تحلیل ارزش کل بازار رمز ارز ها

تحلیل ارزش کل بازار رمز ارز امروز 1402/12/10

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که شاخص مقاومت روزانه که سقف اخیر بود را شکست داده و همانند انتظار، روند صعودی را سر گرفته است. از این رو برای شما بار دیگر نمودار را بررسی و آپدیت کردیم.

میتوان در نظر داشت که شاخص برای ادامه روند صعودی باید مقاومت چهار ساعته یا سقف اخیر را شکست دهد و یا در صورت اصلاح بر روی حمایت استاتیک تاییدیه کندل استیک صعودی را به ما نشان دهد.

تحلیل ارزش کل بازار رمز ارز امروز 1402/12/8

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که شاخص با روند صعودی اخیر موفق شده مقاومت خطی را شکست دهد و با ادامه روند خودش را به مقاومت ویکلی رسانده است.

در این تحلیل برای شما عزیزان نمودار را بار دیگر بررسی و محدوده های آن را آپدیت کردیم. باید در نظر داشت که در این ناحیه حتما باید دید دو طرفه به بازار داشته باشیم. در صورت شکست مقاومت با روند صعودی بازار و در صورت تاییدیه کندل استیک نزولی در زیر این مقاومت، با روند نزولی بازار همراه شویم.

تحلیل ارزش کل بازار رمز ارز ها
تحلیل ارزش کل بازار رمز ارز ها

همینطور که در عکس فوق میبینید شاخص در نزدیکی سقف هفتگی و مقاومت بسیار مهمی قرار دارد. برای ادامه روند صعود باید این خط شکسته شود که در این صورت، رشد بسیار شارپی در بازار رمز ارز ها خواهیم داشت.

باید در نظر داشته باشیم در صورتی که شاخص توانایی شکست را نداشته باشد نزول و روند اصلاحی در انتظار بازار کریپتو خواهد بود.

https://www.tradingview.com/x/uMIFyPUB/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00