تحلیل نقره

تحلیل نقره امشب 1403/1/19

همینطور که در عکس زیر مشاهده میکنید نقره قبل از بسته شدن بازار روند صعودی شارپی داشته و به مقاومت های بسیار مهمی رسیده. برای شما در این تحلیل نمودار را بررسی و محدوده های آن را آپدیت کردیم.

با باز شدن بازار میتوانیم بعد از اصلاح تا حمایت 25.98 و مشاهده تاییدیه کندل استیک بر روی این ناحیه یا پس از شکست مقاومت 28.09 شاهد رشد مجدد نقره باشیم.

تحلیل نقره

https://www.tradingview.com/x/orMsp38k/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.


تحلیل نقره امشب 1402/12/20

در عکس زیر میبینید که نقره نیز با روند صعودی اخیر، سقف 23.49 را شکست داده و به زیر مقاومت 24.63 رسیده است. از این رو برای شما نمودار را بار دیگر بررسی و محدوده های آن را آپدیت کردیم.

میتوانیم برای ادامه روند صعودی و همراه شدن با آن، از شکست مقاومت 24.63 یا مشاهده تاییدیه کندل استیک صعودی بر روی حمایت 23.49 استفاده کنیم.

تحلیل نقره

https://www.tradingview.com/x/VsVtozW4/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.


تحلیل نقره امشب 1402/12/13

تحلیل نقره

همینطور که در عکس فوق مشاهده میکنید. نقره قبل از بسته شدن بازار روند صعودی شارپی داشت. از این رو برای شما نمودار آن را بار دیگر بررسی و محدوده و خطوط را بر روی آن رسم نمودیم.

میشود در نظر داشت این روند صعودی میتواند بعد از پولبک بر روی ناحیه بریک ایون 22.82 یا بعد از شکست مقاومت 23.49 ادامه دار باشد.

https://www.tradingview.com/x/oPIWP6Cc/

برای مشاهده ویدیو کلیک کنید.


تحلیل نقره امشب 1402/11/26

تحلیل نقره

همینطور که در عکس فوق مشاهده میکنید نقره پس از برخورد به حمایت 21.9، در روند نزولی خود ضعف ایجاد کرده و توانایی شکست این محدوده را نداشته است.

میتوان در نظر داشت که شاخص در کندل هفتگی، به ما سیگنال صعود را نشان داده است. از این رو میتوان با تاییدیه کندل استیک صعودی بر روی این ناحیه شاهد روند صعودی شاخص باشیم.

https://www.tradingview.com/x/biUZiwaU/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00