تحلیل دامیننس تتر

تحلیل دامیننس تتر امشب 1402/12/8

تحلیل دامیننس تتر

همینطور که می‌دانید شاخص با روند بیت کوین و آلت کوین ها رابطه عکس دارد به طور مثال در صورت نزول شاخص، میتوانیم رشد قیمت بیت کوین و آلت کوین ها را شاهد باشیم.

در حال حاضر روند نزولی ایجاد شده و بعد از شکست کف اخیر میتوانیم بگیم که حمایت خاصی برای شاخص وجود ندارد پس میتوانیم شاهد ادامه روند نزولی باشیم.

https://www.tradingview.com/x/3wxMJzhG/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.

تحلیل دامیننس تتر امشب 1402/12/7

تحلیل دامیننس تتر

هیمنطور که میدانید شاخص با قیمت بیت کوین و آلت کوین ها رابطه عکس دارد. به طور مثال در صورت نزول شاخص میتوانیم شاهد روند صعودی قیمت بیت کوین و آلت کوین ها باشیم.

در حال حاضر شاخص حمایت 5.04 رو شکست داده در صورت تثبیت کندل در زیر این ناحیه و شکست خط روند نزولی، میتوانیم نزول شارپ شاخص را شاهد باشیم.

https://www.tradingview.com/x/89XgvezI/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

تحلیل دامیننس تتر امشب 1402/12/1

تحلیل دامیننس تتر

همینطور که میدانید شاخص فوق با روند بیت کوین و آلت کوین ها رابطه عکس دارد. به طور مثال: با صعود آن میتوانیم شاهد نزول قیمت بیت کوین و آلت کوین ها باشیم.

در تحلیل فوق مشاهده میکنید که شاخص توانایی شکست حمایت خطی را نداشته است. از این رو میتواند از همین ناحیه با روند صعودی باعث اصلاح قیمت بیت کوین و آلت کوین ها شود.

https://www.tradingview.com/x/oiWwGlhd/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

تحلیل دامیننس تتر امروز 1402/11/29

 

همینطور که در تحلیل امروز مشاهده کردیم، شاخص توانسته است حمایت ویکلی خود را شکست دهد و در تایم روزانه پولبک شکست را به ما نشان داده است. از این رو برای شما نمودار را بررسی و آپدیت کردیم.

لازم به ذکر است که شاخص با روند بیت کوین و آلت کوین ها رابطه عکس دارد به طور مثال در صورت نزول آن ما میتوانیم شاهد رشد قیمت بیت کوین و آلت کوین ها باشیم. باید در نظر داشت که درصورت شکست خط حمایتی در تایم روزانه، روند نزولی شاخص ادامه دار خواهد بود.

تحلیل دامیننس تتر

تحلیل دامیننس تتر

همینطور که میدانید شاخص با قیمت بیت کوین و آلت کوین ها رابطه عکس دارد، به طور مثال در صورت صعود شاخص، میتوانیم افت ارزش بیت کوین و آلت کوین ها را شاهد باشیم.

در تحلیل امروز مشاهده میکنید که شاخص بر روی حمایت واکنش داشته. در صورت شکست خط سفید رنگ میتوانیم روند صعودی شاخص و نزول قیمت بیت کوین و آلت کوین ها را شاهد باشیم.

https://www.tradingview.com/x/itjuLSbD/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

امتیاز دهید

2 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00