توکن های گالا GALA به خانه برگشتند!

گالا gala ارز دیجیتال

حمله به گالا گیمز (Gala Games) یک حادثه امنیتی بود که توسط یک فرد مهاجم انجام شد. این مهاجم توانست ۵ میلیارد توکن گالا (GALA) به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیون دلار را ضرب کند، اما تنها بخش کمی از این توکن‌ها را بفروشد.

تیم GALA با واکنش سریع و همکاری با سازمان‌های اجرای قانون فدرال توانست جلوی فروش بیشتر را بگیرد و با استفاده از قابلیت جدیدی به نام “پروتکل لیست سیاه زنجیره گالا” موفق شد ۴.۴ میلیارد توکن دیگر را که ضرب شده بود، مسدود کند.

در اقدامی غیرمنتظره، مهاجم در ۲۱ می(1خرداد) حدود ۵۹۱۳ اتریوم به ارزش ۲۲ میلیون دلار را که یک روز قبل فروخته بود، به GALA برگرداند. این مبلغ تقریباً معادل ارزش همان بخش فروخته‌شده از توکن‌های گالا (۶۰۰ میلیون گالا) توسط فرد مهاجم است.

مدیرعامل GALA، اریک شیرمایر (Eric Schiermeyer)، اعلام کرده بود که هویت مهاجم، از جمله آدرس منزلش، شناسایی شده است. با این حال، هنوز اطلاعاتی درباره روش حمله منتشر نشده است. برخی از اعضای جامعه حدس می‌زنند که مهاجم یک پیمان‌کار امنیتی بوده است که به طور سهوی و بدون استفاده از وی‌پی‌ان به کیف پول متصل شده است.

تحلیل قیمت گالا

طبق گزارش‌ها، GALA قصد دارد با استفاده از اترهای برگردانده‌شده، همان میزان از توکن‌های GALA را خریداری کرده که سپس آنها را بسوزاند. همچنین رأی‌گیری حاکمیتی برای تصمیم‌گیری در مورد سرنوشت ۴.۴ میلیارد توکن مسدودشده در حال برگزاری است.

به دنبال این اتفاقات، قیمت توکن گالا در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۱۰ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۴۶ دلار رسیده است. قیمت این توکن طی هفت روز گذشته نیز بیش از ۱۵ درصد رشد داشته است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00