تحلیل روند آلت کوین ها

تحلیل روند آلت کوین ها امروز 1402/12/12

همینطور که انتظار داشتیم شاخص تا حمایت استاتیک اصلاح کرد. اما اصلاح عمق زیادی داشت و با شادو پوزیشن های لانگ ما را استاپ هانت کرد. از این رو برای شما بار دیگر نمودار را بررسی و آپدیت کردیم.

میتوان در نظر داشت همچنان شاخص روند صعودی را حفظ کرده و برای ادامه روند صعودی میتوانیم از تاییدیه کندل استیک صعودی بر روی حمایت 615 و 567 استفاده کنیم.

برای مشاهده ویدیو کلیک کنید.


تحلیل روند آلت کوین ها امروز 1402/12/9

هیمنطور که در تحلیل امروز دیدیم با شکست مقاومت، روند صعودی شارپی داشتیم. باید در نظر داشت که مقاومت خاصی سد راه روند صعودی وجود ندارد به غیر از مقاومت های بیت کوین.

از این رو در صورتی که بیت کوین رنج یا صعودی باشد و دامیننس بیت کوین روند نزولی را سر بگیرد، میتونیم یک آلت پارتی ناب داشته باشیم.

تحلیل روند آلت کوین ها امروز 1402/12/7

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که همانند انتظار رشد شاخص تا سقف رنج باکس ایجاد شده و شاخص در زیر این ناحیه فشار فروش را به ما نشان داده است. برای شما نمودار را در تایم ویکلی و دیلی نیز بررسی کردیم.

میتوان در نظر داشت که شاخص در تایم ویکلی و دیلی، توانایی شکست مقاومت را نداشته است. از این رو در صورت مشاهده تاییدیه کندل استیک نزولی، در زیر مقاومت استاتیک، میتوانیم شاهد نزول شاخص باشیم.

تحلیل روند آلت کوین ها امشب 1402/12/5

تحلیل روند آلت کوین ها

امشب برای شما عزیزان بار دیگر نمودار را در تایم چهار ساعته بررسی و آپدیت کردیم. میتوان در عکس فوق مشاهده کرد که شاخص در تایم چهار ساعته، بین محدوده 524 و 553 رنج شده است.

میتوان در نظر داشت که درون این رنج باکس، باید به صورت دو طرفه معامله کرد. در زیر مقاومت پوزیشن های شورت و بر روی حمایت وارد پوزیشن های لانگ شد.

https://www.tradingview.com/x/SyNJ2f94/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

تحلیل روند آلت کوین ها امروز 1402/12/3

همینطور که انتظار داشتیم شاخص در روند نزولی روز قبل، توانایی شکست کف چهار ساعته را نداشت و روند صعودی خود را حفظ کرد. از این رو بار دیگر برای شما نمودار را تحلیل و بررسی کردیم.

میتوان مشاهده کرد که روند صعودی از ناحیه حمایتی ایجاد شده و ما میتوانیم با شکست مقاومت 551.26 یا تاییدیه کندل استیک صعودی بر روی حمایت 538، شاهد صعود مجدد شاخص باشیم.

تحلیل روند آلت کوین ها امروز 1402/12/2

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که شاخص در شب گذشته با فشار فروش وارد موج اصلاحی شده است. از این رو برای شما نمودار را بررسی و محدوده های آن را آپدیت کردیم.

میتوان در نظر داشت که در تایم چهار ساعته شاخص همچنان روند صعودی خود را حفظ کرده است و تا زمان شکسته نشدن حمایت 528 روند شاخص صعودی میباشد. اما در صورت شکست این حمایت ما وارد موج اصلاحی عمیق میشویم.

تحلیل روند آلت کوین ها امروز 1402/12/1

 

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که شاخص توانایی شکست مقاومت های رسم شده یا سقف کندل های روزانه را نداشته است و وارد موج اصلاحی شده است. از این رو برای شما بار دیگر نمودار را بررسی و محدوده و خطوط آن را آپدیت کردیم.

برای شما عزیزان دو حمایت استاتیک بر روی نمودار افزودیم که با تاییدیه کندل استیک صعودی بر روی آن ها میتوانیم شاهد موج صعودی بعد باشیم.

تحلیل روند آلت کوین ها امروز 1402/11/30

 

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که کندل ویکلی بالای سقف و مقاومت اخیر بسته شد. همچنان فشار خرید آلت کوین ها در نمودار مشخص است. از این رو برای شما نمودار را بررسی و آپدیت کردیم.

میتوان در نظر داشت که شاخص برای تاییدیه روند صعودی و ادامه آن باید سقف روزانه یا کندل های روزانه اخیر را شکست دهد و ما میتوانیم در این صورت شاهد رشد شارپ و بزرگ آلت کوین ها باشیم.

تحلیل روند آلت کوین ها امروز 1402/11/29

 

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که شاخص پس از شکست مقاومت مد نظر، یک بازگشت به این ناحیه داشته و با برخورد مجدد به این ناحیه، بار دیگر فشار خرید بالا رفته است.

از این رو برای شما بار دیگر نمودار را بررسی و آپدیت کردیم. در آپدیت امروز یک خط مقاومتی در بالای شاخص قرا دادیم که در صورت شکست آن میتوانیم از این بازگشت به عنوان پولبک یاد کنیم و شاهد ادامه روند صعودی شاخص باشیم.

تحلیل روند آلت کوین ها امروز 1402/11/28

 

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که همانند انتظار پس از شکست مقاومت خطی، روند صعودی شاخص ایجاد شده. در این تحلیل برای شما نمودار را در تایم هفتگی بررسی کردیم. که هنوز توانایی شکست سقف ویکلی را نداشته است.

باید در نظر داشت که شاخص برای ادامه روند صعودی باید با کندل ویکلی محدوده مقاومتی یا سقف ویکلی را شکست دهد و بادی کندل را در بالای این ناحیه ببندد. در غیر این صورت میتوانیم شاهد روند اصلاحی شاخص باشیم.

تحلیل روند آلت کوین ها امروز 1402/11/26

در تحلیل روز قبل مشاهده کردیم که شاخص در زیر مقاومت مهمی قرار دارد. از این رو برای شما عزیزان تاییدیه روند صعودی را شکست این مقاومت قرار دادیم. در این تحلیل میبینید که پس از شکست مقاومت، روند صعودی را سر گرفته.

میتوان در نظر داشت که شاخص پس از شکست ناحیه مقاومتی پولبک خود را بر روی آن به سرانجام رسانده است و ما میتوانیم با شکست سقف قبلی شاهد ادامه روند صعودی شاخص باشیم.

 

5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00