دلار بیت‌ کوین در اختیار دارد، به این معنی که بازار ارز های دیجیتال ممکن است همچنان با فشار فروش زیادی مواجه شود.

دریافت بیت کوین هایی که در حراج بیت کوین به دست آمده!

ذخیره بیت‌ کوین آلمان از وبسایت Movie2k.to به دست آمده است. این وبسایت غیرقانونی فیلم‌ ها و سریال‌ های تلویزیونی محبوب را از سراسر اینترنت جمع‌آوری می‌کرد. در اوج محبوبیت خود، این وبسایت به یکی از مشهورترین وبسایت‌ های آلمان تبدیل شد و حتی از توییتر نیز پیشی گرفت.

با این حال، پس از تلاش‌ های چند ساله استودیو های بزرگ فیلم‌ سازی، Movie2k.to در نهایت در ماه می ۲۰۱۳ تعطیل شد. در جریان تعطیلی این وبسایت، مقامات آلمان موفق به مصادره ۵۰ هزار بیت‌ کوین از یکی از گردانندگان آن شدند.

بیت‌ کوین‌ های مصادره‌ شده در حال حاضر در اختیار دولت آلمان قرار دارند و به نظر می‌ رسد دولت قصد دارد علی‌ رغم انتقادها، به فروش آنها ادامه دهد. در زمان نگارش این خبر، بیت‌ کوین با قیمت 57.693 دلار معامله می‌شود که در مقایسه با روز گذشته، بیش از 0.07% درصد افت داشته است.

با دنبال کردن تحلیل های ارز دیجیتال، اولین نفر از وضعیت خرید یا فروش ارز های دیجیتال با خبر شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

6 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00