تحلیل انس جهانی طلا

تحلیل انس جهانی طلا امروز 1402/12/12

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که شاخص در هفته گذشته روند صعودی خوبی داشته و با یک کندل کی بار محدوده مقاومتی استاتیک را اینگلف کرده است. میتوان در نظر داشت که این کندل به تنهایی خبر ادامه روند صعودی را به ما میدهد.

برای شما بار دیگر نمودار را بررسی و آپدیت کردیم میتوان در نظر داشت که پس از باز شدن بازار در صورت شکست مقاومت استاتیک روند صعودی ادامه دار خواهد بود.

برای مشاهده ویدیو کلیک کنید.


تحلیل انس جهانی طلا امروز 1402/12/9

تحلیل انس جهانی طلا

همینطور که در تحلیل قبل انتظار داشتیم روند نزولی تا حمایت 2025 شکل گرفت. از این رو برای شما محدوده ها و خطوط را آپدیت کردیم. میتوان در نظر داشت که مومنتوم روند نزولی هنوز از دست نرفته است.

از این رو در صورت شکست حمایت 2025 یا پولبک زیر مقاومت 2028، میتوانیم با روند نزولی همراه شویم.

https://www.tradingview.com/x/8G2Hj4Mz/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.

تحلیل انس جهانی طلا امروز 1402/12/8

تحلیل انس جهانی طلا

همینطور که انتظار داشتیم با روند نزولی شاخص دلار، روند صعودی انس طلا ایجاد شد و مقاومت 2036 شکسته شد. برای شما در این تحلیل محدوده ها و خطوط را بار دیگر آپدیت کردیم.

میتوان در نظر داشت بعد از این روند صعودی ، شاخص وارد موج اصلاحی شده است. از این رو میتوان با تاییدیه کندل استیک صعودی بر روی حمایت 2036، شاهد پولبک شاخص باشیم و با روند صعودی همراه شویم.

https://www.tradingview.com/x/VtYCMcwm/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

تحلیل انس جهانی طلا امشب 1402/12/5

تحلیل انس جهانی طلا

در عکس فوق مشاهده میکنید که انس جهانی، قبل از بسته شدن بازار، از فشردگی با کندل اسپایک خارج شده و خودش را به مقاومت 2045 رسانده است. از این رو برای شما نمودار را بار دیگر بررسی و آپدیت کردیم.

میتوان در نظر داشت بعد از باز شدن بازار در صورت تاییدیه کندل استیک نزولی زیر این مقاومت یا بازگشت کندل، زیر حمایت 2031، میتوانیم شاهد روند نزولی شاخص باشیم.

https://www.tradingview.com/x/ln4yTlY5/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

تحلیل انس جهانی طلا امشب 1402/12/3

تحلیل انس جهانی طلا

همینطور که در عکس فوق مشاهده میکنید شاخص با اخبار امروز روند نزولی خود را سر گرفته و خودش را به کف چهار ساعته رسانده است. میتوان مشاهده کرد که شاخص توانایی شکست کف را ندارد.

از این رو میتوان روند صعودی را تا مقاومت 2034 و حتی سقف کانال شاهد باشیم. شما عزیزان میتوانید در تایم فریم های پایین تر روند را همراهی کنید.

https://www.tradingview.com/x/YPujxsI6/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

تحلیل انس جهانی طلا امروز 1402/12/2

تحلیل انس جهانی طلا

همینطور که در عکس فوق مشاهده میکنید قیمت با روند صعودی خود درون یک کانال صعودی قرار گرفته و خودش را به مقاومت بسیار مهمی در ناحیه 2031 رسانده است. برای شما در این تحلیل تمامی محدوده ها و خطوط را آپدیت کردیم.

باید در نظر داشت که قیمت در زیر ناحیه مهمی قرار دارد و باید در این ناحیه دید دو طرفه داشته باشیم. در صورت نزول شاخص زیر خط سبز رنگ پوزیشن شورت و در صورت شکست مقاومت وارد پوزیشن لانگ میشویم.

https://www.tradingview.com/x/jBEEqxNT/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

تحلیل انس جهانی طلا امروز 1402/12/1

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که قیمت با لگ نزولی شارپ در زمان خبر، خودش را به حمایت 1986 رسانده و از آن ناحیه با روند اصلاحی، بیش از 70 در صد این روند را پس گرفته است. از این رو بار دیگر برای شما نمودار را بررسی و محدوده و خطوط آن را آپدیت کردیم.

در تایم چهار ساعته نیز مشاهده کردیم که لگ اصلاحی قبل به پایان رسیده و کندل چهار ساعته سقف اخیر را شکسته است. از این رو میتوانیم شاهد ادامه روند صعودی تا مقاومت 2031 باشیم و در صورت شکست آن میتوانیم شاهد رشد مجدد شاخص باشیم.

تحلیل انس جهانی طلا امروز 1402/11/29

تحلیل انس جهانی طلا

همینطور که در تحلیل فوق میبینید کندل ها درون یک کانال صعودی قرار دارند. برای شما در این تحلیل محدوده ها و خطوط جدیدی را بر روی شاخص رسم کردیم. میتوان در نظر داشت که پس از باز شدن بازار در صورت شکست سقف کانال، میتوانیم شاهد ادامه روند صعودی باشیم.

لازم به ذکر است که محدوده 1975 اوردر بلاک صعودی در تایم چهار ساعته میباشد و اهمیت بسیار زیادی دارد. میتوان در صورت برخورد کندل ها به آن شاهد واکنش صعودی باشیم.

https://www.tradingview.com/x/ORKdKQ4F/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

تحلیل انس جهانی طلا

تحلیل انس جهانی طلا

با اعلام شاخص CPI و رشد شاخص دلار ما شاهد نزول انس جهانی طلا هستیم که حمایت خطی یا کف کانال صعودی خودش را شکسته و میتواند تا کف روزانه که در ناحیه 1976 میباشد، حرکت خود را ادامه دهد.

باید در نظر داشت که در صورت شکست این حمایت، میتوانیم شاهد نزول شارپ شاخص باشیم و این روند نزولی میتواند تا حمایت زیرین پیش رود.

https://www.tradingview.com/x/pPfCIUiX/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00