تحلیل اتریوم

تحلیل اتریوم امشب 1402/12/14

میتوان در نظر داشت که قیمت در صورت شکست مقاومت 3500 توانایی رشد مجدد را تا سقف کانال و مقاومت های بالا تر دارد. در غیر این صورت میتوانیم شاهد اصلاح تا حمایت زیرین باشیم.

تحلیل اتریوم

در عکس فوق میبینید که قیمت همچنان روند صعودی خودش را حفظ کرده و با صعود اخیر در زیر مقاومت بسیار مهم در ناحیه 3500 قرار گرفته است.

https://www.tradingview.com/x/FbwHk9qQ/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.


تحلیل اتریوم امشب 1402/12/10

تحلیل اتریوم

اتریوم رو در عکس بالا میبینیم که مثل بیت کوین رشد خوبی داشته و در تایم هفتگی به مقاومت 3500 دلار رسیده. این مقاومت برای بار اول تاچ شده، از این رو فشار فروش خوبی را میتواند داشته باشد.

از این جهت حتما باید دید دو طرفه به قیمت داشته باشیم. در صورت شکست با روند صعودی و در صورت تاییدیه کندل استیک نزولی، میتوانیم با روند نزولی همراه شویم.

https://www.tradingview.com/x/fRBzWi7B/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید.


تحلیل اتریوم امشب 1402/12/3

تحلیل اتریوم

همینطور که در عکس فوق میبینید اتریوم با صعود اخیر، خودش را به مقاومت 3000 دلار و سقف کانال صعودی رسانده. برای شما عزیزان در این تحلیل محدوده ها و خطوط را آپدیت کردیم.

ما میتوانیم برای ادامه روند صعودی از تاییدیه های شکست سقف کانال یا تاییدیه کندل استیک صعودی روی حمایت 2725 استفاده کنیم.

https://www.tradingview.com/x/H535P5mW/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.


تحلیل اتریوم امروز 1402/11/28

 

تحلیل اتریوم

همینطور که در عکس فوق مشاهده میکنید قیمت پس از روند صعودی اخیر به مقاومت استاتیک ویکلی برخورد داشته از این رو برای شما نمودار را بار دیگر بررسی و آپدیت کردیم.

میتوان در نظر داشت که قیمت درون یک کانال صعودی قرار دارد و با لگ صعودی اخیر به سقف این کانال نیز نزدیک شده است. این دو مقاومت اهمیت ویژه ای برای ما دارند. از این رو در صورت مشاهده کندل استیک نزولی در زیر این نواحی، میتوانیم شاهد نزول قیمت باشیم.

https://www.tradingview.com/x/HVRUNl9z/

برای مشاهده چارت روی لینک فوق کلیک کنید‌.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدید ترین مطالب

مقالات مرتبط

Volume
Play
1x
00:00/00:00