تحلیل نزدک

تحلیل نزدک امشب 1403/1/11

همینطور که میبینید شاخص یک بار دیگر به مقاومت 18453 رسیده و توانایی شکست آن را نداشته است برای شما عزیزان محدوده های استاتیک را بررسی و آپدیت کردیم.

میتوانیم بعد باز شدن بازار در صورت مشاهده کندل استیک نزولی در زیر این ناحیه شاهد نزول شاخص تا حمایت های زیرین باشیم.

تحلیل نزدک

https://www.tradingview.com/x/8tmhKi6Q/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.


تحلیل نزدک امشب 1402/12/27

در عکس زیر میبینید که شاخص با برخورد مجدد به مقاومت 18388 روند نزولی را تا حمایت استاتیک ایجاد کرده. برای شما در این تحلیل خطوط حمایتی دیگری بر روی نمودار افزودیم.

میتوان در نظر داشت بعد از باز شدن بازار در صورت شکست این حمایت، میتوانیم شاهد ادامه نزول تا حمایت 17353 باشیم. همچنین در صورت مشاهده تاییدیه کندل استیک صعودی بر روی این ناحیه، میتوانیم بار دیگر شاهد موج صعودی تا مقاومت بالا باشیم.

تحلیل نزدک

https://www.tradingview.com/x/7riFOxmq/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.


تحلیل نزدک امشب 1402/12/21

در عکس زیر میبینید که شاخص پس از باز شدن بازار، با موج نزولی خودش را به حمایت استاتیک و کف کانال صعودی رسانده. برای شما در این تحلیل محدوده ها و خطوط را آپدیت کردیم.

میتوان در نظر داشت که شاخص بر روی این ناحیه سیگنال صعود را به ما داده است. از این رو میتوانیم شاهد موج صعودی شاخص تا مقاومت های فوقانی باشیم.

تحلیل نزدک

https://www.tradingview.com/x/VB082sDf/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.


تحلیل نزدک امشب 1402/12/17

در تحلیل قبل انتظار نزول شاخص را داشتیم اما در عکس زیر میبینیم که همچنان شاخص روند صعودی خودش را درون کانال رسم شده حفظ کرده است. برای شما در این تحلیل محدوده ها و خطوط را بار دیگر آپدیت کردیم.

میتوان در نظر داشت که شاخص همچنان قدرت روند صعودی خوبی دارد. از این رو در صورت شکست سقف 18346 میتوانیم ادامه روند صعودی رو شاهد باشیم.

تحلیل نزدک

https://www.tradingview.com/x/pEzLL8Lb/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.


تحلیل نزدک امشب 1402/12/15

تحلیل نزدک

در عکس فوق میبینید که شاخص توانایی شکست سقف کانال را نداشته و از آن ناحیه ریجکت شده. از این جهت برای شما نمودار را بار دیگر بررسی و محدوده و خطوط آن را آپدیت کردیم.

همچنین در تحلیل میبینیم که شاخص به زیر محدوده 18032 بازگشت داشته. از این جهت میتوانیم ادامه روند نزولی را برای آن در نظر بگیریم.

https://www.tradingview.com/x/OJqoP3bG/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.


تحلیل نزدک امروز 1402/12/12

تحلیل نزدک

در عکس فوق میبینید که شاخص در هفته گذشته نیز روند صعودی خودش را حفظ کرده و به مقاومت خطی، یعنی سقف کانال صعودی نزدیک شده است. برای شما در این تحلیل نمودار را بار دیگر بررسی و محدوده و خطوط آن را آپدیت کردیم.

میتوان در نظر داشت که برای ادامه روند صعودی شاخص باید سقف کانال را شکست دهد یا پس از اصلاح بر روی حمایت 18032 کندل استیک صعودی را به ما نشان دهد.

https://www.tradingview.com/x/CjvGZELM/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.


تحلیل نزدک امروز 1402/12/5

تحلیل نزدک

همینطور که در عکس فوق میبینید شاخص همچنان درون کانال صعودی قرار دارد. برای شما در این تحلیل محدوده ها و خطوط را آپدیت کردیم. میتوان مشاهده کرد که با روند صعودی اخیر شاخص خودش را به مقاومت 18058 رسانده است.

این روند صعودی توانایی شکست این مقاومت که سقف قبلی نیز میباشد را نداشته. از این رو میتوان با باز شدن بازار شاهد نزول شاخص تا حمایت زیرین باشیم.

https://www.tradingview.com/x/J7NA2z1H/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00