تحلیل ارزش کل بازار رمز ارز ها

تحلیل ارزش کل بازار رمز ارز امشب 1402/12/13

تحلیل ارزش کل بازار رمز ارز ها

همینطور که در عکس فوق مشاهده میکنید 8 ساعت دیگر کندل هفتگی بسته میشود. این کندل با مومنتوم و بادی خوبی به بالای محدوده 2.185 رسیده است.

میتوان در نظر داشت در صورتی که این کندل با مومنتوم و بادی محدوده 2.185 را مثل حال حاضر شکست دهد. میتوانیم روند صعودی بازار را ادامه دار بدانیم.

https://www.tradingview.com/x/2A87wRz6/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.


تحلیل ارزش کل بازار رمز ارز امروز 1402/12/10

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که شاخص مقاومت روزانه که سقف اخیر بود را شکست داده و همانند انتظار، روند صعودی را سر گرفته است. از این رو برای شما بار دیگر نمودار را بررسی و آپدیت کردیم.

میتوان در نظر داشت که شاخص برای ادامه روند صعودی باید مقاومت چهار ساعته یا سقف اخیر را شکست دهد و یا در صورت اصلاح بر روی حمایت استاتیک تاییدیه کندل استیک صعودی را به ما نشان دهد.

برای مشاهده ویدیو کلیک کنید.


تحلیل ارزش کل بازار رمز ارز امروز 1402/12/8

در تحلیل امروز مشاهده کردیم که شاخص با روند صعودی اخیر موفق شده مقاومت خطی را شکست دهد و با ادامه روند خودش را به مقاومت ویکلی رسانده است.

در این تحلیل برای شما عزیزان نمودار را بار دیگر بررسی و محدوده های آن را آپدیت کردیم. باید در نظر داشت که در این ناحیه حتما باید دید دو طرفه به بازار داشته باشیم. در صورت شکست مقاومت با روند صعودی بازار و در صورت تاییدیه کندل استیک نزولی در زیر این مقاومت، با روند نزولی بازار همراه شویم.

برای مشاهده ویدیو کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00